Zakk Wylde Tonu Icin Prosesor Tavsiyesi Bi Yardimci Olun..

K

kanakantr3

Oncelikle iyi aksamlar hepinize.
Ben bi prosesor almayi dusunuyorum.laney amfim 65 watt hardcoremax ve epiphone les paul zakk wylde customım var. Zakk wylde in vahşi tonuna yakin bi ton istiyorum wah efektleri olmasada drivelari saglam olmali
Bu yondeki prosesor onerileriniz nelerdir?

Oncelikle iyi aksamlar hepinize.
Ben bi prosesor almayi dusunuyorum.laney amfim 65 watt hardcoremax ve epiphone les paul zakk wylde customım var. Zakk wylde in vahşi tonuna yakin bi ton istiyorum wah efektleri olmasada drivelari saglam olmali
Bu yondeki prosesor onerileriniz nelerdir?

Aradigin sey drive ise bir distortion pedalı al prosesore para vermeye ne gerek var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vox dusunmuyorum
Podlardan hangisini onerebilirsiniz?

ayni zamanda prosesorden kayit almak ve chorus flanger delay gibi efektleride kullanmak ve pedala gore biraz daha genis ton yelpazesine sahip olmak istiyorum. Bu yuzden prosesor dusunuyorum.

Birader pedala hiç boşuna para verme zaten prosesorle aynı ücrete denk geliyor nerdeyse bana kalırsa line 6 pod 2.0 almanı öneririm istediğin tonları alırsın hem pedaldaki gibi tek bir tonla sabit kalmazsın böylece. Bu arada pod 2.0 larda 420 tl civarı bilginede sunarım bu parayla alabileceğin en iyi prosesor bu.

Prosesör degilde zakk wylde nın pedallarını deneye bilirsin ben firsatım oldu Tum set zakk wylde pedalı gitar :) herçekten o tonu yakalıyorsun ben analog pedal öneririm prosesör yerine

• Konu Sahibi Konu Sahibi
zakk wylde pedallarından bi setup ım vardı (wah overdrive chorus seklinde) ama sabit tonda kalmak istemiyorum yani istediğimde o vahşi tonu istediğimde baska tonları da almak istiyorum.
kafamda pod hd bean, pod x3 bean ve pod hd 300 var hangisi daha iyidir ton ve kayıt olarak?

Geri