Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Heheh Şaka yaptım incicim seviyoruz seni... İyi basçısın sen duyulsaydı senin basın grubun adı geçmezdi forumda. O diil inci fanatikleri nerde ya? onlardan henüz yorum gelmedi? Sözde fanatik mi oluyo onlar? :p

Bizde sana teşekkür ederiz Emrahcım. Çok iyiydin... ;)

:p insanları kandırmayalım şimdi hehehe..

sınav haftası ya ondan gelememiştir fanlar yaa... :roll:
en büyük ve en sevdiğim fan'ım ordaydı o yeter bana ;)
ama gelen-gelemeyen herkese teşekkürler :)

Çok güzel bi konserdi grupların hepsine teşekkür ederim özellikle organizatörlere de teşekkür ederim onca uğraştan sora bunu hakediyorlar.. Kul beklediğim performansı gösterdi bence..Mert'e demiştim bu işin de üstesinden gayet iyi geldiniz..
İnci Fan Club açcam yakında ama üye alımı olmaz ısrar etmeyin :p 8) ..
(ponpon) ;)

ya mert ilk önce ben yazıyım o zaman... cuma aksamına kadar inci ye gelicegimi söylemiştim ama hiç de istemedigim bi olay ortaya cıktı, ve gelemedim... ve cidden çok da üzgünüm buna inanın(sevdigim bir çok arkadasımı sahnede göremedim hem de aynı gün yakalamısken)... anlayısla karşılayacagınıza eminim, umarım digernde hiç bir problem cıkmaz da gelirim...
eminim oldukca basarılıydınız, tebrikler... basarılarınızın devamını dilerim... görüşmek üzere...

NOT: inciye laf yok... inci lovesong u cal da gel:D ejheheh

arkadaşlar 2. konserinizmiş galiba ama gayet başarılıydınız bence.. çok dinleyemesem de (diğer elemanlar zorla kolumdan çekip götürdüler walla :( ) dinlediğim kadarıyla.. aynı sahneyi tekrar paylaşmak dileğiyle..

acan demiş ki:
öncelikle herkese slm :) övgülerinden dolayı geezer'e tesekkurler ama ben lead gitarist diilim sadece senn izledigin bolumdeki sololar benimdi okadar :D yoksa mertte ii gitar çalıyor seviyorum merti :p

tabii ki de Mertte iyi gitar çalıyor.Ama seni ayrı tebrik edesim geldi.Şimdi aranızda kıskanma alınma gücenme olmasın.Ben de grubun içine nifak tohumları atıyorum galiba :D Çekileyim aradan fazla kişisel yorumlara girmeden :oops: .
Şaka bir yana hepiniz o gün gayet iyidiniz.Yani bildiğim kadarıyla vokalinizle çok kısa bir süredir berabersiniz ki bu kadar kısa sürede bu kadar yol almak gayet güzel bir şey.
Bir de neden konserinizi yarısında gittik onu ben de anlayamadım walla.Güneş çarpmış olabilir bizim arkadaşlara.Doğrudur.Ama kusurumuza bakmayın :(
Başarılar diliyorum :)

geezer abi ne tohumu yahu mertle aramıza girmez böyle şeyler ayrıca tekrar saol :D

keşke kalsaydınız konser sonuna kadar bu arada sizin gitaristinizde hiç fena çalmıyo bence gayet iyiydi.

bazı teknik problemler yasasakta(feedback gibi) başarılı bir konserdi.çağlarında dedigi gibi bazı şarkıları 3 kere çalmıştık ki 3. çalışımız sahnedeydi :p

umarım eğlenmiştir izleyenler öyleyse ne mutlu :D

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederiz arkadaşlar... Elimizden geleni yapıyoruz beyendirebildiysek ne mutlu. :)

Geezerin dedğine gelince bizde kıskanma,gücenme tarzı şeyler olmaz. Egolarımızdan arındırdırdık kendimizi ameliyatla :p Biz can ciğeriz acanla. Acanı beyenmen, tebrik etmen beni mutlu eder. Teşekkür ederim sana yorumların için :) Fudge grubuna başarılar. Umarım tekrar aynı sahnelerde görüşebiliriz. :)

Teşekkürler brujo ehe ehe... :D

Poskarina hiç önemli değil arkadaşa baskısını iyi biliriiz. Kalsanız kalınmaz gitseniz gidilmez. Beladır arkadaşlar... :) Yorumların için teşekkürler Görüşmek üzere...

Önümüzdeki konserlerde işallah çağrı bey... :) O kadar özel davetlere rağmen gelmediniz ya neyse :p

Ayrıca Morganizasyona gerçekten çok teşekkür ederiz. Cebimize para girmedi belki ama miğdemizde biramız vardı :p Şaka bir yana bize her türlü rahatlığı sağladılar. Amatör grupların böyle anlayışlı organizasyonlara ihtiyacı var. Egemen arkadaşa bizim her türlü problemimizle ilgilendiği için ayrıca teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere...

SEVGİLER-SAYGILAR...

