Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Her şeyi "başlatan" kişi olarak ilk ve son kez konuşuyorum.Amacım konuyu uzatmak değil.Bu dialoğu buraya taşımak istemezdim ama "onlar şakaydı" demen de abuk oluyo bi yerden sonra.İnsan eğlenmek için kurmaz bu cümleleri.Msn'deki son konuşmamızdır:

Bir damla kırmızı..:(efe)
noldu vocal
..KebeL...:(ben)
sanırım 56540124712. vokalimizi deniorus! ortak beğenemedik birini
Bir damla kırmızı..:
müzikal olarak yeterli birini buldunuzmu bari
..KebeL...:
biri beğenio biri püff dio
..KebeL...:
koplex mi yaptın nie laf sokup duruyosun ki
Bir damla kırmızı..:
kompleks yapmadım
Bir damla kırmızı..:
sadece hoşuma gidio
Bir damla kırmızı..:
:)
..KebeL...:
ii devam et o zman=)
Bir damla kırmızı..:
peki
Bir damla kırmızı..:
pişman oldunuz dimi
..KebeL...:
:))
Bir damla kırmızı..:
daalıcak sizin grup
Bir damla kırmızı..:
bana baalıydı herşey
Bir damla kırmızı..:
..KebeL...:
rahatlıycan di mi dağılırsak
Bir damla kırmızı..:
eveeet
Bir damla kırmızı..:
Bir damla kırmızı..:
rahatlamicam
Bir damla kırmızı..:
mutlu olcam
Bir damla kırmızı..:
yoksa alıp veremediim yok
Bir damla kırmızı..:
alan razı satan razı
..KebeL...:
e o zaman sana ne..ne die mutlu olcan demek ki hoşnut diilsin durumdan
Bir damla kırmızı..:
hayır geçmişe dayalı bi haz duycam
..KebeL...:
çok takma geçmişe..ileri bak sen
Bir damla kırmızı..:
benden iyisini bulamicaksınız ve mutlu olcam
Bir damla kırmızı..:
kendimle ilgili bişe yani
Bir damla kırmızı..:
sizle alakası yok
..KebeL...:
evet belki senden iyisini bulamıycaz.biz kesin buluruz demedik zaten.ilginçsin valla bişi diemiorum
Bir damla kırmızı..:
Bir damla kırmızı..:
benden hoşnut olmayan sizdiniz
Bir damla kırmızı..:
bencil olan, saçma sapan yersiz bi azmi olan sizdiniz
Bir damla kırmızı..:
ve kaybediceksiniz!!
Bir damla kırmızı..:
niaha

Konu kapansın lütfen.Ben başlattım ben noktayı koyuyorum.Savuncak ileri sürücek başka bişey yok.Saygılar&sevgiler...

Öff Öfff bi dolu konser kaçırdık. Şimdide Manhattan konserimiz tehlikeye girdi. Nedir bu vokal aramaktan çektiğimiz? Bitmeyecekmi bu çile? Haydi arkadaşlar elinizi çabuk tutun bir çok konser kaçtı diğerlerini kaçırmayalım bari.

Bar programı ve şenliklerde söylemek isteyen, sesine güvenen vokal arıyoruz.

KUL HALA VOKALİNİ ARAMAKTA...

Heheh kardeş grup düşman grup olurdu valla :p Ya ne diyim sizede kolay gelsin okudum üzüldüm baya. Ankarada Vokal bulmak kolay değil. Umarım bizim kadar sorun yaşamazsınız....

Yok inci hanım ne demek. Senin yerini dolduramadı ama mehmet arkadaş yardım etti çok saolsun :p

Bu arada güzel bir duyurum var...

KUL Grubu artık vokal aramıyor. Artık yeni bir vokalimiz var diyebiliriz. En kısa zamanda gerekli açıklamayı buradan yapacağız yine. Umarım çektiğimiz acılara değer ve kaldığımız yerden tam gaz devam edebiliriz. Vokal arayışımızda bize yardım eden destek olan herkese en çokta stüdyoya girdiğimiz vokal adaylarına teşekkür ederiz...

SEVGİLER-SAYGILAR...

Daha %100 kesinleşmedi ama %90 diyebiliriz bu işe. Umarım olur ve konserlere devam edebiliriz. Desaccorde ile konser vermek çok güzel olur. Tarzlar ortak olmasada farketmez. Duygusal anlar yaşıcaz beraber işallah :p Şaka bir yana vokal olayımız kesinleşsin ilk sizlere haber vericez hemen konser işlerine girelim ortak olarak :)

ohooo ömerim aynı sahneye bi cıkalım seninle heycanlı dakikalar yaşicaz diğer piercing de orda kopar artık :p

Vokal bulduk sayılır tam gaz devam... :D

Evet arkadaşlar Anatolianrock tan sitemizi aldık Henüz pek birşey yok içinde ama yakın zamanda eklemeler yapacağız elbette. Grup hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ama dediğim gibi henüz hazır değil tam olarak... Acan arkadaşımıza site için teşekkürlerimizi esirgemiyoruz. Az uğraşmadı çocukcağız... :D

işte sitenin adresi...

http://kul.rockmekan.com

Sevgiler - Saygılar...

:D Evet ya. Birden vokalini buldu herkes. Böyle 3 grup halinde vokal gazileri olarak bir konser düzenleriz artık hala vokali olmayanlar uğruna =p

3 grubada yeni vokalleri hayırlı olsun diyelim...

En yakın zamanda görüşmek üzere. Bir güzel haber daha yolda. En yakın zamanda bütün bilgileri sizlere vereceğiz burdan. Bizden ayrılmayın... =)

Gelmeye çalışıcağız grupça. Yanılmıyorsam Hayatiyle geçen sene çalıştık. İyi bateristtir kendisi. Umarım bir aksilik olmaz gelebiliriz... Şimdiden başarılar...

Arkadaşlar vokal olayımız burada bitmiştir. Grubumuzun yeni vokali bundan böyle EMRAH DÜZOL dur. Umarım kendisi ile beraber güzel işlere imza atacağız. Artık tamamlanmış bir grup olarak tam gazla devam edeceğiz konserlere grup oturur oturmaz. Haberleri bekleyin =)))

SEVGİLER - SAYGILAR ...

Evet arkadaşlar güzel bir haberim var hemen veriyorum...

Büyük bir aksilik olmazsa 2 NİSAN PAZAR GÜNÜ KUL GÖLGE ( KIZILAY ) ROCK BARDA... Yeni kadromuz ile çıkacağımız bu ilk konsere hepiniz davetlisiniz. Bakın önceden haber verdim program falan yapmayın o güne yada unuttum, görmedim, duymadım olmasın diye... Herkesler gelsin... :)
(AYRINTILARI YAKINDA DUYURACAÐIZ)

Evet arkadaşlar dediğim gibi kaldığımız yerden devam ediyoruz. Başka bir konser daha ayarlanmak üzere böyle fiyakalı bir mekanda. Kesinleşince haber vereceğiz yine buradan. Kul ile kalın :p

SEVGİLER-SAYGILAR...

Geri