Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Merhaba arkadaşlar. Kul yeni bir grup sayılır. Fakat kökü geçen seneye dayanmaktadır. Rock the Baskent Şenliklerinde Free Fall ( Serbest Düşüş ) adıyla sahne aldıktan bir kaç ay sonra bazı nedenlerden dolayı dağıldı. Free Fall grubunun 2 gitaristi Ahmetcan ve Mert grubu yeniden oluşturmaya karar verdi. Yeni baterist ( Çağlar ), basçı ( İnci ), vokal (Efe) ve yeni bir isimle ( KUL ). Yeni elemanların bulunması ve yeni oluşan grubun oturması biraz zaman aldı ve grubun tam olarak oturması 2005 Aralık ayını buldu. Grubun adının kul olmasına karar verildi.

Çalışmalarımız yoğun olarak alternatif müzik dalında ve cover üzerine. Asıl amacımız gelecek yıllarda iyi bir beste grubu olmaktır.

VOKAL - EMRAH
GİTAR - MERT
GİTAR - AHMETCAN
BAS - İNCİ
BATERİ - ÇAÐLAR

Bestelerimizi

http://kul.rockmekan.com

veya

http://www.purevolume.com/kultr

adreslerinden dinleyebilirsiniz...

arkadaslar kolay gelsin.. bizde mine hanımın istegi üzerine gelicez konsere ;) ..
başarılar diliyorum..
(bu arada başlıgın harflerini küçültürseniz iyi olur.. yasak diye hatırlıyorum.)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun arkadaslar. Efe'nin henüz burada bi üyeliği yok galiba. İşallah yakın zamanda oda aramıza katılıcak.
Arkadaşlar biziz programı tam olarak belli oldu.

Kapı açılış = 15:30
Giriş ücreti = 7 YTL (ilk içki dahil)
İlk Grubun sahneye çıkışı = 16:30 - 17:00 civarı (oda biz oluyoruz. :))

------Gruplar ( sanırım sırası ile )------

KUL
BUZZ
ELİPS

Umarım kar kış kimseyi etkilemez. Ve ondan önemlisi ilk konser heyecanımız hatalara dönüşmez :oops: bizde göğsümüzü gere gere ineriz sahneden...

Görüşmek üzere...

evet arkadaşlar iyi kötü ilk konserimizi geride bıraktık. Sanırım kar kış sebebiyle sadece arkadaşlara ve diğer gruplara çalabildik. Umarım daha sonra kalabalık ve tanımadığımız kitlelerede hitap edebiliriz.

Bu ilk konserimiz sonrası iyi kötü eleştirilerinizi bekliyoruz.

Benim fikrim kişisel bir kaç hata dışında grup içi uyumun fena olmadığı yolunda. Bi kaç tane hata yaptık doğrudur ama ilk konser sonuçta şimdi hata yapmıcaz da ne zaman yapıcaz dimi :) Neyse arkadaşlar eleştirilerinizi bekliyoruz. Daha sonra tekrar görüşmek üzere

Sevgiler-Saygılar...

Arkadaşlar bu arada ani bi gelişme yaşandı. Bugün konser sonrası bize sevgililer gününde sahne almak isteyip istemediğimizi sordular. Bizde tamam dedik. Yani diyeceğim şudur ki 14 şubat sevgililer gününde kul yine bizizde. Saat için 5 gibi dediler ama tam bi bilgimiz yok saat konusunda. Sevgililer gününde sizleri yine bizize bekliyoruz. Benim gibi yalnız olanlarda gelebilir :p

slm millet ben bu grubun gitaristi acan :D bugün cok iyi calamasakta en azından bir seyler basardığımıza inanıyorum. destekleyen dostlarımız oldugu sürece daha iyi performansla sahnelerde görüşmek üzre ;)

sevgili kul grubu yarın sizinle yine aynı sahneyi paylaşıcaz pazar günkü performansınız güzeldi umarım salı günü buzz ve kul grubu için başarılı bi konser olur
sevgiler
buzz bass

Geri