Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

cidden gitar sesleri felan gelmedi ondan sorun...yoxa halada ayni şeyi hala souyluorum yineyi en yakın çalan gruplardan biriyis...bizi daha once dinleenler bilir...yinede eleştirin için saol...

Nasıl Oluyor dda...
garajda sizden sonraki grupların sesleri kolondan süper geliyor.Burda bi gariplik var ama neyse.ufacık 70 wattlık amfi mi herşeyi deşitirir yoksa onu da anlamadım.. Neyse pogo da bi kazaya daha kurban gitmeyelim !!!

bu kadar kısa zamanda kendinizi kabul ettirip bi yerde çıkabilmeniz hakikaten güzel. bu tarz tecrübeleri yaşadıkça daha iyiye gideceksiniz buna canı gönülden inanıyorum. konserlerinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum....

lucasthehacker demiş ki:
Nasıl Oluyor dda...
garajda sizden sonraki grupların sesleri kolondan süper geliyor.Burda bi gariplik var ama neyse.ufacık 70 wattlık amfi mi herşeyi deşitirir yoksa onu da anlamadım.. Neyse pogo da bi kazaya daha kurban gitmeyelim !!!
Walla onu bende anlamadım nası oldu:) neyse geldi geçti umarım bundan sonrakiler daha verimli, daha güzel konserler olur..

beyler gruptan kimler üye turkrock'a
biskuwi_etu -> vokalin yanındaki gitar sanırım
lichking23 -> en sag gitar mı ?
asfsaşfjdfkfdjgpıwrejwekogmnrpkovm

bi bilgilendirseniz :p

Arkadaşlar başarılar dilerim..Sizi izleme fırsatım olmadı şimdiye kadar ama en yakın zamanda izleyeceğim. Umarım işler istediğiniz gibi gider..Başarılar

Geri