Turbulent ( thrash metal)-İstanbul

arkadaslar 16.06.2006 cuma gunu dorock'ta sahne aliyoruz hepinizi bekliyoruz.su an cikacagimiz saat tam olarak belli degil.en kisa zamanda bildirecegim...

buyrun grubumuzun bir kaç fotosu yakında konser resimleri yeni besteler ve cover çalışmalarıyla karşınızda olacağız. (bu sıcaklar adamı çıldırtıyo yaw insan plan kuruyo kuruyo yapamıyo :D )

10239945bp.jpg

10240073sw.jpg

buyrun grubumuzun bir kaç fotosu yakında yeni ve geçmiş konser resimleri yeni besteler ve cover çalışmalarımızı ekleyeceğiz. (bu sıcaklar adamı çıldırtıyo yaw insan plan kuruyo kuruyo yapamıyo :D )

10239945bp.jpg

10240073sw.jpg

tebrikler arkadaslar gerçekten çok hoş bi cover olmuş.. bu kadar eski bi parçayı seçmeniz de ii cesaret.. ama parçanın hakkını vermişsiniz bence, her yönüyle süper olmuş..

tebrikler arkadaslar gerçekten çok hoş bi cover olmuş.. bu kadar eski bi parçayı seçmeniz de ii cesaret.. ama parçanın hakkını vermişsiniz bence, her yönüyle süper olmuş..

gelen tum yorumlar için saolun arkadaşlar...klasik olmus bir parcayı coverlamak bizim için çok eğlenceleydi...ama antisilenceye benzememiş demi anti-social :D ?

sevgili arkadaslar gelen yorumlar icin tekrar tekrar sagolun.. fakat antisocial arkadasim kotu demissin de neden kotu oldugunu yazsan da yazin bi elestiri niteligi kazansa en azindan.biz de bilsek neyin kotu oldugunu ona gore onlem alsak? dimi kardesim? sonucta buraya sarkilarimizi sizinle paylasmak eksiklerimiz varsa onlari kapatmak duzeltmek icin koyuyoruz..

peki...

çok klasik,zorlama,vasat riffler kullanmışsınız.Hatta şarkının bridge kısmında çaldığınız şey acaip komik.Müzik adına hiç bi olay bulamadım yaptığınız işte.Bestelerinizi de dinledim çok önceden aynı şeyi onlar için de söyleyebilirim.Xentrix tadı yakalamak istemişiniz galiba,olmamış

Kötü diyebilme hakkımı kullanıyorum herhangi bir polemik vs olmasın isterim.Bi kaç kişinin girip abi güzel yaaaa demesinden daha faydalı sanırım.daha iyi olması dileğiyle başarılar diliyorum.

simdi cok tesekkurler.. sagol ama o dedigin ne bilmiyorum ha bi de onceki yazilarinda dedigin gibi bu muzik senin dinledigin tarz olmadigindan sevmemen de normal tabi.. sagol

evet o yüzden ilk başta yorum yapmadım.Vokaller brutal olunca insan diğer enstrumanlardan bir şeyler bekliyor o da olmayınca çok yavan geliyor kulağa.Yaptığınız işlere değişik numaralar,unsurlar katarsanız daha iyi olur kanımca kuru havasından kurtulur.Kolay gelsin

arkadaşlar gercekten müthiş bir çalışma olmuş.. e tabi bu beklenirdi zaten sizden de ;) ellerinize sağlık.. bu arada bi beste daha vardı o noldu? gözümüz yollarda...

Geri