Ferman (Alternative) - İzmir

FermanBas demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
Babalar yeni adınız hayırlı olsun Ferman'a müzik kariyerinde başarılar dilerim.... haftaya salı Nazdayım..

Eywallah Egemen Umarım öyle de olur.Neyse akşama barda görüşürüz

FermanBas
oooo baba senide buralarda görebilmek çok güzel yaw. Biara oturup uzun uzun bi muhabbet edelim walla özledim ya. Buarada Eski başlığın adını niye Ferman yapmadınız modlara söleseydiniz değiştirirlerdi. İsmi değişen gruplar genelde öle yapıyodu. Muhtemelen siz yeni temiz bir sayfa açmak istediniz galiba. hehe hadi kolay gele

ewet ferman sizi dün gece dinledik we şimdi serkan we ben (sercan) yorumumuzu yapıyoz. soner o ne sesssssss bitiridin dün bizi. grubunuz gerçekten çok iyi.başarılarınız dewamın diler we farklı organizasyonlarda sizi görmek siteriz. yorum by tiger_35 and dj.suikasttt :)

Arkadaşlar bu arada "ferman"dan ufak bi hatırlatma daha var gerekli dökümanlar toplanınca "ferman"ın fotolarının ve geçmişinin ve vesairesinin bulunduu bi site de açılacak.
P.S. : Çekimler yarın(p.tesi) başlıyor

FermanGitar demiş ki:
man-a-man demiş ki:
pişşşşşşşştttttttttttttt nasıl gidiyor gençlerr ATIL SAÇLARINA HASTA KALDIM SÜPER OLMUŞ BENDE YAPICAM :)

Teşekkür ederim serkancım.Ama biraz daha uzat istersen :LOL:
Peruk takıcam ben ona hazır rastalı... :LOL: olm sendeki saçın nesi var?gayet güzeller imrenilesi bi parlaklık,dönüp bi daha bakılası harika renkler...ve ideal uzunluk...kıyarsın walla o güzelim saçlarına..
Bu arada emirden hala ses seda yok bi uğrasın forumlara...bi gün gerçi izlemeye gelicem o zaman da görüşürüz...öptüm serkancım hepinizi...

ben daha Sose yetişememiştim şimdi ferman mı oldunuz :) peki babalar hani siz çarşamba dungeonda çıkıyodunuz? dungeonbar.com da programda sizin isminiz falan yok. şimdi siz çarşamba çıkıyomusunuz çıkmıyo musunuz?

Sevgili Rockerr; sanırım yeterince dikkatli izlememiş olmalısın ya da programın geç saatlerinde bara gelmiş olmalısın ki bizi görmedin .Çünkü biz saat 23:00'da başlayıp , 01:15 civarı programı bitiriyoruz.İsmimizin de hepimiz bara girerken kapıdaki tahtada yazılı olduunu görmüştük.Sanırım biraz daha dikkatli takip edersen ve tabii istersen problem hallolabilir.Ama Dungeon'un Sitesinde değişiklik yapılmamış olabilir.Sen yine de barın tabelasını takip et:) Sevgiler,görüşmek üzere

Salı-Cuma-Cumartesi: Naz Bar

Çarşamba : Dungeon Bar

rockerr demiş ki:
ben daha Sose yetişememiştim şimdi ferman mı oldunuz :) peki babalar hani siz çarşamba dungeonda çıkıyodunuz? dungeonbar.com da programda sizin isminiz falan yok. şimdi siz çarşamba çıkıyomusunuz çıkmıyo musunuz?
çarşambaları dangeondayız bekleriz dostum...:)

diamond_dust demiş ki:
FermanGitar demiş ki:
man-a-man demiş ki:
pişşşşşşşştttttttttttttt nasıl gidiyor gençlerr ATIL SAÇLARINA HASTA KALDIM SÜPER OLMUŞ BENDE YAPICAM :)

Teşekkür ederim serkancım.Ama biraz daha uzat istersen :LOL:
Peruk takıcam ben ona hazır rastalı... :LOL: olm sendeki saçın nesi var?gayet güzeller imrenilesi bi parlaklık,dönüp bi daha bakılası harika renkler...ve ideal uzunluk...kıyarsın walla o güzelim saçlarına..
Bu arada emirden hala ses seda yok bi uğrasın forumlara...bi gün gerçi izlemeye gelicem o zaman da görüşürüz...öptüm serkancım hepinizi...
yok ben atılı görünce vaz geçtim ama harbiden süper olmuşş kocadam yakışmış valaaa :) tunç ne sözler öle koptum beaa :)

şimdi ferman_vocal arkadaşım gerginliğe gerek yok. dikkatle okursan ben ne yazmışım dungeonbar.com daki programda (yani web sayfasında) isminiz yazmıyor demişim sen anlamadan sert bir yorum yapmışsın hoş olmamış. ben oraya hiç geldim yoktunuz yazmış mıyım ki sen bana geç geldin görememişsin yada dikkatle takip et falan yazıyorsun ? arkadaşım samwise'in tavsiyesi üzerine ısrarla sizi dinlemeye çalışmanın karşılığı aldığım cevaba bak

salı:naz bar(akustik)
çarşamba:dungeon
cuma:naz bar
cumartesi:yine naz bar

sanıyorum bir karışıklık söz konusu ama yukarıdaki tablo bu karışıklığı halledecektir.çıktığımız ya da çıkmadığımız her günü ya da ekstra durumları bu forumdan sizlere ulaştıracağım.görüşmek üzere... :D

s.o.s oldu FERMAN! hepinize kolay gelsin ailecek sizi seviyoruzzz (man-a-man den bir dost) :) dostluğunuz bizimkilere yansıyo bundan çk mutluyuz dostluğunuz bozulmasın arkadaşlar!

rockerr demiş ki:
fermanmenejer demiş ki:
rockerr demiş ki:
çarşambaları dangeondayız bekleriz dostum...:)

dostum.. seni tanıyor muyum ?
sanırım tanışmıyoruz.Ben Şebnem ama bir akşam programa bekleriz.

Geri