Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

Y_J_Malmsteen demiş ki:
juice demiş ki:
Y_J_Malmsteen demiş ki:
işte gerçek bir YF adayı hiç deilse eren kömürlü gibi deil :D
Valla YF'yi pek anlamadım? :D YF nedir Malmsteen dostum?

YF yüce firtiöz demek :D eren kömürlü kendinin gitar virtiözü oldugunu iddaa edio bizde ona böle dioruz bende senin geleceğin oldugu ve ileride iyi bi yerlere gelebileceğini düşündüğüm icin böle yazdım :D çalışmalarında başarılar ve saygılar...
Çok şükür öğrendim YF nedir :LOL: Uykularım kaçmaya başlamıştı :D Şaka bir yana Malsteen dostum güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim sağolasın.Saygı bizden.

Barışım;
Vallahi gelmemle gitmem bir oldu...İnşallah bir daha ki sefere daha uzun kalcam bol bol gezer acısını çıkarırız.Bu sefer makarna yiyemedik ama bir daha ki gelmemde bol bol yeriz,makarnalar benden :D İşlerimi hallettim çok şükür...Sağolasın dostum...

Başak;
Bizde oralardaydık o gün fakat kısmet değilmiş zaten bir o yana bir bu yana dolanıp durdum valla :) İnşallah dediğin gibi olur da güzel şeyler dinletebilirim sağolasın tekrardan...

Dostum parçaların bende vardı zaten.Sadece yorum yapmak için yazıyorum.

Bir insan özendiği üstadı ancak bu kadar güzel yorumlayabilir ne diyeyim.For the love of god parçasının hiçbiyerini atlamadan en ufak ayrıntılı soloyu bile tam atman gerçekten büyük başarı.Senin yeteneğini ben değil Türkiye taçlandırmış zaten.Neden konuşuyosak :D

Ayrıca bi arkadaşım yazdığı mesajda bestelerinden bahsetmiş.Bestelerini 4 gözle bekliyoruz dostum.Bize bu kadar parça yetmez.Biliyosun tüketici toplum :D

SOADPARK

dun forumda topic topic gezerken :"nerden-giresun" dikkatimi cekti... veletligim giresunda gectiginden ve az cok ortamını bildigimden merakla atladım topic e...

sasırdım cunku giresun da buyuk yada buyuk diye adlandırabilecegimiz sehirler kadar imkan yoktur hatta hic yoktur.. erman kardesin msn i aldım ve daldımmuhabbete... nese isde uzatmayalım... kayıtlarını dinledim hosuma gitti iyi calıo, sound guzel sıkıcı deil...
kac yıldır ugrastıgını sordum 5 yanıtını aldım... ve isde orda icimden sadece "ohaa" demek geldi...bence 5 yılda bu basarı.. super..

tebrik ederim.. daha iyi daha guzel gunlere... arkadasım:D

Sevgili Yalçın,Sevgili Tuğrul güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.Vallahi sizin gibi insanlardan böyle güzel iltifatlar duyunca çok mutlu oluyorum.Saygılar diliyorum sağolun...

Öncelikle yukarda benim adım geçtiği için bişey söylemek istiyorum.Ben kendime virtüöz sıfatı takmıyorum.Bu sıfat başkaları tarafından takıldığı zaman anlamını bulur...
Erman kayıtlarını dinliyorum,gerçekten hoşuma gitti,başarılar arkadaşım...
Özellikle 5 yıldır çalıyosan helal olsun.5 yıldır çalan bi kişiye göre gitara hakimsin gerçekten...

Kolay gelsin

Erman Baykan hem kişiliği ile hem müzisyenliği ile çok sevdiğim değerli insan tanıştığımıza çok memnun oldum daha sık gel Ankara'ya :) Ayrıca aldığın ekipmanlar için de güle güle kullan yeni bestelerinde tonlarını şimdiden merak ettim doğrusu.

Sevgiler & Saygılar.

Rıfat Can Telci :D Tanışmaktan sonsuz memnun olduğum,sevgili dostum.Çok yetenekli dostlardan oluşan Tuşe grubunun,çok yetenekli bascısı,bir o kadar da düzgün kişiliği olan güzel insan.Rıfatım güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim sağolasın varolasın.Senini gibi değerli bir insandan,değerli bir müzisyenden böyle sözler duymak beni çok mutlu etti.İlk fırsatta Ankaradayım hemde koşa koşa gelcem :DZaten Tuşe'yi izlemeye doyamadım valla :D Saygılar Rıfatım...

Beni Afallattığın İçin Teşekkür Ederim.
Tek Kelimeyle Süper.
Senin Gibi Yeteneklere Bu Ülkenin İhtiyacı Var.
Umarım Daha İyi Yerlerde Seni Dinleme ve Albümünü Edinme Fırsatını Bulabiliriz.

