Oyun (Progressive Rock) - Ankara

Arkadaşlar çok güzel şarkılar çalıyorsunuz. Konser sonrası duyduğuma göre moraliniz bozukmuş biraz ama bozmaya gerek yok bence.Çok keyifliydi herşey. Güzel çaldınız. Seslerde aksamalar oldu ama bence performansınızı gölgeleyemedi. Tebrik ediyorum sizi.

Çok üzgünüm tutamadım kendimi ve sesleri ben bozdum kabul ediyorum pişmanım.. :oops: öyle takır takır echoes çalarsanız olacağı buydu tabi.. :twisted:
gerçekten çok eğlendim ben,2hafta içinde 3 kere izledim sizi ve hepsinde müthiş keyif aldım,bu 2 hafta içinde sizi tanıma imkanımda oldu bu kadar canayakın mütevazi olunmaz ki kardeşim..
ilk fırsatta tekrar çalalım yine hepberaber daha sağlam eğlenelim iyi bi tonmaister bulalım tabi.. :)
gerçekten sizi dinlerken bide sesleri ayarlamaya çalışmak zordu aksaklıklar için üzgünüm..grüşmek üzere

peace of rock günü'nü izlemeye gelen herkese çok teşekkürler harika bir seyirci kitlesi vardı orada, herkesin yüz ifadesinden ne kadar eğlendiği belli oluyordu 8O

konser dönüşü aslı, can, doğuş, esat ve ben ufak çapta bir rekor denemesine kalkıştık. 5 imiz + mustafa ve diğer ekipmanlar bir taksiye doluşmayı denedik ve başardık. Ama taksici amca olmasa bunların hiçbirini yapamazdık. ( taksici amcamız ekipmanları görünce birazcık tırsmış olacak ki ayak üstü tekerlek hesabı bile yaptı. aynen aktarıyorum..

" şimdi arabadaki yükler yüzünden tekerleği çizersek... :cry: tanesi 60 milyon 60 bölü beş( o sırada arkasını dönüp takside kaç kişi olduğunu bir daha sayar ).. ne yapar 12. oh tamam hallederiz." :p

dün (serkanın sabotaj girişimlerine rağmen :LOL: ) süperdiniz..
bi de yav kardeşim echoes biziz niye siz çalıyosunuz echoes u! size inat biz de oyun diye bi beste yapıp çalıcaz!! :twisted:
daha nice konserlerde beraber çalmak dileğiyle..

kimkimkim demiş ki:
peace of rock günü'nü izlemeye gelen herkese çok teşekkürler harika bir seyirci kitlesi vardı orada, herkesin yüz ifadesinden ne kadar eğlendiği belli oluyordu 8O

konser dönüşü aslı, can, doğuş, esat ve ben ufak çapta bir rekor denemesine kalkıştık. 5 imiz + mustafa ve diğer ekipmanlar bir taksiye doluşmayı denedik ve başardık. Ama taksici amca olmasa bunların hiçbirini yapamazdık. ( taksici amcamız ekipmanları görünce birazcık tırsmış olacak ki ayak üstü tekerlek hesabı bile yaptı. aynen aktarıyorum..

" şimdi arabadaki yükler yüzünden tekerleği çizersek... :cry: tanesi 60 milyon 60 bölü beş( o sırada arkasını dönüp takside kaç kişi olduğunu bir daha sayar ).. ne yapar 12. oh tamam hallederiz." :p )

o taksici amcayı da bizden yapalım turnede ekipmanları taşısın ;)
bence mustafa dan korkmuştur o korksa korksa heheh.

İzleyemedim ne yazık ki fakat repertuardaki şarkılar süper inşallah izleyebilirim ilerde. Camel çalmanız da dumura uğrattı beni ne diyim :)
Sevgiler saygılar başarılar.. :D

heeeeee:)

grubun gitaristi olarak bende birkaç şey söylemek istiyorum.
herkese herşey için teşekkürler.özelliklede iyi niyetleri için.örneğin nefesteki son konserimiz muhteşemdi.echoes ve hair ile aynı sahneyi paylaşmak inanılmaz keyif vericiydi.umarım tekrar birlikte oluruz.her iki grubun elemanları çok sevecen ve iyi insanlardı.ayrıca 3 grubun çaldıklarıda birbirlerini öyle tamamladıki sıkılmanın imkanı yoktu.yeni konserlerde görüşmek üzere......

