Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

beyler sayfanız hayırlı olsun.umarım birçok organizasyonda görürüz sizleri.bu arada ben bu grubun basçısını özellikle beğeniyorum(özelllikle sesini) bence bassist arkadaşı (ismail di galiba) vokal olarak da değerlendirin.şahsen şu andaki vokalinizi beğendiğimi söyleyemem.birkaça eleman değişikliiyle çok ii bi yere gelebilirsiniz.(dawulcunuzu da dahil edıorum)
yinede ii bi grupsunuz.başarılarınızın dewamını diliorum.....

ForROCK! #4

22 Şubat Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

011jc.jpg

Well Behaved
Echoes
Diriliş

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

herkese selam...desteğiniz için çok teşekkürler arkadaşlar... yarın hepinizi garage a bekliyoruz umarım hep birlikte
çok eğleniriz... bu arada sonuçlar hala belli olmadı heyecen giderek artıyor, bir an önce başlasa şu festival
(seçilsek de seçilmesek de<ama seçilirsek daha
bomba olur tabii>:)

daha anca yazma fırsatı buldum.. öncelikle forumunuz hayırlı olsun.. bu arada yarın konser varmış hiç haber wermiosunuz.. daha dinlemek nasip olmadı ama inşallah yarın dinliycez.. hade bakalım yarın görüşürüz..
tanıdınız di mi lan beni?? ehe :twisted:

KehaneTSemih demiş ki:
tobb da okuyunca insan tabi...:D fazla zor olmadı sizi dinlemek...:D
euheueuheuh hiç şaşurmadım desem :D bakalım ya orda bi agız tadıyla bişiler yapamadık..sizin grup iimiş duyduk has trash yapıomussunuz.. :D
bi ara dinlemek nasip olur işallaahh...gelin bizim ünide çalınn bende çıkar sahnede gökan kırdar söler sorada konseriniz b.k gibiydi zaten derim..euheuheuhe :D ahh ahhh 7 ay önceye dönsem keşkee ...

eywallah saolasın.yannız trash deilde sağlam heavy metal yapıoz...:D ya okulda eğer sağlam organizasyon olursa çıkarız cnm.öle kantinin ortasında olmaz yani...:D bakalım çağlar ayarlarsa spor salonunu işallah...eyw

ne yapalım bee hacım bize bi spor salonu ayarlayan çaglarımız yoktu:cry: ..biz KENDİMİZ ugraştık sadece biz yani kimse yoktu başka..yapabildigimizin en iisini yaptık 3 lkişi ile anca bu kadarını ayarladık :D .. kantinin ortasında bile çalsak yaptıgımız işten grur ve onur duyuyorum..sizin bizim çektiklerrimizi çekmiyeceginiz kesin
;)

insanlar görmezler insanlar duymazlar insanlar bilmezler ne yapsın buu insanlar ...diyip bitiriorum.!

ben sizin yaptıınız işe kötü demedim zaten.sizi sonuna kadar desteklıo we takdir edıorum.
şayet okulda konser werirsek biz de sadece kendimiz uğraşcaz(her grupta olduu gibi) sadece yer konusunda tedirginim.(ki sizin ikinci çıktıınız yer gayet iidi).
neyse demek istediim her grup gibi biz de hertürlü konuda kendimiz uğraşıoruz.sadece spor salonundaki sahnede konser wermek istediimi sööledim.yanlış anlaşılmasın.başarılar....

ya yukardaki yazı bana ait şu an farkettim gitarCI mızın adı altında yazmışım onun şifresini bilmiorum kendisinide logout ettim.girip silemiorum yani..şimdiden bi açıklama yapayım ne zmn buluşuruz da düzeltebilirim belli olmaz. böle kalır o yaa.. :D

KehaneTSemih demiş ki:
ben sizin yaptıınız işe kötü demedim zaten.sizi sonuna kadar desteklıo we takdir edıorum.
şayet okulda konser werirsek biz de sadece kendimiz uğraşcaz(her grupta olduu gibi) sadece yer konusunda tedirginim.(ki sizin ikinci çıktıınız yer gayet iidi).
neyse demek istediim her grup gibi biz de hertürlü konuda kendimiz uğraşıoruz.sadece spor salonundaki sahnede konser wermek istediimi sööledim.yanlış anlaşılmasın.başarılar....
anladım hacı ben sadece kendimiz derken herşeyi kastetmeye çalıştım zaten (yer işi,,,ses sistemii davul.,,organizasyon,,,tanıtım,,afişlerin basılımı & asılımı,,çart curt :) ...) nese hacı hayırlıısı ...nasip deyip geçmek lazım bazı şeler için..

arkadaşlar artık hep beraber hareket etmenin zamanı geldi..okula amfi,davul vs. almayı düşünüyoruz..bundan sonra gerek diriliş gerek kehanet gerekse diğer gruplar rahatlıkla çıkıp konser verebilecek okulda..elimizden gelen herşeyi yapıcaz..

yarın garage da görüşmek üzere..

ODTÜ'ye seçmediler, seçilemedik, olsun gelecekten umutluyuz, çok güzel işler yapacağız ilerde inanıyorum. Bizi destekleye herkese çok teşekkür ediorum. Diriliş grubu hepinizi çok sevior. Grup arkadaşlarıma da burdan çok teşekkür ediorm.
Metal up 'ur ass!!
Long live DİRİLİŞ.....

Geri