Bangkok B.B.

''Doors Park'' programı bize göre çok olumlu geçti, özlediğimiz insanlarla yeniden bir arada eğlenmek çok keyifliydi, Bangkok B.B, ''Doors Park'' programlarına devam edecek...Herkese tekrar merhaba

Hakkaten orada olamadım ama olmayı cok isterdim..Ammaaaa girişler 6 mil. olunca haliylen biraz zorlandık...Eh bizde özledik bangkok un parçalarını...Bu arada playlist iniz aynı mı hala?...Umarım deişmiştir...Çünkü son zamanlarda millet artık biraz sıkılmış gibiydi...Hakkaten cok iyi parçalardı ama millet artık biraz yenilik istiyordu herhalde...Neyse yinede hoşgeldiniz....

davulcu uçmuş

o davulcu nası kitleniyo biyere, adam fena uçmuş oluyo hep sahnede.. yada bana öyle geldi, ama herseferinde öyle oluyo adam..
vokal iyi hoş, kimisi gıcık oluyo adam kimisi çok sempatik buluyo. bence iyi bi vokalistleri var

Yoruma açık..Ama davulcunun kilitlendiği konusunda yerden göğe haklısın...Bazen sahneden direk bana birşey dermişcesine baktığını hissediyordum...Ama adamın tarzı bu herhalde...Bu şekilde konsantre oluyor demek...Neyse başarılar...

Son günlerde aldığım en iyi haberi aldım.Ama uzun ayrılıktan sonra ilk sahne alışınızda sizlerle göz göze gelmeyi çok isterdim.Ama malesef bulunamadım.(bayram mayram). Eski tükanın dar ortamından sonra Doors'un geniş ortamında yeni sezonda eğlenceli günler geçireceğimizden şüphem yok.Şu bir gerçektir sevgili bangiler.Eskişehir de bangkok un alternatifi yoktur.....Bir dörtlük;

İster hayalde ister Doors'ta
Bangkok nerde biz orda
Ogü inşaat hala size hasta
Heavy metal aşkına yardırın babaaaaaa!!!!!!!

Nice to see u again...

Bangkok BB olarak 25 Kasım perşembe gecesi yine Doors park ta sizlerlew olacağız....
çok yakında web sitemizdeki tamirat, bayram temizliği, kış hazırlığı ve turşu kurma çalışmaları bitecek. sitede şu anda aktif olarak ulaşabileceğiniz bölümlerse şöyle:
* foto galeri (yeni sitede bir iki video olacak
* konuk defteri (nedense forum niyetine kullanılıyor oysa forum da var
* forum( dediğim forum bu.
* bir de demo (niye ve yeter var

perşembe görüşmek üzere....

bu güne kadar dinlediğim en iğrenç bar grubu olmakla beraber,grubun tool - sober çalıp iğrençliğini ayrıca yeteneksizlikle birleştirmesi doors'u terk etmemize neden oldu.Vokal sözleri bi güzel salladı sober'da ki ben bütün tool şarkılarını ezbere bilen bi insanım tahmin edin nasıl çıldırdım.Bir insanın sesi kötüyse en son söylemesi gereken grup tool'dur çünkü maynard çoğu otorite tarafından çağımızın en ii vokallerinden biri olarak görülür.Vokal amca artık yapma etme sen basit bir bar grubu vokalisin tool söylemek neyine.Söyledinde ne oldu,tek tondan söyledin parçayı arabesk gibi,ne çıkış yaptın ne bişi.Neyse öle bi bar grubu işte ve öle kalmaları da tercihimiz.

+1 kardeşim hatta bar grubu bile olmaın ya...tek avantajınız eskişehir gibi rocktan metalden ve hatta müzikten hiç anlamayan bi şehirde olmanız...yoksa ewde ööle takılırdınız bu grubla bence...ama yinede başarılar diim ne diim....

Liquoredmind, dünyaca ünlü vokalistler , kariyerlerine direkt ordan mı başlıyolar merak ediyorum. Tool ile ilgili saptamaların dikkate alınacaktır tabii ki ancak ''iğrenç'' kelimesi bir eleştiride pek yardımcı olmuyor kişilerin kendilerini düzeltmeleri için, bir de ''Basit Bar Gruplarını'' küçümsememeni tavsiye edeceğim...

Bossanova, senin yazında ise ne yapmamız gerektiğiyle ilgili hiçbirşey bulamadım, evde zaten takılıyoruz...

basit bar grubu küçümseme diil gerçektir ki bende bu gerçeğin bi parçasıyım,yazın antalya gölgede çalıorum bende...ve ewt bar grupları küçümsenicek gereksiz eğlence gruplarıdır ki bu yüzden bar grubu olmuşlardır...tool konusunda saptamalarım gayet doğru ve her şekilde arkasında dururum,maynard kariyerine en üst noktadan başlamasa bile sober söylemesine bi bak derim sonrada kendiniz sober'ı çalın dinleyin.O zaman onların neden tool bizimse neden basit birer bar grubu olduğumuzu anlarsınız...Bar grupları gücünün yetmediği şeyleri çalmamalı özellikle güzel olana saygısı varsa...ben bir tool fanatiğiyim hatta daha ötesiyim ve siz o akşam benim bütün keyfimi kaçırıp,eve dönmeme neden oldunuz...Biz çaldığımız zamanlarda bize bazı şarkıları güzel çalmadığımızı söylerlerdi,ve biz onları repertuardan atardık,umarım sizinde güzele saygınız vardır ve bi dahaki doors gecemde sizi dinlerken sober duyup eve dönmem,gecem yüksek tansiyonla bitmez...Yada başka bi öneri vokal çalışsın gerektiği gibi hakkını vererek söylesin,ki biz sober ve parabol/parabola çalardık,bu şarkıları adam gibi söylemek için günde 16 saat (uyumadığım her dakika yani) aynı şarkıları dinlerdim...Ama şu an hakkını vererek söylüorum...Neyse işte ya çalışın hakkını verin t,yada tool çalmayın lütfen...Eywallah...

