Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

juice demiş ki:
Can Merhaba öncelikle...Bu güzel kelimelerinle,iltifatlarınla beni çok mutlu ettin;utandırdın.Eksik olma eyvallah...Seni büyüleyen Steve Vai'nin o büyük eserinin güzel melodileri;benim haddime değil...Ben elimden geldiğince çalmaya çalıştım hepsi o kadar...Zahmet edip dinlemişsin teşekkür ederim...Senden benimle ilgili böyle güzel kelimeler duymak asıl benim için şerefdir..Sağlıcakla kal;görüşmek üzere...

sizi dinlemek benım ıcın zahmet değil buyuk bir sereftir...

Sizi çok daha güzel yerlerde görecemızden hiç bir süphemız yok.Asıl gusel olan sey ise gitara gercekten asık olup sadece kendı duyguların dogrultusunda muzık yapabılmektir. ki siz bunu cok iyi basarıyorsunuz...

saygılar

İnşallah hepberaber güzel yerlere geliriz...Çok teşekkür ederim düşüncelerin için...Yorumun pek bir mahcup etti...Sağlıcakla kal eyvallah...Saygılar...

Yolculuk isimli kaydı az önce dinledim. Kendi başlığım altında da bir kaç şey yazdım (bugün ben de foruma bir kaydımı koydum, Yolculuk'un miksini yapan arkadaş senden bahsetti ve kaydın linkini verdi) Ama yorumlarımı buraya yazmak daha doğru olacak sanırım..
İlk defa Howe/Kotzen ekolünde bir gitarcı dinliyorum Türkiye'den, gerçekten şaşkınlık verici.. Üstelik de Anadolu rock tınısı ile funk havasını birleştirmeyi başaran bir kompozisyon var ortada.. Bravo ve eline sağlık diyorum..

Bu arada, özellikle legato-tap fikirleri ile çalınan cümleleri çok beğendim (hatta biraz da kıskandım), ancak sağ elin yoğun kullanıldığı kimi pasajların bu tarza oturmadığını düşünüyorum (örneğin 02:49-02:51 arası).. tadında, ritmik keskinliği olan blues vari cümleler ve akıcı legatolar daha güzel oturuyor bu stile, solonun geneli de böyle zaten..

Son olarak, eminim soran olmuştur önceden, ama gitarlar amfi mikrofonlanarak mı kaydedildi acaba? Kayıt kalitesi amatör bir prodfüksiyonun çok çok üzerinde.. Tekrar tebrikler..

KAKAO2007b.jpg

Geri