Erythrocyte (Death Metal)- izmir

basların midi olması korkunç bi drum daa iysini yapbildiğim yerleri çalamadım doal olarak... ama yinede çok teşekkür ederim herkese her şey için...

Yani avrupa veya diğer yerlerdeki gruplar her zman kendi besteleri ile biryerlere gelmişler.Herseyden öte tüm hepside besteleri piyasa olsun para kazanalım diye değil hissettikleri duygulardan yola cıkarak yapmıslar. işte buda kısaca muziktir bence.
seninle ayni fikirdeyim...umarim dusuncelerin ilerde degismez.
ben yanliz bu mantikla guzel seyler yapilabilecegine inaniyorum, yoksa bu piayasa durumu asla degismicektir...eminim busekilde dusunen ve cok guzel isler yapabilecek muzisyenler var ama neyazikki sartlar yuzunden buna cesaret edemiyorlar.
size kolay gelsin.

aslında gruplar için o şartları biz oluşturuyoruzz destek sadece grubu dinleyip ii işte demek değildir eğer müzik varsa hayatınızın heryerinde yapanların arkasındaysanız bırakmazsınız peşlerini her türülü destek olursunuz işte o zaman o grup piyasaya para için değill müzik için çık ve kurulur köşesine . avrupa diyosunz ama avrupada grupların parçalarını gruplardan çok dinleyenler sahiplaeniyoo bizde bu daha yeni yeni başladıı daha yolun çok başındayız bu konuda ama biz yeni nesill :dans bunu dahada ileriye taşıyacağız demi!!!neyse benden bu kadar ii bakn kendinizee :elsallaa

arkadaşlar alınmayın ama çok çalışmanız gerekiyor bence...Ayrıca vokalin efekt kullanmadan brutal vokalini duymak isterdik....

Yine de hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum....Başarılar yolunuz açık olsun...

dostum senin bence hiçbişeyden anladığın yok bir vokalimiz efekt kullanmadan o sesi çıkartıyo. iki biz zaten çalışmamız gerektiğini biliyoruz ayrıca sadece iki yıllık gitarcılarız öle 5-6 senedir çalan insanlar diiliz. eleştirilerin güzel ama bilmeden yargılaman vokale efekt kullanıyo demen ortamı gerdi..yersiz yazılar yerine hiç bişey yazmamak daa ii bence ;)

Tesekkurler serhat abi sağol ama anlamadım q base denen davayı daha oncede soyledim bu kaydı evde yaptık. eh ev ortamı malum... bizim evde senin takım gibi yok bitane. olsa bile calamayız evi bombalarlar :D olcak ileride cok onem veriyoruz herseye ama su bir gercek bu kayıttan daha b**ktan larını koyuyolar buraya kayıt diye...

Ayrıca arkadasım efekt mefekt bişeyler soylemiş anlayamadım soylediklerini tamam kabul ediyoruz biz kendimizi geliştirmemiz lazım ama bence sen kulagını geliştir ilk önce.. bu yaptıgın eleştiri değil yargıdır.. istersen gel studyoya nasıl bogurulur o zman gör!! ve bilmeden yargı yapma hiçbir zman!!!

Arkadaslar kusra bakmayın biraz agır oldu ama vokalimizin hakkını yedirtmeyiz. Bu tarzda olan yorumlara kulak asmıyoruz dikkate bile almıyoruz.Cunku bunlar ya b*k atmak amaclı yada gercekten bişeyden haberi olmayan insanların yorumu olabilir yada bilmiyorum bizim Brutalis cok super yapıor heralde ki arkadas yanlıslıkla Vocal Proccessoer kullandıgımızı sanmış olabilir. belkide kızmamak lazım daha once hiç bruatl duymamıs olabilr yada kulagı amatorce yapılmıs bir brutal vokali procc. den ayırt edemeyecek kadar yeteneksizdir.. Ben baska hiç birşey demiyorum Allah nasip ederde birgun yolumuz eskişehire düşerse yada ankara ya bekleriz konserimize isteyen herkes test edebilir yani katıksız dogal brutal. Kıskananlar catlasın :p

Nasıl böğürülmesi görmek için sizin gibi yeni yetmelerin,2-3 yıllık gitaristlerin stüdyosunu dinlememe gerek yok...Amatör veletler sizi...

Çalışın yavrum çalışın olur bir gün istedikleriniz...

Arkadasım itiraf etmiş gerek yok demiş studyoya... demekki o kucuk beynine sokmus bu vokalin efekt olmadıgını... Ben daha fazla hakaret etmek istemiyorum daha fazla düşecem seviyemden asagılara... bunun gibi ortaya urun koymayan ona buna satasıp b*k atmaya calısan işte boyle seviyemizi dusurerek tepki gormemizi saglıyor.. ayrıca kim ki bu adam ben buna cevap verme gereksiniminde bulunuyorum? Son cevabım arkadasım ilk once biraz saygı duymasını ogren oyle kucuk dusurucu cumleler kullanma!!