OKULDAN NEFRET EDİYORUM. Şimdide vize haftası geldi çattı. Her konserden sonra illa biraz ara vermek zorunda kalıyoruz. Neyse. Emrah, ben ve Acanın pek umrunda olmasada vizedir, finaldir, derslerdir herkes için böyle değil bu durum. Doğal olarak kıssacık bi süreliğine konserlere ara vermek zorunda kalıyoruz. Sırf konserlere versek gene iyi. Çalışmayada kısa bir süre ara verdik. Umarım bu kısa süre kötü etkilemez grubu ( etkilemez ya kısacık bi zaman 1 hafta, 1,5 hafta kadar ) Bu süre zarfında bestelerimizin üstüne biraz daha yükleneceğiz. Kim bilir belki yararımıza bile olur bu ara :)

Neyse arkadaşlar diyeceğim odur ki konserlere bir süreliğine ara vermiş bulunuyoruz. Şu vize haftasıdır carttır curttur geçsin çoşmaya kaldığımız yerden devam... :D

SEVGİLER-SAYGILAR...

Vizemi finalmi o ne yaw? :D evet bir ara verdik ama bizi etkilemez sanırım. bestelerimiz üzerine yogunlasmamız gerekiyordu zaten iyi bile oldu galiba :p en yakın zamanda tekrar konserlerdeyiz...

KUL geliyoorrr... :D

ya nihayet şu foruma bişeyler yazabiliyorum:)arkadaşlar kul grubunu çok seviyorum hepsi çok iyiler umarım daha iyi işler de yapacaklar hele o repertuarları beni öldürüyo çok beğeniyorumm...
e ne diyelim artık müzik kazansın :D

OOO ilknur hanımlarda gelmiş... Teşekkürler ederis efenim. Playlisti çok özenle seçiyoruz. Hem sevdiğimiz hemde sevilen şeyler bulmak kolay değil. Sevmediğimiz şeyleri çalmıyoruz herkes seviyor diye. En yakın zamanda konserlerle görüşmek üzere...

Acan beh yeni bir akım başlattın forumda vallaha. Müzik kazansıncılar... :) O değil çakıcaz be acan. Neyse atılınca rahatlıcam ben :) Bestelere yükleniyoruz arkadaşlar güzel birşeyler çıkacak gibi. Çok hoş malzemeler var. Umarım en yakın zamanda kayıt aşamasına gelir ve sizlere iletebiliriz besteleri... KUL ile kalın :p

Ve en önemlisi Müzik Kazansın ;)

BYE_BYE... :)

o sizin güzelliginiz ilknur hanım :D yahu bu playlist hazırlamak gercekten cok zor iş.bayaa bi çaba istiyo hakkaten.ama hala ugrasıoruz adam gibi bir playlist hazırlamak için.
Sevmediğimiz şeyleri çalmıyoruz herkes seviyor diye
burda merte katılıorum sırf insnalar seviyo diye sarkı calmıyoruz eğlenirken eğlendirebilmeye çalışıyoruz :D ne laf ettim be :D

MÜZİK KAZANSIN HULEYN!!! :D

Evet en az playlist seçmek kadar hatta ondan daha büyük bir belada seçtiğimiz şarkıları acanla paylaşmak. Her yeni şarkı eklendiğinde birbirimze giriyoruz o senin bu benim diye. Bir gün grup dağılırsa bilin ki bu yüzden =p Yok yok yapmayız heralde öyle bişey. Şu andada o kavgalardan birini ediyoruz. :D Sanırım beste grubu oluncaya kadar bu problem devam edicek bir türlü orta yolu bulamadık :)

Bu kadar akvga ediyorsak neden?...

HERŞEY KUL İÇİN !!!

HERŞEY KUL İÇİN !!!!

:D

bekle abi yakında geliyor...

abi grup dağılmıştır desem kaç kişi inanır buna yahu:p dagılmayız biz en azndan mertle ben :p şu playlist öldürüyo bizi başka bişey değil. ama üztesinden gelicez bununda biz herşey KUL için yahu :D

merhaba arkadaşlar ben mahir rock'ımtırak ın [amatör gruplarda)en ihtiyar elemanı eleştirileriniz için teşekkür etmek istedim.demolarınızı dinlemeyi isterdim ama bulamadım(biraz teknoloji özürlüyüm)eminimki sizlerde iyi şeyler üretiyorsunuz yolunuz merzifona düşerse bekleriz iki vururuz telllere birlikte başarılar umutla kalın...

acan demiş ki:
bekle abi yakında geliyor...

abi grup dağılmıştır desem kaç kişi inanır buna yahu:p dagılmayız biz en azndan mertle ben :p şu playlist öldürüyo bizi başka bişey değil. ama üztesinden gelicez bununda biz herşey KUL için yahu :D

Olm aşkolsun lan biz dağılacak adamlar mıyız niye biz dağılalım vayyy vay. tmm acanım canın saolsun güvensizlik almış başını yürümüş.
Şaka haa

Geri