E-MU 1212M Ses Kartı

E-MU 1212M Ses Kartı'nı istanbul da nereden temin edebilirim ve fiyatı konusunda bilgisi olan varmı?

Compelde M-Audio ses kartları inceleyip hangisini alsam diye kara kara düşünürken E-MU 1212M ses kartına yönlenmem ne kadar doğru...
M-Audio Audiophile 2496 / 192 modellerinden daha iyi bir kartmıdır?

Cubase Sx, Reason vb... VSTi, VST Enstrument'larla hasır neşir olmayı planlıyorum bu konuda kartlar arasında bir performans söz konusumudur özellikle midi arabirimde kayıt yaparken bu 3 kart arasındaki latency (gecikme) farkı ne olucaktır? Yada olucakmıdır?

Not: E-MU 1212M oldukça ilgimi çekti (DSPsi olması ile özellikle)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1. Konuyu yanlış yere açtım sanırım gecenin bu saatinde dalgınlık kusura bakmayın.

2. Sonradan aklıma gelen başka bir sorum var.

Benim için önemli diye bileceğim bir özellik.

Gitar, mikrofon ve kablo seçimleri doğru yapıldığı takdirde, gitar ile çalıp söylerken 2 kanal kayıt yapıyorum yani.

Bunları cubase de iki ayrı audio kanal içerisinde kuru kayıt alıp (kurudan kastım eq,reverb vb.. efektler olmadan daha sonra bu iki kanala ayrı ayrı yani gitara ayrı vocale ayrı vst ler koyabilirmiyim?

Off kafam durmuş olucak bu saatte yazdıklarımıda silersem hiç anlatamam tabiki koyarızda bu kartlar ile iki ayrı kanalı canlı olarak alabilirmiyim?

Arkadaşlar benden bu gece bu kadar pes ettim :) beynime yeniliyorum beni anlayan anladı diye umud ediyorum... :D

Geri