Bangkok B.B.

Benim sözüm direkt olarak sana değildi, lütfen yanlış anlama, ama diyorum ki artık yazılan yazılmış, görüşlerini ve eleştirilerini tabii ki belirtirsin, ama forum içinde görüş belirtirken karşılıklı dialog şekline dönüştürmeyelim, bu hepimiz için geçerli...

walla sadece izlemek ve dinlemek le yetinmişsin arkadaşım.İnsan bi de dikkat eder dimi dostum dinlediği grubun adı nasıl yazılıyomuş diye.Yazık yaw.adamlar taaaa nerelerden kalkmış gelmişler.Ehue Ehue :D:D

madem sanane elin grubundan yada adının yazılışından ne diye dinlersin yada ne diye kıyaslarsın.Ama şundan eminim gelen grup Queen sktiryanda olsaydı senin için genede onlar iyi olurdu.Çünkü onlar yabancı.onlar kral.Biz Türkler ne yapabilirizki.Onların parçalarını onlardan iyi yorumlasak bile ne değeri varki.Cover değilmi sonuçta.Zaten kendi parçalarımızda bişe değildir.Basittir.Türkçedir çünkü değil mi dostum.Sen bu kafayla çok kaçarsın.kaç bakam.nereye kadar... www.bangkokbb.com

Geçici bi adres olduğu için klip artık yukarıdaki linkte bulunmamaktadır, ancak kalıcı upload yapıldıktan sonra yeni link buradan haber verilecektir...

Arkamdan baya laf sölenmiş be. İİİ iİİ. Baya dokundurmuşum. :). Selçuk (duncan) sensen eğer sana bir lafım yok. Bunu söledim zaten. Ama daha ii bir grupta çalmanı isterim o kadar.
Beyler rock müzik denen şey rock'n roll dur deil mi? Ben hep öle öğrendim abilerimden, ii ki de öle öğrenmişim. Ve açıkça da söledim. Bankok rock'n roll YAPMIYOR. Diğer bir grup saçma türevler ise rock'n roll u yok etmek, ya da bok etmek içindir. Popüler kültürün etkilerini benimseyen kabul eden saçma sapan bir sürü rock adını taşıyan rock yaptığını söleyen grup var. Örnekler, limp bizkit, audioslave, placebo, vs..., türkiyede de böle teoman, athena, yeni çıktı pamela, manga.. Bunlardan bahsediyorum biraz rock dinleyen , blues dinleyen adam bu deli saçmalıklarından kendini uzak tutabilir. Bu adamlara kötü demiyorum, iiii müzisyenler ama amaçları farklı, para kazanmak dersen zaten iii bişi yaparsan karşılığını alırsın. Ama iii bişi yapıp para kazanmak ayrı, para kazanmak için saçmalamak ayrıdır. Bundan bahsediyorum. Bankok samimi olsun derken de bundan bahsettim. Evet biz bu parçaları çalıoz desin, para kazanıoz desin, duyulmak bilinmek istiyoruz desin. Ama rock adına bişiler yaptık ve yapıoz derse o zaman karşı çıkarım. Rock bir tavırsa, eleştiriyse bunu her yerde yaparım yapacağımda. Kimse ak pak deildir sonuçta. :).
Bankok a kötü bişi sölemedim belki biraz sivri eleştirdim o dokundu galba. Sorun deil bazen yediğimiz yemek de dokunur.:) Ama doru sölediğime inanıyorum. Kim olduğum da benden başka kimseyi ilgilendirmez.
Rock müzik konusunda da bazı tavsiyelerim var buradakilere. Gidip biraz geçmişe insinler. İİİ müzik o dönemlerde yapıldı bitti zaten. Bugünün müziği ise o dönemden beslenen, hatta o dönemden beslenmekle yetinmeyip aynı zamanda boklayan bi müzik. İİİ müzik iii düşünce akımlarının ortaya çıktığı, insanların özgürlük adı altında yapay şeylerden zevk alan koyunlar yerine gerçekten bunun için yaşayan insanlara dönüştüğü zaman yapılır. Geçmiş böle bir dönemdi incelenirse, dinlenirse anlaşılacak kadar kolay. Bugün ise saçmalayan yığınların yaptığı ve dinlediği bir endüstri haline geldi.
Olay bu, herşey size kalmış.........

