D.Bijen Rahimi (Enst.-Electronic-Fusion-Rock-Gitar ) Ankara

merhaba ben sıteye yenı kayıt oldum ama nasıl oldumm ıkı iş sıkış tepışlık arasındaa sadece amacım denız bıjenın en ufak yorumunu dahı okumak gerçekten çok başarılı buluyorumm ankaraya gıtmek bulmak ıstedımm o derece yanıı ama abarttım evet dogru bıdaha gırermıyım meçhul malum fınal zamanı amacım sadece sesımı duyurmaktı :D saygı duyuyorum gerçekten ınt gırıp araştırıyorum okuyorum denız bıjenın roportajlarını ama artık fınale çalışma vaktıı umarım sesımı duyar hoş duysa ne olcakta ya saçmaladımmm neyse by

bijen gibi sanatcilar cok zor yetisiyor ama ne yazik ki biz kiymetini bilemiyorum. baya bi 4-5 sene sonra opus'ta dinledim gecen gun yine hayran kaldik. basarilarinin devamini dilerim

daha önceden ogünün pan page inden bakmıstım biyografine.çok iyisin umarım daha iyi yerlere gelirsin . sitenede girmiyo :D

Başlığı hortlatayım, Bijen'in buraya bakacağı yok sanırım ama hayatımda çok az insanı tanıdıktan 5 dakika sonra sevip, benimseyip yakın bulmuşumdur... bu adam onlardan biri... gitaristliğini, müzisyenliğini anlatmak bana düşmez ama adamlığı gerçekten çok çok üst düzeyde... müzik yapmayı sevdiğim anlardan biridir müzik sayesinde iyi insanlarla tanışmak... 3 gün önce müzik yapmayı gene sevdim yeniden...

Geri