Oyun (Progressive Rock) - Ankara

herkese uzuuuuuuuun bir aradan sonra merhabalar

geçen sene 11. odtü rock şenliğinde ilk konserimizi vermiştik. bu sene hemen aynı zamanda yine ordayız. :roll:

15 mart perşembe saat 14. 00 te OYUN olarak çalacağız. çıkacak butün gruplara başarılar
görüşmek ve tanışmak üzere :D

Grubun neden son konseri oluyor anlayamadım?? Konser çıkışı yakalayamadım sizi...Hayırdır?? Dağılıyor musunuz? Yapmayın yaaa...

Zeynep sahnede çok tatlıydın. Yalınayak çok hoştu :)

bu arada Esatçım çok teşekkürler ya... sayende MT'ye ulaşıp içeri girdim

Oyun ... Arkadaşlar , yine cok güzel bir performanstı . Böyle bir performans için nasıl yorum yapılır bilemem . Ancak kendi kendini yaşatabilen bir durum oluşturuyor Oyun grubunun performansı . Her seferinde , kendimi bir kapıdan geçiyormuş gibi hissediyorum .

Ancak evet gercekten bu guzel yorumları yapmazdan once grup hakkında bir şeyler duyduk . Ancak yarım kaldı tamamını ögrenemedik . Ne oluyor kardeşim ?

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Esat bu ayın sonunda askere gidiyor ve haliyle gruptan uzak kalıyor. Ama biz tam gaz devam etme niyetindeyiz efendim...

12. odtü mt rock şenliğinden ....

photo0893dn0.jpg

photo0881tu5.jpg

merhabalar
3 mayısta istanbula gidiyoruz ( ya da geliyoruz ) arkadaşlar. gitaristimiz emre artık bizimle çalmayacak , bizimle çalıştığı zamanlar için ona çoook teşekkür ederiz :elsalla
istanbuldaki konserde gitarları hair grubundan eren çalacak. :)

heyecanlıyız , bekleriz efendim
buyurun buda afişi ( bu konser pinkfloydturk.net organizasyonudur )

image001ez8.jpg

herkese selamlar....
yaklaşık 1.5 sene oyun grubuyla güzel günler geçirdim..ama artık yokum....herşey arkadaşlarım için yolunda gider inşallah...güzel günler başarılı bir müzikal gelecek umarım önlerindedir.herşey için teşekkür ediyorum kendilerine... :D

çooooooooook çok güzel bir konserdi. Bizim için bir ilk oldu ankara dışında çalmak , hatta tadı damağımızda kaldı yenisini bekliyoruz...
:D

Konserde çalan tüm arkadaşlara ve konser ekibine tekrar tekrar teşekkürler.
7 pink floydları bekliyoruz ankaraya valla :elsallaa

Geri