Ayrıca evet amatorüz,2-3 yıldır gitar calmaya calısıyoruz,aynı zamanda veletiz de ama sanırım biz veletken bu kadar calısırken ugrasırken ortaya bişeyler koymaya calısırken arkadasımız eline gitarı alıp calısmak yerine pc nin basına gecip millete b*k atmayla gecirio gunlerini eh haliyle ortaya bişeyler koyamayınca da kıskanyor bir daha cvp yazmıcam lutfen baslıgımızı da kirletmeye devam etme!!!

ERYTHROCYTE i isteyen begenir isteyen begenmez ama kimsenin b*k atmaya gucu yetmez...

lan memed olm tamam ya....polemik yaratmayalım boşver herkesin fikri kendine....ne yaparlarsa yapsınlar, biz yolumuzda ilerleyelim sonuçta sevdiğimiz için müzik yapıyoruz....kim ne demiş boşver...(hande)(ark.lar hala bi adres alamadım kusra kalmayın :oops: )

benim yaşım 17 yavrucum ve şu an senin algılayamayacağın şekilde bi gore/grind albümü kaydediyoruz...yaz sonu raflarda görür dinler bu müzikten ne kadar anladığımı ölçersin...Ayrıca bi aksilik olmazsa 8-12 mayıs arası bi gün 9 eylül üni bahar şenliklerinde Faith Down u dinle ve beni bul tartışalım seninle bu konuyu birer bira eşliğinde....
Kendinize iyi bakın ve ufak şeyleri kafaya takmayın eleştirileri bok atma olarak anlamayın oldu mu???

Yasın 17 ise kendinden buyuklere saygılı ol buyu de gel o zaman dikkat et bira bozmasın... benden sana abi tavsiyesi olsun bilmediğin konu hakkında da konusma ilk once bilgi sahibi ol ben grind mrind anlamam konusmam da bilmediğim konu hakkında.. Ama bildiğim yada bildiğimi dusundugum bir konu varsa sonuna kadar arkasındayım.

Ayrıca kafamıza taktıgımızı kim söylemiş? Takmıyoruz kimseyi... Sadece mantıklı elestirilere acıgız yorumlara acıgız yargılara değil sen istesen de istemesende söke söke yapıyor bizim vokalimiz brutali...
Senin nasihatlarine ihtiyacımız yok... Cok sukur biz bu grubu ne zorluklarla topladık ne yapcagımızı da biliriz.. Sen ilk önce legal alkol kullanma yasını gec ondan sonra gec benim karsımda bira iç...

Bu arada madem ki album calısmanız var o zaman sen zamanını bosa harcamak yerine yogunlas bu calısmalar uzerine...

hadi bakalım sana ve grubuna basarılar işallah yaparsınız bişeylerde bizde dinleriz bizim kimseye saygısızlıgımız yok herkesi saygı ile karsılar dinleriz... Size kolay gelsin iyi çalışmalar Erythrocyte den Faith Down a selamlar!!...

dostum yeni kayıt yakında geliyor bu kayıt için içinde i hate my life ın da buluncagı 5 sarkılık bir studyo kaydı yapmayı planlıyoruz tek bir parcayla kalmak istemiyoruz evde kayıt hem zahmetli,hem kalitesiz,hemde gercek performansı yansıtmayan oluyor o yuzden simdilik yine takip edenler için 5 sarkılık kayda gircez mayıs ayı gibi ilk konserimizi vermeyi dusunuyoruz acele etmemek lazım daha sadece bi kayıtımızı dinletebildik...

Tesekkurler...

abi bu olaylar bosuk yaa bayaaa... bu arada gençlikkk mükemmel haberler var... yakında bi zamanlarda opus konseri olabilirrr izmirde belki olmas daa önemlisi yeni bi beste var.... love u....

arkadaslar bu haberi vermekten buyuk sevinc duyuyorum konser o bu derken eryth ilk defa 30 nisanda canlı performansını sergilicek. bu bir yarısma ama konser havasında gecicek. bizi merak edenler canlı performansı ve diğer sarkıları merak edenler buyursun gelsin...

yer : Opus

tarih: 7 mayıs saat 14:00

Arkadaslar bu haberi vermekten buyuk uzuntu duyuyorum.. Vokalimiz hande ve davulcumuz burak ile grubumuzun yolları son derece dostane bir sekilde ayrılmıstır. Grubumuza vokal ve baterist arama surecinde beste calısmaları dewam etmektedir... yakında toparlanıp yolumuza kaldıgımız yerden devam edicez...

Geri