trapper,sana yazıom ii oku.
Demişsin şantör falan.... Acaip oldum , hatta çok kızdım. :).
Bende yıl başında Gar daydım. Ama Müzik dinlemek için falan deil, arkadaşlarımla eğlenmek için. Oradaki gruplara da kötü falan demiorum. Soul stuff ii bir gruptur. Yıllardır da trt 2 de çıktılar, mini konserde falan. Samimiyetsizlikten bahsediyorum. Müzik popüler diorum. Hatta size göre deilse de bana saçmalık olarak gelior, sinirlendirior, çalanlar deil yapılan müzik. Rock adı altında yapılıyor ama ruhunda, temelinde rock yok diorum. Ok? Birilerinin bütün elemanlarını da tanıyorum. Hatta bazılarını yıllardır tanıyorum.
Olay bu deil kardeş. Sen bana taklitçi dedin ya, ben de bu lafı aynen oraya yolluyorum. Neden Mi? Müzik yapan adam bunu niçin yapar? Bu sorunun 2 şıkkı var: a) Kendini ifade etme biçimi, duygularını paylaşma biçimi olarak, b) Para kazanmak için.
Rock yapan adam bunu ne amaçla yapar? Günümüz koşullarına göre bunun da iki şıkkı var.
a) Kendini İfade etmek anlatmak, yanlışa bağırmak, doğruya çağırmak, hatta çok üstüne gelinirse herşeye kusmak için, b) Para kazanmak
Sen önce şıkları seç............ :)

kardeşler bu perşembe doors parktaki performansınız harikaydı...fiktim değişmesin diye bi daha bangkok u izlemeye gitmeyeceğim :)) şaka tabi

trapper81 demiş ki:
madem sanane elin grubundan yada adının yazılışından ne diye dinlersin yada ne diye kıyaslarsın.Ama şundan eminim gelen grup Queen sktiryanda olsaydı senin için genede onlar iyi olurdu.Çünkü onlar yabancı.onlar kral.Biz Türkler ne yapabilirizki.Onların parçalarını onlardan iyi yorumlasak bile ne değeri varki.Cover değilmi sonuçta.Zaten kendi parçalarımızda bişe değildir.Basittir.Türkçedir çünkü değil mi dostum.Sen bu kafayla çok kaçarsın.kaç bakam.nereye kadar... www.bangkokbb.com

deli etme adamı kıcından anlıyon konusuyosun sonra

ben eger bangkok bb nin baslıgına girip onlarla ilgili biseyler yazıyosam beni o gece cıkan diger gruplar ilgilendirmez ben sadece bangkok la ilgili elestirimi yaptım

ayrıca repertuvarı sıradan ve cok sıkıcı sarkılarında kotu calındını dusunuyorum ve var eger elestiri kaldıramıcaksanız acmayın baslık

bu soledigim seyler yıkıcı elestiriler degil ne cıkartılabilir metalika ve red hat calmaktan vazgecilerek baslanabilir

turkce kendi muziklerini yapsınlar canımı yesinler nerden cıkardın ''TURKCEDİR DEGİLMİ DOSTUMU'' anlamadım

asıl sen bu kafayla adam olmassın

''Eğer eleştiri kaldıramayacaksanız açmayın başlık''
Başlığı Bangkok B.B. açmıştır

Karşılıklı diyaloğa giren kişilerin Bangkok B.B. ile bir alakası yoktur. Sadece seven beğenen veya beğenmeyen kişiler vardır. Bangkok B.B. her türlü eleştiriyi dikkate almakta ve değerlendirmektedir...

Geri