mixer

P

putnik

selam arkadaslar..ben Elvis...Kosovalıyım...turkiyeye okumak icin geldim ilahiyatta okuyorum buna ragmen muzikle ugrasıyorum :)..cubase ile iki senedir ugrasıyorum kendim icin kayıt falan yapıyorum ama sese guzel echo,treble falan ekleyemiyorum..bana mixer lazım...oyle program biliyorsanız lutfen yardımcı olur musunuz...hepiniz cok iyisiniz...simdiden tesekkurler...

Merhaba, hoşgeldin... :D

Sorun mikser üzerine ise başlığın doğru ama efekt plug-inleri için başlığını okuyan kişiler durumu net olarak anlamayabilir. İstersen bir değişiklik yapabilirsin başlığında, mesela Cubase için plug-inler vb. gibi (tabii eğer arama motorundan çıkmazsa).

Kolay gelsin :D

slm hoşgeldin.cubasede sol taraftaki menulerin altından inserts menüsünden istediğin reverb ve echo gibi şeyleri ekleyebilirsin.orda işe yarar efectler var bence.eğer tatmin etmiyosa.plug inler şeklinde bir çok efevt bulabilirsin.genelde küçük yamalar.ama bazen program türüne işlevine göre büyüklüğü artıyo.nette arayarak bulabilirsin bu tarz pluginler.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri