Buz

çok güzel bi albüm olmuş yeni aldım ve bugün dinledim gerçekten çok ii.ama menajerleri uyuyo galiba böyle iyi bi albümün promosyonu nasıl bu kadar kötü yapılır.böyle bi albümün çok ses getirmesi lazımdı.gerçi tarkan gözübüyük gibi bi adam var işin içinde.mor ve ötesi nin albümündeki düş kırıklığından sonra ilaç gibi geldi walla tebrik ederim tekrar.ilk dinlememde beğendim.tüm şarkıları çok iyi.bu arada multimedya olayı da süper olmuş.menajerlerine sesleniyorum.lütfen uyumayın kardeşim millet böyle bi albümden mahrum kalmasın.yazın hep bu albümü dinlicem anlaşılan....

albümü aldım ancak bir türlü albüm beni içine çekip alamadı. şarkılar çok hoş ama bişeyler eksik gibi. ama en genel anlamda söylemek gerekirse emek verilmiş bir albüm. mutlaka canlı performansını dinlemen yorum yapmak doğru değil biliyorum. bu nedenle çok da kötümser bakmamak gerek diye düşünüyorum. özellikle 4. ve 9. şarkıları çok tuttum. yolu açık olsun buz grubunun...

İlk Tarkan Gözübüyük' ün sitesinde gördüm buzun haberini geçen sene herhalde. Morları iyi takip ederdim, Harunların vokallere desteği falan ilgimi çekti diye aldım ne yalan söyleyim. Albümü bir süre dinlemedim, sonradan vajina monologları yüzünden dinleyim dedim, multimedya ile vakit geçireyim derken olayı çözdüm inanılmaz başarılı buz. Sonra canlı izleyince hakkaten lanet ettim bu albümcüydü, müzik mağacasıcıydı, organizatördü, yorumcuydu herkese. Bugüne kadar çıkan bunca saçma şey içinde buz en tepelerde olmalı ama kaç kişi biliyor buz' u. bir yere gelir diyor herkes, ama bence bir yere gelmiş olmalı çoktan. Bu eleştirdiğim kişilere bizler de dahiliz. mesela burası bir rock sitesi, ben eminimki bu sitenin binlerce üyesinin çoğu sevecektir buz' u ya da diğer iyi grupları, ama kaçımız albüm almışızdır bilemem. Biz rock sitelerine üye olanlar bile böyleysek bu ülkede zor rocktan bahsetmek. Müzik bu kadar göreceli mi gerçekten merak ediyorum.

Peace

albümü herkesin almasını şiddetle tavsiye ediyorum. gerçekten içine girdiğiğnizde kesinlikle çıkamıyorsunuz. öellikle sürpriz bir şarkı var albümde senden fazla adlı şarkı gerçekten çok hoş. her gece sabaha kadar bıkmadan dinliyorum. uzun lafın kısası alınması gereken bir albüm. sonuna kadar destekçisiyiz...

Albümdeki parçaları sevdim fakat davul tonlamasını hiç beğenmedim. hatta trampet kick çok kötü. beğenmedim.Parçaları dinlemek istiyorum.Ama davul tonlamasından tiksindim resmen dinletmiyo albümü.

pudding demiş ki:
www.buzfan.net yeniden arkadaşlar :)

bunun yanı sıra buzfan.net'teki arkadaşların da desteği ile grupbuz.com da yakında sizlerle olacak :)

buz'u ilk dinleyişimde pek sevdiğimi söyleyemem bu da balans konseriydi zaten konser ortamında ne kadar sevebilirsem o kadar sevdim o da pek fazla değildi işte :) ama şimdi severek dinliyorum ;)

şimdilik diyebileceklerim bunlar :)

ya albümü zaten severek dinliorum
bide dün gece icon pentegramda izledim
cidden çok iyilermiş canlı performans olarakta
eminim ki yerleri hep olucak
kutlarım...

Dün Pentagram Icon'da Dark is The Sunlight'ı seslendirdiler fenada olmadı gerçekten son performans olmasına rağmen kendilerini dinlettirdiler!!

Geri