Pascal Nouma

Pascal, Türkiye'yede oynamış olan en kaliteli yabancı oyuncudur.

• Toplam oy veren
    113
o resimindeki adam kadar korkunç şeyler yapmış daha başka biri yoktur.
bazı şeylerin farkında olmak lazım.
teşvik olmamak veya etmemek
gerektirir.

Bizden ayrıldıktan sonra İskoçya nın livinston mu ne öyle bir takımda oynadı,sonra paris te modaevi açtığını duydum şu anda da futbolu bırakmış olması lazım, İnönü nün çimlerini yediğini ben şahsen bilmiyordum,geçende tv de söyledi.Şu anda "çimler nerde?" sorusuna yüreğini göstererek cevap verdi,yine "Türkiye de en çok sevdiğin kişi" sorusuna BEŞİKTAŞ diye cevap vererek bizi onurlandırdı.......

Futbolcunun sadece sahada oynayan adam olmadığını; taraftarı ve ruhuyla birleşen bir öğre olduğunu kanıtlayan bir adamdır.

Diğer bir yandan Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu filmindeki rolünü de merakla beklemekteyiz.

onu tekrar beşiktaş forması altında görmeyi çok isterdim:(
paranın değil ruhun önmli olduğunu, gerçek bi beşiktaşlı olduğunu her zaman göstermiştir..
o yüzden yıllar sonra bile hala formaların arkasına nouma 21 yazdırıyor beşiktaşlı taraftarlar...
o taraftar kadar beşiktaşlıydı...

Kulübede otursun yeter,takıma extra motive katmazsa,tribünleri daha bir coşturmazsa ben de neyim....
BEŞİKTAŞ taraftarı çok sevdiği bir çok topçusunu istediği gibi uğurlayamadığı gibi Pascal ı istediğimiz şekilde uğurlayamadık,doyamadık, hiç bir zaman unutmucaz seni PASCAL.....

Futbolculuğu gayet iyi idi,daha sonraları soytarılığı tercih ederek,bizleri güldürmeyi becerdi(inönü stadının çimlerini yemesi gayet eğlenceliydi)bu yüzden oynayacağı filmde rolünün hakkını vereceğinden eminim,adam doğuştan oyuncu çünkü...

josephking demiş ki:
bayc demiş ki:
daha sonraları soytarılığı tercih etti,adam doğuştan oyuncu çünkü...

Nerden vardın bu kanıya birader???
Öncelikle,bana kahvehane ağzıyla birader gibi kelimeler kullanıp soru sormaSorduğun sorunun cevabı'nın bir örneği yazdığım yazının içinde(çim yeme olayı)Bnun yanında Beşiktaş taraftarı bu konuda hassas olduğu için soytarı benzetmesini,şovmen olarak düzeltiyorum. Sizler,vakt-i zamanında Tuncay ve Tümer'e ettiğiniz küfür ve hakaretleri düzeltmemiş olsanızda,bize sizlerle aynı davranışlar ,içine girmek yakışmaz.Bu yüzden bizim yabancı idol,eski futbolcularımız,Anderson ve Hoojdonk gibi gerçek profosyenellerdir .Biz bu gibi kişiler ile gurur duyarız,elini şortu'nun içine sokan,kendi kulübü tarafından bile kovulmuş olan şovmenler ile değil.

"Birader" lafını kullanıp kullanmama sen karışamazsın,istediğim gibi konuşurum,konuşma şeklim belki böyle,seni rencide falan mı ediyoruz birader diyerek te alınıyosun.
Adam gibi düşüncelerini belirtsen sesimiz çıkartmıcaz herhalde, "soytarı" lafı hoşuma gitmedi, o yüzden tepki verdim.Biz kimle gurur duycağımızı gayet iyi biliriz, küfürü onaylayan bi insan değilim, ama bi de karşıdaki adamın o küfürü hakedip haketmemesi var,Türkiye gerçekleriyle bazı şeylere baktığın zaman herkes tarafınca "yaptığı şey şerefszilik" diye nitelendirilen bi insana burada küfür edilir,herkes eder,bu konuları milyon kere konuşmuştuk,yine kısır döngüler içerisine dönmek gereksiz.
Kendine nasıl davranılmasını istiyosan,sen de karşındakine öyle davrancaksın, ben sana birader dedim diye kızıyon ( ki kızılcak hiçbişey yok),sen gitmişin adama soytarı diyon,biraz makul olalım....

Geri