For the love of god kayıdını, partisyonlar gelip geçtikçe "yok artık, yok daha neler" diyerek dinledim valla. Jokermg'nin dediği gibi altyapılar olmasa Steve Vai çalıyor derdim ki gerçekten samimiyim. Direk pc'ye girerek kayıt yaptığını söylemişsin valla tonu falan da çok güzel tutturmuşsun buna rağmen, helal olsun. Ben de gitar mı çalıyormuşum bee dedim resmen kendi kendime . Çekemeyen bir gitarist olarak başarısızlıklar diliyorum :D. Yeni besteler bekliyoruz merakla.

Abi ne diyebilirim ki, arkadaşlarım sayesinde haberim oldu senden , indirdim şarkılarını... Öyle kaldım :)
5 senede gitar üzerinde bu kadar hakim olmanı geçtim, ilgin ve alçakgönüllüğün ile de hayrete düşürdün beni...Abimizsin, çalışmalarında başarılar:) Devamını bekliyoruz.... :)

Trrock,fonurb,mky güzel iltifatlarınız için çok teşekkür ederim....Eksik olmayın valla...Fonurb bu arada gülmekten kırdın beni :D :D :D .Saygılar arkadaşlar...

vay Ermancığım nasılsın:)?
Başlık açmışsın yeni gördüm -yuh bana- :)

Pek konuşamıyoruz artık msn'de :)

Bi' ara jam filan yapalım takılalım yav senle :) Hatta bi funk/fusion birşeyler yapıyorum.Şu vizeler bitsin.Şöyle featuring filan,güzel olur senle :)

Osman (mygitardan :) )

juice demiş ki:
Fonurb bu arada gülmekten kırdın beni :D :D :D

O zaman madem ben seni güldürdüm allah da beni güldürsün. :D. Şaka bir yana seni hiç canlı izlemedim ama kayıtların ortada. müzisyenliğinin kanıtı ortada olan Bijen, Rıfat gibi adamların yorumları da açık. E mütevaziliğin de açık. Bu piyasada 3 günde kral olan adam çok gördük valla. Sen ve Bijen gibileri daha iyi yerlerde görmek isteriz. (tabii kendimi de ama daha çok çalışmam lazım :D ) kolay gelsin.

Ooooo Osmancığım yapalım şöyle senle güzel bir jam ne demek yahu :D ama benim bir türlü zamanım olmuyorki okuldan şu tatile bir gireyimde 3 hafta kaldı.Saygılar dostum...
Fonurb dostum güzel iltifatların için çok teşekkür ederim...İyi dileklerin için eksik olma.İnşallah hepberaber.Saygılar arkadaşım...

Bence Erman yalancı. 5 senede bu kadar güzel çalıyo olmasına imkan yok :p Şaka bi yana gerçekten tebrik ederim. Diğer gitaristleri kıskandıracak kadar güzel çalıyorusun. Şahsen ben kıskandım. Bide 5 senedir çaldığını duyunca 7 senelik gitarist olarak kendimden utandım. :)Mutevazı olmanda süper. Genelde senin kadar iyi çalamayanlar bile " en iyisi benim yakarım ortalığı" diye geziyor. Kayıtların hepsini dinledim süperler. Ankarada falan konserin olursa seve seve gelirim. Başarılarının devamını diliyorum... ;)

Erman, anca yorum yapabiliyorum...:)bi arkadaş demiş yukarıda mp3 playerda Steve Vai yok Erman var diye...aynen bende de öyle durum...Ama ben en çok Sabah Doğru'yu sevdim ya..sonuçta kendi besten:)ayrıca Steve Vai değil artık Erman Baykan çalışıorm ayrı bi durum:)

bu arada bayadır da görüşemedik msn'de...alet edevat alacaktın noldu onlar?toplamışsındır umarım istediklerini...başarıların devamı gelecek eminim zaten...Orkun

Yaa abi ben dinledikçe hayretlere düşüyorum
acaba harbiden bunu(steve vai) bu adam mı çalmış diye
sana oha diyorum ve çüş diyorum(pardon kendimi kaybettim)
bu arada ilk şokla yorum da yapamamıştım
bence beste de "gerçekten" güzel. ana melodisi zaten iyi olmuş onun dışında sololar çok yaratıcı
salt hız yapmaya çalışılmamış ve çok duygulu çalınmış.
Çalışmalarının devamını heyecan ve merakla bekliyorum...

Yaa abi ben dinledikçe hayretlere düşüyorum
acaba harbiden bunu(steve vai) bu adam mı çalmış diye
sana oha diyorum ve çüş diyorum(pardon kendimi kaybettim)
bu arada ilk şokla yorum da yapamamıştım
bence beste de "gerçekten" güzel. ana melodisi zaten iyi olmuş onun dışında sololar çok yaratıcı
salt hız yapmaya çalışılmamış ve çok duygulu çalınmış.
Çalışmalarının devamını heyecan ve merakla bekliyorum...

Geri