Haserat (Bursa)

Kaydınızı dinledim.

Güzel bir yorum olmuş aslında ama gitar tonları çok feci :)

Çok kirletiyor soundu bana kalırsa.
Tekrar denenirse yeni tonlamayla çok daha şık olur bence.

Kolay gelsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Haserat grubu bursalı olup gayet mazlum bi gruptur yaptığımız tarz hardcore punk karışımı
En yakın zamanda kendi bestelerimizi koyacaz ortaya şimdiden çok saolun

Vokal gitar - Murat Melih
Gitar - Bahadır
Bass - Murat
Davul - Emre

cem karaca - rap rap cover yapmak için güzel bi seçim olmuş. vokalin enteresan bi sesi var.olumsuz anlamda söylemiyorum.farklı gerçekten. ama vokal ne kadar enteresansa gitar tonu da bi o kadar enteresan olmuş :D . yeni bi kayıt düşünülebilir gerçekten

yakın zamanda bestelerinizi dinlemek dileğiyle.

başarılar..

çok tşk ederiz drumscat yorumun için imkanlarımız bu kadarına yetti daha iyisini yapmayı bizde isteriz tabikide malum şartlar bilirsin ama yeni kayıtlarımızı en kısa zamanda koyacaz yeni coverlar ve kendi bestelerimizi iyi dileklerin için çok sağol

Rap-Rap i begendim.. ii yorumlamissiniz, ama biraz deja-vu yu andirior gibi geldi bana.. :) Diger sarkilarinizi merakla bekliorum.. BaSaRILar..

beğenmene sevindim ben pek dejavuya benzetemedim ama ilahi takdir benzettiysen :) diğer şarkılarımızda en kısa zamanda geliyo

bence güsel olmuşş:) melih bana ilk yolladığı zamandan beri sürekli dinliom:) kardeşim benim ağzın a sağlık! Gitar soundlarına takılanlar olmuş. ya bu bir demo kaydı,kısıtlı imkanlarla yapılan bişi... neseee kardeşim melihh yolunuz açık olsunn:) arkanızdayız sizin sonuna kadar. Ankara da birlikte sölicez şarkıları inş:)

würüüü bee haseratt arkandayısss ziktrr edinn elestirileriii adı üstündee eleştriii walaa rap-rap ı dinledimm bayaa hosumaa gittii..
zaten arklaraa dinletioomm fırsatını buluncaa nede olsa bursaa grubuu
bisdee bursadan muzik manyaqlarııı olarak arkanısdaysss konserlerde gorusmekk üzeree milet görsünn birass waaa bursdanda ii gruplarr cıkıoo artıkk :)

baba muzik zor is ama her saman kardesimin yanindayim.... insallah daha saglam besteler gelir :p defoluuuuuuuuuuuuuuuuuu (smells like) hehehhe... Cumleten basarilarinizi diliyor yorumdan cok DasHak bi msj olduguna inaniyorum ! Bahadırcıgıma :p Kardesime :p zuzuya :p e bi de Egzantrik basscıya Sevgilerr Saygılar ... Ama raprap kayıt saglam (kayıtcıya da Sevgiler) zuhahahhaa ben ne bicim adamim yaw :)

kardeşim saol hep yanımızda olduğun için :) bassçıya fazla elleşme olm bırak kendi halinde takılsın adam işte :) güsel yorumların için saolun bu arada daha iyilerini yapmaya çalışıyoruz imkanlarımız yettiğince canlı canlı dinlenmek üzere eywallah

drumscat eywallah saol eleştirileri dikkket alıyoruz zaten herkes en iyisini yapmak için uğraşıyo bizde öle tabikide kimse kötü şeyler yapmak istemez demi en iyisi için hep

Tekrar selam :)

Kaydı dinledim.

Öncekine göre çok daha başarılı diyebilirim sound açısından.
Ama parça birbirinin aynı iki tekrardan oluşuyor gibi geldi bana. Birşeyler eksik sanki.

Arada yada sonlarda bir solo, farklı bölüm yada sözlerde ufak değişiklik olsa güzel olur bence.

Bir de "Kara haber duyuldu" derken "duyuldu" bölümüne dikkat ;)

Başarılar

bursa tekrar canlanıyormu yoksa...
eskiden yalovadan cok onsere gelirdim bursaya bu aralar pek ugramıyorum. ama izmire dönüşümü bursadan yapacagım canlı cıktgınız bi yer vrsa yazında bu haftasonu ugraylım yorumlarımızı yazalım...

canlandırmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince bursayı çaçaron barda çıkıyoruz haftaya perşembe çaçaron bardayız yine yolun düşerse bekleriz herzaman canlı dinlemeye

saat 9.30da başlıyo program

Geri