liquoredmind demiş ki:
basit bar grubu küçümseme diil gerçektir ki bende bu gerçeğin bi parçasıyım,yazın antalya gölgede çalıorum bende...ve ewt bar grupları küçümsenicek gereksiz eğlence gruplarıdır ki bu yüzden bar grubu olmuşlardır...tool konusunda saptamalarım gayet doğru ve her şekilde arkasında dururum,maynard kariyerine en üst noktadan başlamasa bile sober söylemesine bi bak derim sonrada kendiniz sober'ı çalın dinleyin.O zaman onların neden tool bizimse neden basit birer bar grubu olduğumuzu anlarsınız...Bar grupları gücünün yetmediği şeyleri çalmamalı özellikle güzel olana saygısı varsa...ben bir tool fanatiğiyim hatta daha ötesiyim ve siz o akşam benim bütün keyfimi kaçırıp,eve dönmeme neden oldunuz...Biz çaldığımız zamanlarda bize bazı şarkıları güzel çalmadığımızı söylerlerdi,ve biz onları repertuardan atardık,umarım sizinde güzele saygınız vardır ve bi dahaki doors gecemde sizi dinlerken sober duyup eve dönmem,gecem yüksek tansiyonla bitmez...Yada başka bi öneri vokal çalışsın gerektiği gibi hakkını vererek söylesin,ki biz sober ve parabol/parabola çalardık,bu şarkıları adam gibi söylemek için günde 16 saat (uyumadığım her dakika yani) aynı şarkıları dinlerdim...Ama şu an hakkını vererek söylüorum...Neyse işte ya çalışın hakkını verin t,yada tool çalmayın lütfen...Eywallah...

daha ne diim!affern la murat...biz hepimiz AMATÖR gruplarz arkadaşlar...hepimiz küçük birer bar grubuyuz...sizi küçümsemek gibi bir niyetimiz asla olamaz..çünkü hepimiz aynı kavgayı yaşıyoruz...ve aslında hepimizin aslında tek bir amacı var...DAHA İYİ MÜZİK!İşte buna ulaşabilmemiz için bazen çok kötü eleştiriler almamız gerekiyor...sizde dikkatimi çeken çalamadığınız bir şarkıyı sanki orjinalden daha iyi çalıyormuşsunuz gibi gösteriyordunuz o gece...hepimiz aynı kawgadaki kardeşleriz bizi yanlış anlamayın ama çalışın..bir şarkıyı sırf repertuar olsun diye çalmayın...içinize sinsin önce o şarkı...çalın ve hakkını werin...hepinize yürekten saygılar,sevgiler

1-2 kez hayal' de dinlemiştim ya sizi..ne bilim belki de sarhoş kafayla dinlediğim için pek anlayamamıştım..çok kötü deil yaptıınıs müzik ama play list yenilenmedii sürece bidaha sizi dinlemeye gelmem:p banane yalvarmayın..gelmem..

Elbette kötü eleştiri almamız gerekiyor :). Biz bunu çok önce kabullenmiş hatta ihtiyaç duymaya başlamış insanlarız, ama ''iğrenç'' deyip(bu sözüm liquiredmind'a değil) kestirip atmak çok faydalı olmuyor , dediğim gibi eleştiriler dikkate her zaman alınıp daha iyisi yapılmaya çalışılacak, zaten madem hepimiz müzikle uğraşıyoruz, o zaman biliyoruz ki hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz(TOOL bu yüzden repertuara girmişti ama olmuryosa çalmayız , bize biraz daha zaman, bir de TOOL 'u TOOL gibi hiçbir zaman çalamayız muhtemelen, en azından iyi kötü bizden de bu şekilde dinlemiş olursun, yok istemiyorum dersen yine de haklısın ama çok isteyen adamlar da var ve bizim işimiz çoğunluğu memnun etmek...)

Tekrar TooL'a dönücem hassasın belli ki o konuda, zaten saptamalarının arkasında durmana gerek yok , çünkü zaten yanlış veya doğru denmedi o konuda, bizim rahatsız olduğumuz konu yapıcı bi öneri gelmeden insanların saldırıda(dikkat eleştri değil) bulunması...
Basit Bar Gruplarını küçümseme olarak algılamamıştım, sadece onları küçümsememeni tavsiye etmiştim, tabii ki buna katılmak zorunda değilsin ama seninle aynı fikirde değilim, özellikle ''gereksiz eğlence'' tabiri çok rahatsız edici, herkesin bir uzmanlığı, bir ekmek parası kaynağı vardır ve müzik de bunlardan biridir pek çok insan için, nasıl ki bütün doktorlar ünlü isim yapmış insanlar değildir, aynı şekilde birçok isim yapmamış müzisyen vardır ama bu onların yaptığı işi küçümsememizi haklı çıkarmaz, yine de ''ben böyle düşünüyorum kim ne karışır'' dersen , kimse karışamaz, hatta bu başlık altında herkesin herşeyi yazma hakkı var, yüzyüze konuşmayı isterdim...

esnlikler tüm sevenlere,sevmeyenlere...

Geri