Erythrocyte (Death Metal)- izmir

valla demoyu ilk dinleyen olarak :LOL: çok beğendim !bi kaç ufak sorunlar olsada gerçekten çok iyi! :alkıs
en kısa zamanda konserlerde görüşmek dileğiyle!herkes dinlesin!

yorumun için cok tesekkurler depega begendiğine sevindim. ayrıca bu kaydı ilk dinleyen de depega oldu daha buraya koymadan kendisi bizzat msn den ulastı ve kaydı aldı. tum erythrocyte adına tekrar tesekkurler gelecek elestiri ve yorumlar için asagıda kaydın linki var 3 mb bişey... hostumuz omadıgı için bu sekilde yaptık yanlıs anlasılmasın reklam amacı yok...:D

http://rapidshare.de/files/15303178/01-_I_hate_my_life_-_Erythrocyte.mp3.html

Petrucci_21 demiş ki:
yorumun için cok tesekkurler depega begendiğine sevindim. ayrıca bu kaydı ilk dinleyen de depega oldu daha buraya koymadan kendisi bizzat msn den ulastı ve kaydı aldı. tum erythrocyte adına tekrar tesekkurler gelecek elestiri ve yorumlar için asagıda kaydın linki var 3 mb bişey... hostumuz omadıgı için bu sekilde yaptık yanlıs anlasılmasın reklam amacı yok...:D

http://rapidshare.de/files/15303178/01-_I_hate_my_life_-_Erythrocyte.mp3.html
açık ve net konuşmam gerekirse başta özeliklede girişte bune felan dedim ama daha sonra gördüm ki de bayağı bi iş var bas ve vokal(normal vokal yapmasa daha iyi gibi :D) iyi
daha fazla yorum yapabilmemiz içindaha çok çalışmanızı dinlememiz gerek.
ve canlı performansınızı merak ettim şimdi..
nyse başarılarınızın devamı dileğiyle ...

yorum için tesekkurler smitd. aslında bu kayıt bayagı bir sallama oldu nedeni ise haftasonu hava sartlarından dolayı toparlanamadık,yani mahcup düşmemek için bir kayıt yaptım :D yani vokali hande evde yaptı bana gonderdi gitarlar ve bass davul derken parca parca olunca tabi sesleri ayarlamak herseyi ile ugrasmak bana düştü yani anlıcagınız bu evde yapılmıs kayıt kalitesi düşük kimi yerlerde ritm kacmaları olan ve vokalimiz gercek performansını evde veremediği gibi bircok sebepten dolayı biraz kötü bir kalitede oldu kayıt. zaten asıl düşüncemiz bütün besteleri düzenlediğimizde hepsini adam gibi studyoda saglam temiz bir kayıt seklinde girmek inanın ben studyodaki halimizi daha cok begendim bu kayıttan cunku gercek performans orda oluyor...

bas a gelince bütün bassları kendisi yazıyor kardesimiz volkan ayrıca aranje de cok buyuk katkısı var diğer parcalarda da... eryth ona guveniyor.. ve yuzumuzu kara cıkartmıcagını dusnuyoruz.

en geç 1-2 ay içerisinde diğer besteleri de düzenleyip studyo kaydına gircez hepsini bir cd de toplucaz, aynı sure içerisinde konserler düşünüyoruz zaten konserleri buraya yazıcaz canlı performansı o zaman görebilirsiniz ve benim fikrim canlı performansımızın kayıttan daha iyi oldugu hep beraber cosuyoruz :D

bence iyi bir kayıt olmasada yinede iyi daha kötü kayıtlarda dinledim..
evet belki ufak tefekaksamalar olabilir ama
zamanla düzelebilir..
devam edin sonunana kadar...:D
başarıalr

eed millet yorumlarınız için saolun...eer bu yorumlarınız olmassa ne tarafa yönlenebileceğimizi şaşırırıs msla smitd vokal ve bassla ilgili yorumunda beni daha bi fazla düşündürdü ve bu konudaki seçenekleri araştırdım saolun warolun yorumlarınız için...(hande_brutalis)

SERKAN_-35 demiş ki:
eed millet yorumlarınız için saolun...eer bu yorumlarınız olmassa ne tarafa yönlenebileceğimizi şaşırırıs msla smitd vokal ve bassla ilgili yorumunda beni daha bi fazla düşündürdü ve bu konudaki seçenekleri araştırdım saolun warolun yorumlarınız için...(hande_brutalis)
bir birimize destek olmazsak sanırım..sanırım bi süre sonra olan grublarıda piyasadan çekilirler...sonuçta bizde amatörde olsa muzik adına bişey yapmaya çalışıyoruz.böyle dewam edin.. başarılar

yok bea agalar böle yapmayın ben sadece içimden geleni yapıyorumm, hepinise çok teşekkür ederim...

tüm amatör gruplara = hepimis sadece müsiği sevdiğimis için yapıosak zaten bi yere gelmişizdir...

Dün akşam In Spite gitaristi ant abi ile konustum tecrubelerinden yararlanmak için ona basvurdum. Biz bu işi para için yapmıyoruz dediğimde "egr oyle olursa zaten yandınız demektir" dedi " zaten bu işi para için yapan nadir gruplar vardır" dedi... gercekten de oyle ben para peşinde koşsam neden bi servet ödemek durumda kalıyım ekipman için???

Geri