Erythrocyte (Death Metal)- izmir

Saolasın deprem belediye memurlarından da lağım işçilerine çok selamı var :D

Arkadasım söyleme amacını bilmiyorum ama neyi ifade etmek istiyorsun belediye memuru ile? biz burda kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz diğer tüm gruplar gibi... herkesin eleştirisine açığız olumlu yada olumsuz. Ama bu tarz kalitesiz moral bozma gibi boş işleri takmıyoruz yolumuza bugune kadar cok engel cıktı biz yendik. bu arada demolar gelmedi daha gelince sizde dinleyin yorumunuzu yapın... kimseye olumsuz eleştiri yaptı diye bişe dicek halimiz yok saygı duyarız.. daha yaslar kucuk elestiriler ile kendimize duzen veririz.
ama bu yaptıgın cok ayıp bişey...

bu arada söylemekte kotu bi amacın yoksa bu yazıyı dikkate alma!
Bronx arkadas bizi daha once dinledi heralde ki bi daha düşünmek istermisin diyor. Ankaraya da hiç gitmedik ama tabi turne falan olursa ilerde düşünürüz :D

aslında dogru soyluyorsun abi ne kadar gıcık varsa o kadar ün en azından bahsedilcez bi şekilde duyan merak edecek ulan bi dinliyim dicek sora tabi zevkine uyarsa belki bu gıcık adamlar sayesinde fan edincez :D

abi yok ben inanmıyorum biz ne kadar ugras versek te yerli gruplar desteklenmiyor in spite sepultra nın alt grubu oldugunda olan bitenleri herkes biliyordur daha bişey söylemeye gerek yok...

Petrucci_21 demiş ki:
Saolasın deprem belediye memurlarından da lağım işçilerine çok selamı var :D

Arkadasım söyleme amacını bilmiyorum ama neyi ifade etmek istiyorsun belediye memuru ile? biz burda kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz diğer tüm gruplar gibi... herkesin eleştirisine açığız olumlu yada olumsuz. Ama bu tarz kalitesiz moral bozma gibi boş işleri takmıyoruz yolumuza bugune kadar cok engel cıktı biz yendik. bu arada demolar gelmedi daha gelince sizde dinleyin yorumunuzu yapın... kimseye olumsuz eleştiri yaptı diye bişe dicek halimiz yok saygı duyarız.. daha yaslar kucuk elestiriler ile kendimize duzen veririz.
ama bu yaptıgın cok ayıp bişey...

bu arada söylemekte kotu bi amacın yoksa bu yazıyı dikkate alma!
Bronx arkadas bizi daha once dinledi heralde ki bi daha düşünmek istermisin diyor. Ankaraya da hiç gitmedik ama tabi turne falan olursa ilerde düşünürüz :D

kardeşime katılıyorum alakasız yorumlar yapma lutfen!!! ben belediye memurlarıyla alakayı çözemedim açıkçası!!kendinden esinlendin sanırım :D :D :D

Başarılar dilerim.Parçalarınızı merak ettim baya.Bu arada tam olarak nedendir ama ben de baya bi merak uyandırdınız...
Kolay gelsin,başarılar

guitar352 demiş ki:
Başarılar dilerim.Parçalarınızı merak ettim baya.Bu arada tam olarak nedendir ama ben de baya bi merak uyandırdınız...
Kolay gelsin,başarılar

dostum bayan brutal ve deathmetal yapmamız sende merak uyandırmıs olabılır.bole gruplar nadirdir az rastlanır. ;)
yorumun için çook saol
demoları çok yakında koycaz buraya dinlersiniz ;)

yaa siz boşverinn onu bunu yapın müziğinizi patlayınn bak burda bekle bekle öldümm serkan dinletmiyo zatenn hiç bişey illa siteden dinliyecekmişizz hadii bir an önce koyun şu demonuzu şurayaa :D :D :D ayrıcaa resimm müthiş olmuş bayıldımm arka plan falann süperr!! valla keşke her belediye başkanına böle resimm nasip olsa :D :D :D bekliyorumm en kısa zamanda demoyuuu ;)

smitd dostum haklısın gereksiz konulara bundan sonra kesinlikle girmicez. butun herkesin yorumunu dikkate alıcaz(ciddi olursa)

bu arada serkan kardesim abartma duyanda arch enemy sancak bizi :D daha cok kucuguz ozellikle bu tarz için oldukca az bir yas ortalaması bırak bizi dinleyenler abartsın

nanis cim sağol desteğin için resmi begendiğine sevindim. kendi fotoraf studyomuz olmadıgı için bizim studyonun onunde cektigimiz bir foto baya bir uğraştım emek verdim begenenlerde sağolsun beğenmeyenlerde :D önemli olan muzik...

ne demek güzell yapmışınızz :D demi söle söe serkana inatt etti dinletmiyoo :( neysee siz birazz acele edinde koyun siteye demoyuu ;)

ne demek güzell yapmışınızz :D demi söle söe serkana inatt etti dinletmiyoo :( neysee siz birazz acele edinde koyun siteye demoyuu ;)

Geri