Bangkok B.B.

onlySolarRegular demiş ki:
trapper81 demiş ki:
madem sanane elin grubundan yada adının yazılışından ne diye dinlersin yada ne diye kıyaslarsın.Ama şundan eminim gelen grup Queen sktiryanda olsaydı senin için genede onlar iyi olurdu.Çünkü onlar yabancı.onlar kral.Biz Türkler ne yapabilirizki.Onların parçalarını onlardan iyi yorumlasak bile ne değeri varki.Cover değilmi sonuçta.Zaten kendi parçalarımızda bişe değildir.Basittir.Türkçedir çünkü değil mi dostum.Sen bu kafayla çok kaçarsın.kaç bakam.nereye kadar... www.bangkokbb.com

deli etme adamı kıcından anlıyon konusuyosun sonra

ben eger bangkok bb nin baslıgına girip onlarla ilgili biseyler yazıyosam beni o gece cıkan diger gruplar ilgilendirmez ben sadece bangkok la ilgili elestirimi yaptım

ayrıca repertuvarı sıradan ve cok sıkıcı sarkılarında kotu calındını dusunuyorum ve var eger elestiri kaldıramıcaksanız acmayın baslık

bu soledigim seyler yıkıcı elestiriler degil ne cıkartılabilir metalika ve red hat calmaktan vazgecilerek baslanabilir

turkce kendi muziklerini yapsınlar canımı yesinler nerden cıkardın ''TURKCEDİR DEGİLMİ DOSTUMU'' anlamadım

asıl sen bu kafayla adam olmassın
Anlamaman normal zaten bazı şeyleri.Benim neremle anladığım önemli değil senin ve senin gibi rock müzikten ve de coverdan anlamayan kişlilerin "neresiyle" dinlediği önemlidir.Eleştir dediğin örnek veriyorum" Şu şu parçaları sevmedim,şu parçaları neden çalmıyorsunuz gibi cümleler tarzına teknik yorumlarda eklenerek yapılır." Böyle eleştirilere ne ben nede başkası cevap vermez.demek istediğim senin yaptığın eleştiri değil laf atmadır,karalamadır.Ben buna karşıyım.İthamlarından da bu işerden anlamadığın belli.Selçuk da sana söylemiş ben Gruptan biri değilim.6 senedir onları dinleyen biriyim.Bundan sonra sadece gerçek anlamdaki eleştirilere fikir belirteceğimden dolayı her türlü sataşman cevapsız kalacaktır.Anlayamadığın cümlede de "DOSTUM" ibaresi kullandım çünkü hani belki ortak noktamız çıkarda eleştiri yaparız sadece.Anlayamadığın yerleri bir daha oku belki anlarsın..
"Tüm bangilere selamlarrr.....""""

ya kardesim sen beni anlamak istememekte ısrarlısın repertuvar bana gore kotu, insanların yıllarca dinlemekten sıkıldını dusunuyorum bu sarkıları (sen sıkılmıyosan bu senin kac muzikten hala yerinde saydına bir ornektir), acıkcası ne var bunda yani karalayıcı bi elestiri olarak goruyosan acıkcası pek bisey yapamam

o gece kotu caldıklarını dusunuyorum ayrıca buda mı olamaz hergece banddan calar gibimi calıyolar belki hosuma gitmeyen caldıkları sarkılardan sıkılmıs olmamda olabilir

burda grup elemanlarına soyluyorum acıkcası amacım sizi karalamak degil dusuncelerimi iletmek ama gercekten trapper81 fena halde sinirimi bozdu

basarılar umarım bi dahaki gece daha cok eylenirim

Eskişehirde olupta bir türlü denk getirip gidemediğim bir grup B.B.
Program günleri çok ters.
Perşembe ve pazar yanlış hatırlamıyorsam.
Cumartesi olsa veya Cuma gidip iş, erken kalk gerilimi yaşamadan gideriz ama ;)

Bangkok B.B. SON KEZ SAHNEDE...

Bangkok B.B., 2 Haziran 20005 Perşembe akşamı Doors Park-Eskişehir'de yapacağı program ile sahnelere veda ediyor. Bugüne kadar bize destek olan ve bizimle adeta aile haline gelen herkese teşekkürler...

son beş yıldır bizimle olan ve bizi dinlemeye gelen herkese ve tum grup arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler... Bangkok'lu günler hayatımın en güzel günleriydi. artık o şarkılar yok.
Haluk BB

pardon? nasıl yani? bangkok kadrosuyla mı? drinkking fort kadrosu, bangkok repertuarıyla mı?
bu güzel bir haber.. saygılar.. :)

(bu arada çarşamba günü olması, benim için büyük talihsizlik...)

Geri