Ferman (Alternative) - İzmir

ferman_vocal demiş ki:
Bu perşembe Felixte,partide grubumu yalnız bırakıcam,başarılar dilerim onlara şimdiden,zira aralık ayı itibariyle vatani görev bahanesiyle kaçmış olucam bu diyarlardan...şaka bir yana son demlerimi yaşıyorum,herkese sevgiler,FERMAN'ı yalnız bırakmayın!eyvallah
Evet Sonersiz bi program alışık olmadığımız bi durumdu ama askerlik olayı ve yapacak bişey yok ne yazık ki.Kolay gelsin sonerim.
Bu arada dün(perşembe) bizimle birlikte eğlenen herkese teşekkür ediyoruz.Ve sesini bizden esirgemeyen Serkan arkadaşımıza da ayrıca eywallah demeyi bir borç biliyoruz

Bu arada Bir başka haber de gitaristimiz Atıl ile ilgili.Kendisi ilkokul öğretmeni olmak isteği ile gruptaki aktif çalışmalarına önümüzdeki hafta itibarı ile son verecektir.Yerine Onur arkadaşımız gitaristlik görevini üstlenecektir.Ama bunun yanında Atıl dışarıdan grup desteğini devam ettirecektir.
Yeni kadro ve yapı ile fakat aynı zamanda benzer bir tarzla karşınızda olmaya devam edeceğiz
İlginize bilginize efem

cigdems demiş ki:
:) vizelerim yeni bitti, valla çok özledim be yaf.en kısa zamanda , soner de gitmeden görüşürüz ;)
Walla çiğdem elini çabuk tut çünkü bu cumaki program Sonerin askerden önceki son programı
Bu arada gitaristimiz Atıl'ın yerini Onur arkadaşımızla doldurduk.Soner de yerini Serdar arkadaşımıza bırakıyor ve yine "ferman"ın eylemleri sürüyor.

Arkadaşlar Soner'i askere yollamış bulunuyoruz.Ama eylemlerimiz sürüyor.Programı kısaca Anlatırsak şöyle ki :
14 aralık :222 Park - Eskişehir
15 Aralık :feliX Bar - İzmir
22 Aralık :felix Bar - İzmir
29 Aralık :feliX Bar - İzmir
31 Aralık-1-2 Ocak :Dip Bar - Foça

Sevgiler saygılar bizden

:)
soner, kolay gelsin, gözümüz yollarda kaldı, mesajı aldın sanırım yılbaşında.
erdem, senden de ses soluk çıkmıyor, bi web sayfası için uğraşıyorduk.

umarım iyisinizdir, kalanı mühim değil...

haberinizi almayınca ve özleyince bi foruma yaziim dedim :) en kısa zamanda dönün yeniden aramıza o müthiş enerjinizle...

kendinize ii bakın çok.

Walla Çiğdem biz de kendimizi özledik ama elemanların zorunlu ayrılışları bizi biraz sarstı Neyse ki şimmdi yeni elemanlar bulduk onlarla yeniden bişeyler oturtmaya çalışıyoruz ve bu biraz zaman alıyor.Ama yine de eylemlerimiz sürecek.Kendine iyi bak
Şu web sitesi işi de elemanlar değişince Anlamsız oldu o yüzden ara verildi .Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak

arkadaşlar ferman ayakta kalma savaşını sanıyorum ki kazanmak üzere...bundan sonra vokalde volkan, gitarda serhan, sol bekte erdem ve yine en geride ben olacağım...şarkı çıkarma çalışmaları son hızla sürüyor beste kayıtları da...volkan la serhan ın adaptasyonunda da hiçbir problem yok.yeniden görüşmek dileğiyle...
bu arada atıl la zaten beste kayıtlarında görüşüyoruz ama sonerciğimle inşallah 1-2 hafta içinde foça da görüşücez.uzak kalmak ona da yaramadı bize de.yakın zamanda görüşürüz kardeşim...(asker mektubu gibi uzun oldu be!! :D )

Geri