Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

bi kaç organizasyon sorunu nedeniyle 2 hafta filan herhangi bir konser olmiycak...ayrica bütün grup elemanlarinin sinavlari filanda bittikten sonra rahat rahat tekrar konserlere basliycaz...

olum sen işini biliosun bizim grubun tatile girmesini bekliosunuz dimi bu sayede rekabeti ortadan kaldıracaksınız sizde az uyanık deilsiniz :D:D:D

o deilde ne zaman birlikte çıkacaz bi daha konsere bu sefer söz sizin gruba da kalacam

bu ara vize haftasi ayin 9 na kadar konser fln olmiycak bizim grup elemanlarinin kafasi bi rahatlasin veririz konseri hayir emrecim nedir bu konser hevesi aklima 1-2 neden gelio ama dimi cem??? :D

ewet emre yani görüosun işte grubumuz beklenmedik bi şekilde ilgi gördü çok kısa sürede daha ne işte gerçi senin kendine göre uygun nedenlerin olabilir...

grup çalismlara tekrardan yavas yavas basliyor tekrar sölüorum konserlerimizde bizle beraber sahne almak isteyenler öm veya msn i eklesin zira 9nda sonra konserlere tekrar basliyoruz kismetse...

valla helal olsun süper ifade etmişsiniz kendinizi benim bile canım röportaj vermek istedi ne yalan söyliyim desaccorde ekibine başarılarıyla bizleri gururlandırdıkları için teşekkür ederiz...

desaccorde grubu napıosunuz yaa?9u ddiniz sınavlar bitsin ddiniz bitti işte..şu gülce'nin de bac. sınavları bitsin hadi bari..ama ondan sonra çıkın bi konsere neyim..öss sonrası depresif bi insan olacağimdan benim ihtiyacım olcak buna hem..=))

arkadaslar desaccorde da gene kadro degisikligi söz konusu çünkü bende dahil olmak üzere 3 elemanimiz üniversite sinavina girdi ve ben hariç anil ve gülcenin ankarada kalip kalmayacagi belli degil...seneye minimalist ( :) ) ancak daha saglam bir soundla tekrar konserlere basliycaz...brutal erkek vokal almamiz gündemde coverladigimiz gruplara machinehead,sepultura,death,opeth,metallica,inflames gibi gruplar dahil olcak...ayrica kendi bestelerimizede basliycaz...seneye daha saglam bi sound ve daha saglam islerle sizlerle beraber olmak dilegiyle...

Geri