Bangkok B.B.

kaptan selam.ve de tabiki bütün bangkok üyeleri.öncelikle sitemimi dile getireyim.Bu sefer rüzgar nerden eserse o tarafa giden, 3-5 kendini bilmeze değil bilakis sanadır.herkes derken bizleri unutmuş gibisin.Artık o mevzulara bir son verilmesi gerek bence.Adım gibi eminim bi dönün Eskişehire, hangi mekan olursa olsun yıkılır abi.Samimi söylüyorum.Yok abi tarzımız memlekette bu kadar basit.(tarzı elektro,bas ve davul eşliğinde böğürmek olanlar hariç).Marmariste olduğunuzu duydum.Tayfa hala aynı tayfamı bilmiyorum.yani bi değişiklik varmı grupta.Nerde, hangi günler,saat kaçta çıkıyorsunuz.Hani belli olmaz,çıkar gelir oralara iki kulak pası sileriz biri yarım biri tam iki demoyu dinlemekten öte.Umarım herşey yolundadır.Best wishes...See u....:)

walla ben marmariste daivy jones'da (umarım doğru yazmışımdır) dinledim sanırım, öyle hatırlıyorum burda da kesin bişi bulamadım.. bence gayet başarılıydılar.. özellikle wicked game'in him versiyonu ve kimin olduğunu anlayamdığım versiyonu gayet iyiydi.. californication'da sözler saptı biraz, solo son anda kurtarıldı ama olsun :) ülkenin böle müziğe htiyacı var bence ;)

Marmaris'te Haluk ve Selim, Ölüdeniz'de Selçuk ve Emrah..., Bangkok 2 parça halinde ama yanlış anlaşılmasın kesinlikle dağılmak gibi bir durum söz konusu değil, şartlar böyle gerektirdi sadece , bu arada sevgili Trapper, Eskişehir'deki gerçek dostlerı asla ve asla unutmadık, umarım bir gün yeniden, hayatımın en önemli yıllarını geçirdiğim şehirde çalışma (müzik yapma) fırsatım olur tüm sevenlere iyi tatiller, burada çok sık giremiyoruz nete kimse alınmasın lütfen:)))

Bangky Selch...

sevgili bangiler;
maalesef sezon yüzünden bölünenen grup ölüdeniz ve içmelere saçılmış bulunmakta. sezon bitiyor. ben de bittim. kış sezonu ne olur biter bilmiyorum. sanırım son 4 yıl birbirimizi birazs yıprattık bu zorunlu bölünme iyi gelecektir diye umuyorum bangkok'a. ha eskişehir de çalar mıyız ben hollanda'ya mı taşınırım, selim israile elçi mi olur bilmiyorum ama bir ay içinde ne olup bittiğini gerek buradan gerekse bizim siteden çılgınca duyuracağız. maalesef çok bir sürpriz yok geleceğe dair. bir pank atasözü der ki: gelecek yok. yani siyahları çekip gecenin içine çözülmeden önce ve şafaktan hemen sonra haberler duyulacak elbet. boşverin şimdi, tatilin tadını çıkartın. hevi metal aşkına herkese selamlar. 8O

Haluk baba selam.Yaw agustosun ortasında 1 gunlugune marmarise geldim.Sizi dinleyeyim dedim.Marmarisn altını üstüne getirdim.Daivy Jones 'u bilen yok.Gerçi esnaf dışında ortalıkta türk de yok ama(Rocker gavurda bulup da soramadık (alayı tikky)) velhasılıkelam bulamadım.Ilıca olduğunuda bilmiyordum.Sağlık olsun dedik.Baska zaman başka mekanda inşallah.Ogü inşaatcılar mezun oldu haberiniz olsun.Ama her zaman senin tabirinle bangiler.İrtibatı koparmayalım baba.Diğer bangilere ve grup elemanlarına selamımı çakıyorum ve EYYwallah diyorum.....

sevgili bangiler:

eskişehir'deki barlarla yapılan görüşmelerin sonuçları:

hayal kahvesi(0 222 320 82 20): kasım'ın 2. haftasına kadar canlı müzik düşünmüyorlarmış.... kasımın 2. haftası bir daha konuşmak üzere ayrıldık

the doors: ekim'in ilk haftası ya pazar ya da perşembe (iki günden biri ama hangisi belli değil. belli olunca duyurulacak.) çalmak üzere prensipte anlaşmaya varıldı. ayrıntılar belli olunca yine duyurulacak illaki....

ha bi de ankara'da yeni bir yer açılıyor önümüzdeki ay. orada da hafta da bir gün çalınacak. daha günler belli değil:))))))))

yeni sezonbaşladı. hayır dağılmadık kadro aynı. ( evet ben hala bangkok'ta şarkı söylüyorum:) web sitesine bir çeki düzen vermek lazım. yaz fotolarını eklemek lazım. bi de bangkok evrimi diye bişiyler hazırlıyorum şu aralar.

programlar belirince ben de buraya yazacağım.

tekrar görüşene kadar david bowie nin son albümünün son parçası olan bring me the disco king'i mutlaka dinleyiniz..... ve müzikle kalınız.

www.bangkokbb.com

(bar 3,tuvalet,sahne)

bu arada selç bar 3 diye biişey kalmamış dükkanda yıkmışlar. oraya yeni sahne kuracaklarmış. niye dediklerimiz zamanında olmuyor. lag var galiba dükkan sorumlularında. yıllarca yırtın işi bırak promosyonlar başlasın. geç gelen saadetin bana ne yararı olabilir ki? ben çoktan gittikten sonra bazı şeylerin eyleme dönüşmesi neyi düzeltir...?

Geri