D.Bijen Rahimi (Enst.-Electronic-Fusion-Rock-Gitar ) Ankara

Bijencim Yeni Yılın Kutlu Olsun...Yeni Yılın Sana Başarı , Huzur , Sağlık ve Mutluluk Getirsin...
Geçmiş Bayramını da Kutluyorum...
Sağlıcakla Kal...

Emrah'çım ve Can'cım teşekkür ederim size de mutlu yıllar:)Bir türlü kar yağamadı yaşayamıyoruz kış falan durumlarını ama olsun:)

Kemaaal the kaslı davul , davulunun hastasıyım kaslarının manyaaayım .Noldu abi niye ayrıldın yaw origam'dan hayvan gibi gruptu o.Ah be abi yapalım tabe , ama Kemal'cim bak tanıştığımız günden beri biz birlikte bişeyler yapacaz dimi.Proje adamıyız abi konuşup konuşup hiç bişey yapmıyoruz.Bende sana bunu hatırlatırım:):)Hastasıyım layn yapalım, sert olsun:)

Barışım canım benim abi söylediklerini aynaa aynaa çelik ayna yapıp sana yolluyorum süper adamsın vesselam , tekrardan trio'da görüşmek üzere hep orda karşılaşıyoruz walla bidaha ki sefere kolundan tutup kayfe yada az aşşada birer bira içmeye götürecem zorla haberin olsun:)Saygılar sevgiler sana abicim öpüyorum...

Ah be abi konuştuğumuz gibi hastasıyım yapalım valla çok isterim ben yaw.Sert olsun böyle gaz olsun kafa sallayalım ama gitar kırmayalım pahalı:p Acaip ötesi gazlanmış durumdayım bu sıra poisonblack dinlemekten çizdim sanırım Atalay abi :)

Abi iltifatın için çok teşekkür ederim :)Ben senin cümleyi şöyle değiştireyim inşallah birgün hepimiz steve vai daha da güzeli greg howe ayarına gelebiliriz:)Çok çok başarılar abicim, kendine çok iyi bak tekrar teşekkür ederim:)...

Bu arada birde haber geçeyim, haftaya çarşamba günü Ogün Sanlısoy ,Dream TV Yüxexes programında. Sanıyorum Ogün Sanlısoy parçalarının akustik versiyonları olacak...Gitar çalmadığım bir anda kameraya denk gelirsem el sallicam turkrock.com a :)

Abi bu sıra poisonblack diye bi grup var onları dinliyorum albümü peak'lerde mi kaydetmişler nedir bildiğin öküz sound'u hayvan gibi gaz death yapalım desen yapacam valla:)

abi dün harika şeyler yaşattın bize anılarımız falan geldi aklımıza.sana müzik ya da gitar konusunda laf söyleyenlere inanamıyorumi.neyse çekemeyen kesimler:)biz seni biliyoruz abi harikaydın gene.kudurttun gitarı.bende senin gibi senin gibi çalabilsem keşke ah:)abi duygu falan her şey var senin sololarında.sen kimeseyi takma.senin hakkında söylenen her güzel kelimeyi fazlasıyla hak ediyorsun.sl 1 ltd de seni hak ediyor:)neyse abi konuşuruz.biz fırsat buldukca gelecez tuseye.bi ara da görüşelim abi ya yoğunluklar falan atlat da.neyse abicim seviyorum seni kendine çok çok iyi baq.:)öpüyorum çok:)

yüxexeste izledim pek bir sessizdin be abi:)orda sana bir şey de sormadılar konuşmana pek bir fırsat vermediler gerçi.neyse önemli olan müzik.akustik performansta güzeldi be abi:)abi ogünün üçüncü klibi çekemicek olmasına da çok üzüldüm yahu.abi işte bilinçli değil millte gidip korsan korsan alıp duruyolar.salak gençlik.tamam yabancı albümleri git korsan al onlara katkıyı düşünme ama.türk birilerinin orginal albümünü almak lazım.ilerde bizlerinde albümlerimiz çıkarsa aynı sorunlarla karşılaşıcaz.neyse bijencim sen bu ara oldukça yoğunsun anlaşılan.kendine çok iyi baq abicim.öpüyorum seni çok çok..

Bijen abi ya birşey sormak istiyorum.o kadar gitarist varken Ogün abi seni bulmayı nasıl başardı.bi yerde fln mı dinledi de teklif verdi sana :roll:
çok merak ediyorum :oops:

Geri