Ibanez Logosu Siliniyor.

Arkadaşlar , sanırım kesmediğim teller logoya sürterek ibanez logosunu siliyor .
Gitar : RG350ex
Picture0002.JPG
 
Zaman makinası ile geçmişe dönen biri Hoshino Gakki'yi öldürmeye çalışıyor olabilir. Logo silinir bu durumda. Fender'ciler yapar böyle şeyler.

Bu forumda (hatta benim bildiğim/takip ettiğim diğer forumlarda da) sizin kadar yaratıcılığı ve hayalgücü yüksek ancak aynı zamanda bir o kadar da absürd post yazan birisine rastlamadım...Tebrik mi edeceğim, yoksa şarşıracak mıyım anlayamıyorum doğrusu...:)

Sevgiler ve saygılar...
 
Teller çok ayıp etmiş . Bence markayı değiştir, helal süt emmis, iyi aile terbiyesi almış bir tel kullanırsan tahmin ediyorum sorunun tamamen ortadan kalkar.
 
Sevgili dostum,

Altı üstü fazla sarılı telleri keseceksin, bazı gitaristler senin gitarındaki gibi artan teli saklayarak tel takarlar, bazıları ise artan teli keser, sonuç olarak bu husus çok önemli değil...Ancak gitarın kilitli köprü sistemine sahip bir gitar gibi gözüküyor, acilen tellerin nasıl değiştirileceği ile ilgili youtube vb. eğitici videolardan bilgi edin ve yedekte en az 5 set tel takımı bulundur (sendeki teller dadario gibi gözüküyor)...Başlangıç için 0.9 kalınlıktaki telleri tercih etmeni öneririm...

FloydRose köprü tel değişimi için

Dadario tel seti http://www.pennamuzik.com/d-39-addario-exl120-elektro-gitar-teli-urun2516.html (elbette aynı kalınlıkta tel üreten farklı bir çok marka bulunuyor, sadece mevcut gitarında gördüğüm için dadario'u öneriyorum, hangi tel konusu farklı, uzun ve bence senin için bu aşamada çok da önemli olmayan bir husus) (http://www.pennamuzik.com/dean-markley-blue-steel-2552-elektro-gitar-teli-urun1740.html 3 alana 1 bedava, bu seti de düşünebilirsin)

Düğüm atılan kısmı, kulaktan çıktığı yerden (yaklaşık 1cm bırakarak) keseceksin dememe gerek yok sanırım...o_O

Sevgiler ve saygılar...
 
Aslında o hayal gücü Robert Zemeckis'e ait ;)
Orası öyledir de,
Arkadaşlar , sanırım kesmediğim teller logoya sürterek ibanez logosunu siliyor .
Gitar : RG350ex 24609 eklentisini görüntüle
postundan,
Zaman makinası ile geçmişe dönen biri Hoshino Gakki'yi öldürmeye çalışıyor olabilir.
Böyle bir düşünce çıkartmak, beni ilk olarak, inanılmaz ölçüde şaşırtıyor, sonrasında da hoş bir gülümseme oluşturuyor...Her seferinde "Ulen, adam nereden buluyor da bağlıyor bu konuları" diye düşünüyorum...

İşte benim yaşadığım paradox bu...

Robert Zemeckis'in bile yukarı postu okuduktan sonra, "zamanda geri dönüp Hoshino Gakki'yi öldürmeye çalışıyorlardır" diye düşüneceğini sanmıyorum...

Sevgiler ve saygılar...
 
Grundar çok teşekkür ederim fakat teller bir tur sarılı hatta bir tur bile değil . Çıkarıp tekrar sarmakda yararlı bir şey olcağını sanmıyorum ..

Bu sefer de olmuyorsa, at gitarı camdan (bu bir şakadır, ciddi alabileceğin endişesi ile belirtiyorum)

DSC_2356.jpg


Kaç kere sarılı olduğu önemli değil, kulaktan çıktığı yerden resimdeki şekilde kesebilirsin...

Biz buna artan telleri kesmek diyoruz...

Sevgiler ve saygılar...
 
Son düzenleme:
Ben yıllardır tellerimi kesiyorum ve sonuç: Bütün gigbaglerimin kafa kısmı delik deşik duruyor ve bir kere de gitarım dandik kılıfının içindeyken kafasından tutmak istemiştim ve kesik tel parmağıma girmişti. Bence görüntü olarak rahatsız etmiyorsa kesme. Kesmesen ne kaybedersin ki?
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler