Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

Emre ve Eren ile ayni sahneyi paylasmak benim için heyecan verici olacak... Herkesi bekliyoruz. Ayrica; Inferno Reloaded'in gitaristi Mert de henuz gitarist bulamadigimiz için bize eslik edecektir. Kendisine çok tesekkürler. :)

Yarın büyük ihtimalle gelemeyeceğiz ama pazar zaten aynı sahnede olacağız umarım herşey güzel geçer bütün gruplar için... Hepinize kolay gelsin... Umarım absürd bi konser olmaz. Tarzlar pek tutuyomu falan bilmiyorum. Önemlide değil aynı sahnedeyiz nede olsa.. :) Rahat olun desaccorde biz hiç çalışamadık bizden iyi çalıcaksınız :):):)

eheheh playlist vallahi çok deisikti :)...her neyse güzel bir konser daha geride kaldi pyracantha ile beraber çok güzel kaynastik çok da eylendik...pyracatha ilk konseri oldugunu hiç belli etmeyen bir profesyonellikle konserin hakkini verdi...bazi organizasyon sorunlari nedeniyle biraz geç sahne aldik ama sagolsun dostlarimiz bizleri yanliz birakmadilar...baget fln düsürdüm melancholyde saçmaladik ama aldigimiz tepkiler yinede olumluydu emegi geçen herkese çok tessekürler baska konserlerde görsümek üzere...bu arada baska konser yrn oluyor...evet yrn biziz de sahne aliyoruz yukarda afisi var...gelecek konserlerde görüsmek üzere

abi sizlerle aynı sahnede olmak gurur vericiydi gitaristler davulcu vokal bassçı gerçekten süperdi abi hepinizi tebrik ediyorum.Sizlerle tanışmak çok mutluluk verici en azından sizlerle aynı platformda emek vermek bana guru veriyor .Başarılarınızın devamını dilerim

abi dün alkollü ve yorgun kafayla bişiler karaladım ama içim rahat etmedi şööle bi yorum yapiim tek tek abi ömer sen nasıl bir insansın ya anlayamadım gitti o davul ancak öyle çalınabilir bass yeteneğinede diyecek yok doğrusu gelelim bassçı arcana adam şovunu yaptı çıktı çaldı eğlendi eğlendirdi tebrik etmek istiyorum.Gitarist mert e gelelim adam gözümün önünde gitar nasıl çalnırı dersi verdi bende ders almayı planlıyorum:) . Vokale gelelim Gülce sen nasıl birisin ya böyle bir ses olamaz ve söylediğin parçalarda çok iddaalı ama altından kalkabiliyorsun tek kelimeyle süper helal olsun.Ve Anıl adam sound check i shine on you crazy diamond ile yaptı zaten orada konseri bitirdi :) süperdiniz arkadaşlar valla bu müzik ziyafeti için hepinize çok teşekkür ederim

çok saol emre elimizden geleni yapiyoruz anlayan adama çalmak ayri bir güzel oluyor ayrica gerçekten ending credits inize doyamadim :)...bunlar disinda desaccorde 30 nisan biziz konserinden sonra(bugün)herhangi bir konser plani yapmiyor taaki mayis 14 ü veya 15 (mayis ortalari iste)ne kadar...gelecek haftayi herkese uygun olmasi durumunda repertuara sarki ekleyerek vede kayit alarak geçiricez kayitlaride isallah buraya koyucaz...gitarist arayisimiz devam ediyor dostumuz kardesimiz mert(inferno gitaristi)hala bize yardimci olmayi sürdürdürügü için ona tekrar burdan tessekür ederiz...

Emre cok tesekkür ederiz, bizim de cok zevk alarak caldıgımız bi konser oldu, bu da sahneden seyirciyi de eglenirken görmeye baglı heralde:) ilk konserde stresten falan farkedememiş de olabilirim ama bu kez, bi sürü insanı sözlere eşlik ederken görmek güzeldi:)
umarım yine sizinle aynı sahneyi paylasırız baska konserlerde de :)

aa tıfıllısınız lem siz, ismi fransızca görünce süphelenmistim zati sasırdım valla hadi bakalm basarılar o zaman size bi gün dinlemek de nasip olur insallah

Geri