Axi

Özellikle arkadaşlar dönebilsem ve senle bir parçasını çok beğendim ben, siteniz şimdiden hayırlı olsun. Merakla albümü bekliyorum ve bu konuda sabırsızım arkadaşlar. Beklemedeyim. :oops:

pelinsevda demiş ki:
Özellikle arkadaşlar dönebilsem ve senle bir parçasını çok beğendim ben, siteniz şimdiden hayırlı olsun. Merakla albümü bekliyorum ve bu konuda sabırsızım arkadaşlar. Beklemedeyim. :oops:
Pelinsevda Öncelikle Bir Harf Hatasını Düzeltmek ve Çelişkiyi Ortadan Kaldırmak İstiyorum Axi - Dönebilsem değil de Dönebilse(n) olacak :)

Bu Arada İlgine Teşekkür Ediyoruz ...Saygımız Sonsuz...

Teşekkürler...

Demoları yakın zamanda dinledim... Ve açıkçası 'Dönebilsen'e bayıldım. her gün tekrar tekrar dinliyorum. :)

Başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar...

Albümünüzü beklemedeyim :)

Her Şey İçin Teşekkürler...Albüm Yaz Sezonunda Bitmiş Olur... Son Kayıtlarımızı Mayıs Sonunda Bitirmiş Olup Firmalarla Anlaşıp Albüm'ü Yayınlamaya Başlıyacağız...İnşallah Her Şey Yolunda Gider...

Saygılar...

11 Mayısta bursa şenliklerinde görüşmek üzere arkadaşlar ama muhtemelen aranızda armağan olmayacakmış bu kötü bir haber ama yine orda bulunacağım :!: Ayrıca dönebilsem adlı demonuzu bende çok beğendim. Başarılar.

Arkadaşlar Flaş Flaş Flaş Diyerek Gireyim Konuya...
Uludağ Konseri 13 Mayıs Cumartesi Saat 12:00'a Alınmıştır...

Biginize...(SonUÇ HardCore)

nazgul demiş ki:
11 Mayısta bursa şenliklerinde görüşmek üzere arkadaşlar ama muhtemelen aranızda armağan olmayacakmış bu kötü bir haber ama yine orda bulunacağım :!: Ayrıca dönebilsem adlı demonuzu bende çok beğendim. Başarılar.

Tarih değişikliği diyerek :!:

_Axi_ demiş ki:
Arkadaşlar Flaş Flaş Flaş Diyerek Gireyim Konuya...
Uludağ Konseri 13 Mayıs Cumartesi Saat 12:00'a Alınmıştır...

Biginize...(SonUÇ HardCore)

Aranızda olamayacağım için üzgünüm arkadaşlar size başarılar dilerim ve giden arkadaşlarımada teşekkür ederim. ;)

sadece "dönebilsen" i dinledim, gercekten güzel ya...
solistin sesi süper...
parcaya süper gitmis...
hak ettiginiz yerlere geleceginizden eminim...
basarilar

abi. forumunuz hayırlı olsun biraz geçiktim ama kusuruma bakma şarkılar çok güzel elinize yüreginize sağlık başarılar..:)

abi. forumunuz hayırlı olsun biraz geçiktim ama kusuruma bakma şarkılar çok güzel elinize yüreginize sağlık başarılar..:)

Özellikle '' Senle bir '' adlı parçayı çok begendim diğer parçalarda oldukça iyi olmuş arkadaşlar. Sıkı çalıştığınızı biliyorum ve iyi işler yapacağınıza inanıyorum başarılar dilerim. :)

pitch-dark demiş ki:
Behiye demiş ki:
sadece "dönebilsen" i dinledim, gercekten güzel ya...
solistin sesi süper...
parcaya süper gitmis...
hak ettiginiz yerlere geleceginizden eminim...
basarilar

O sesi süper olan solist kimmiş acaba? :idea: :twisted: :p

Solist üzerinde düşünceler var aslın kim olduğu bilinmiyor :LOL: süpriz gibi şimdilik saklı. Dönebilsen adlı parçaya gelince güzel bir anısı var aslında bende ;)

Geri