Whammy Pedalını Setupta Nereye Bağlamak Uygun Olur

tuner - wah - o.d - dist - fuzz - eq - phaser - delay

bu pedal sıralamasında nereye sıkıştırdınız siz olsanız?yoksa send return den mi bağlardınız?

dist pedallarından sonra da bağlayabilirsin sanki. oktavlanmış sesi drivelamaktansa drivelanmış sesi oktavlamak daha doğru gibi geldi. haa dersen ki kullandın mı, hayır. sadece prosesörlerdeki efekt zincirinden yola çıkarak salladım :) kullanan birisi varsa aydınlatır heralde bizi :)

ayni sey degil ama analog setupa wahindan whammysinden faydalanmak icin boss me25 ekledim. Wahi distten sonra sevdigim icin fuzzlarimdan sonra boss me 25 i koydum, oradan setup devam ediyordu fakat wah guzel olsada whammyde ses azaliyordu sonra sonucta whammy bari replicate ediyor diye boss me25i en one bagladim ve whammy dahil her sey normal davranmaya basladi. Bence distlerden once koy.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben genelde tunerden sonra ya da wahtan sonra- yani drive pedallarından önce - kullanıyorum.doğru yoldaymışım demekki teşekkürler :)

Son düzenleme:
Ben de drive pedallarından sonra kullanmaktayım.

Bana Tuner - Fuzz - Wah - OD - Dist - Whammy - EQ - Phaser - Delay daha doğru geldi. Amfinde send return girişlerin varsa EQ, Whammy ve Delay pedallarını buradan bağla.

Geri