Haserat (Bursa)

şarkı sanki "sarkı yapalım hadi beyler.." diyerek cıkmıs.. yani sarkı yamak icin kasılmıs gibi hissettirdi bana nedense..ne bileyim duyguyla,hisle olmalı bu is..vokaller emanet gibi duruyor tabiri caizse rifflerin üzerine..
benim şahsi fikrimdir tabii ki,karalama olarak degil,elestiri olarak algilayiniz lütfen..kolay gelsin arkadaslar basarilar..

bu şarkıyı daha kaç kişi cover yapcak acaba??:) genel olarak güzel ama 2.17 nci dk itibariyle giren solonun tonu acayip kulak tırmalıyo şahsi fikrim lütfen yanlış anlamayın !başarılar diliyorum,kolay gelsin!

Rap Rap -> Basarılı olmus genel olarak, daha öncede söylendiği gibi solo bencede insanın içinin tırmalıyor. daha özenli birşeyler yapılabilirdi.

Defolu -> Kendi besteniz oldugundan dolayı daha dikkatli dinledim. Sözler ardarda dizilmiş, bir anda hade bu da böyle olsun havası veriyor. Müzik olarak da bence hardcore kalıbına giremez. Vocaldeki eko bence defolu cıktı bölümünde güzel ama geri kalan kısımlarda gereksiz olmus.Göze batan diger ayrıntıda duyulduuu... Vokal daha özenli calışması lazım...
Yinede basarılı olmus bence...En kısa sürede zileyeceğim sizi...

güsel yorumlarınız için çok tşk ederiz arkadaşlar kendi bestemiz olan defoluyu tekrar düzenlicez zaten yeni halinle sunacağız size umarım yeni halini beğenirsiniz canlı canlı dinlenmek üzere

selam arkadaşlar nasıl gidiyo dinlemeler beğendinizmi yorumlara göre 2 şarkıyı ve yeni yapcağımız şarkıyı tamamlıcaz şimdiden eywallah iyi dinlemeler valla bana sorarsanız canlı canlı dinleyin bizi ;)

şyş olmuş yawww

iki şarkınızınıda dinledim rap rap çok iyi olmuş ama defolunun üzerinde çok oynama yapılmış bence.. ilk hali daha iyi gibiydi bence ama yine saglam olmuş bu arada ÖZGÜRLÜK NEREDE adlı şarkınızı merakla beklioz:) hade bu kadar yeter

tşk ederiz kortison_zanax elimizden geldiğince iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz ücüncü şarkı olarak ÖZGÜRLÜK NEREDE yi düşünüyoruz bizde biliyorum çok seviyosunuz o şarkıyı :) canlı canlı dinlenmek dileğiyle

selam arkidişler cuma günü çaçarondayız katli vacip ile saat 10 gibi başlıyo program giriş 7.5 ytl ilk birada beleş hemide duyrulur ahaliiiiiiiiiii

selam arkadaşlar bu şarkılardan sıkıldınız biliyoruz belkide ufff çok kötü dediniz çünkü amatör ve ilk kayıtlarımızdı bunlar ama yeni kayıtlarımız bitmek üzere ve sizlere sunucaz tekrardan bizi dinlediğiniz için çok saolun 1 2 güne kalmaz yeni kayıtlarımız dinlemek isteyenle ulaşıcaktır canlı canlı dinlenmek üzere hepinize çok tşk ederiz şimdiden iyi yada kötü yorumlarınız için??

Geri