Ibanez Gitarlar

O değil de adamın konserine hiç kadın gelmiyo muymuş... Groupieler sebebiyle müziği bırakmadığına şükretmek gerek.
Ne groupie si azizim Dream Theater bu; seyircilerin %80'i makina muhendisi adayi, yaz kis postal giyen, George R.R. Martin okuyan ucuz biraci abiler. Guzel ablalarin isi gucu yok bitmek bilmeyen solo atismalarini mi dinlecekler, Petrucci'nin piezolu Musicman gitarini mi inceleyecekler, ya da o kadar adam icinde Petrucci'nin Myung'un pesine mi dusecekler?

Bu arada bu Dream Theater hayrani, ekseriyetle top sakalli, robot yapip kantinde yaristiran, dagcilik kulubu uyesi muhendis adaylarindan bir sebeple Turkiye'de cok var; ozellikle Ankara'da. Eminim forumda da tonla vardir. Ne zaman bu tiplerden bir guruhu otostop cekerlerken gorsem fare olusu gormus gibi irkiliyor ve gazlayip kaciyorum. Kazara arabaya alsam gereksiz muhabbetleri beni 3 dakika icinde oldurebilir diye...Melih Gokcek beyefendi bunlari bitirsin oyum kendisine, o kadar yani...

Yani özetle;
Guitars = Chick Magnet
Guitar Heros = Guy Magnet

Ama zamanında (boş vaktim daha bi bolken(!)) öyle Dream Theater hayranı hatunlar tanıdım ki, şimdi bir ah çeksem dağı taşı eritir, gözüm yaşı değirmeni yürütür. O derece...

Son düzenleme:
Bu kadar yil gecti daha Petrucci'yi bir gun permali saclarlan, kicindan dusen deri pantolon icinde falan gormedim yalan mi? Glam gruplari boyle miydi; mesela Nikki Sixx(ne ucan ne kacan kurtuluyor Nikki abimizden; topuklu ayakkabilari yaniltmasin sizi) nire, Petrucci nire? Haliyle guzel ablalar da onlarin otobuslere dolusuyordu, geri kalan muzikseverler zaten saclali makarna yiyen walkman'le gezen parasiz yurt tayfasi...

gtr_t.png

Geri