Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

hadi bakalım arkadaşlar gülce de anılda gerçekten çok iyi müzisyenler siz her türlü sağlam müzik yapıyosunuz yine övünmek bizlere düşüyor işte bunlar bizim dostlarımız diyecek işler yapıosunuz yapacaksınızda yannız for whom the bell tolls çalmayın yoksa anathema - deep çalarız yada fragile dreams sen karar ver :) :) :)

adam akıllı bir brutal bulun da slipknot da coverlayın be ömercim bide davula biraz daa kasman gerek tabi coverlarsanız :D ama seneye çok iyi olacağından şüphemiz yok kardeşlerim başarılar...

ölmedigimizi belirtmek için bi msg atmak istedim...grup su an tatilde ve grupta kesin olarak sadece esat,arcan ve ben bulunuyoruz...kisaca gitarist ve vokal arayisimiz olucak...ekim sonlarina dogru umarim daha sert bi playlistle tekrar dönücez...

bassçımız eve çıktı yerleşmeye çalışıyor...yeni gitarist adayı ve değişik bi soundla dönücez işallah...şu aşamada bass dışındaki elemanlar diğer projelerinde çalışıyor...ben şu an dead wish le haşır neşirim bi gruba daha girmem gündemde esat ise deep inside da çalışmalarını sürdüyor...doğru zaman geldiğinde toplanıcaz tekrar...

Geri