Cok guzel bi organizasyondu. simdiye kadar konsepti bu kadar guzel ayarlanmis bi konser izlememistim. Boylelikle gelen seyirci de yavas yavas azalsa bile sonuna kadar durdu ve son parcalarda bile hala ayakta eslik eder vaziyetteydi.
en kisa zamanda tekrardan Peace Of Rock II istiyoruz,bu tip organizasyonlar artsin artik. Hard Rock'a açız.

Repertuarinizi tam hatirlayamiyorum ama White Rabbit'i calmaniz muhtesemdi.canli dinleyecegimi hic dusunmezdim buyuk surpriz oldu benim icin. grubunuz da guzel. Klavye ve yan flut cok seslilik getirmis muzige. tekrar dinlemek uzere basarilar ;)

Çok teşekkürler arkadaşlar. Bir iki noktaya açıklık getirip, güzel haberler vereyim :).

Öncelikle yaptığımız müzik tam olarak hard rock değil. Dikkat ettiyseniz genelde hard rock çalan grupların da didikleyip özel parçalarını buluyoruz. Bizim işimiz progressive rock ve bu yüzden kendimizi yeterli bulmuyoruz. Daha önce de demiştim yeterli de bulmayacağız.

İkinci olarak arkadaşlar çaldığım aletin adı "flüt". Yan flüt diye bir alet yok, oradaki yan kelimesi senelerce blok flüte flüt demiş olan halkımın "flüt" ü anlatmaya çalışma uğraşısından doğmakta.

Peace of Rock devam edecek inşallah. Daha konuşulmadı ama Hepimiz istekliyiz. Hatta daha da büyüyecek muhtemelen. :)

Cuma günü saat 5 gibi Yolcu Bar'dayız arkadaşlar. Bu sefer 40 dakika gibi zaman sınırlamamız da yok ve becerebilirsek bir iki yeni şarkımız da var.. Herkesi bekleriz...

Görüşmek üzeree.. :D

Unutmadan buradan aktarayım. Ekranıma böyle bir sayfa geldi bir yerlerden paylaşmadan edemedim:

http://www.rarefrequency.com/2006/03/rare_frequency_9.html
(36 dakikalık yabancı bir radyo programının mp3 kaydı. Gayet güzel. herkes dinlesin dinlettirsin. Neden ille de Moğollar dediğimizi biraz olsun anlatabilir belki :))

68'lerin Türkiye'sinde müzik... Unuttuğumuz çok şey var arkadaşlar.. Kardeş gruplara sesleniyorum ;) ..

E-PennyLane-Elensar demiş ki:
kimkimkim demiş ki:

" şimdi arabadaki yükler yüzünden tekerleği çizersek... :cry: tanesi 60 milyon 60 bölü beş( o sırada arkasını dönüp takside kaç kişi olduğunu bir daha sayar ).. ne yapar 12. oh tamam hallederiz." :p )

o taksici amcayı da bizden yapalım turnede ekipmanları taşısın ;)
bence mustafa dan korkmuştur o korksa korksa heheh.

valla adamın dönüp bakmasına bende koptumdu.. saydı hakkaten tiplere baktı ulen bunlardan cıkar para dedi kanımca..
ama yanılıyordu :LOL:
ayrıca tek korktugu mustafa degildi aslıcım,çelik vardı orda vezir vardı ve ikisinin bilumum arkadaşları mustafayla yarışır cinsten artık..
böylece mustafacımda yalnız kalmıyor.zeynep istemeye ne zaman gelceksiniz bizim kızı?

Bizim arkadaşlar böyle bir ton isim sayıyor, açıklama gereği duydum :)..

Mustafa: 20 kilo ağırlığında biricik elektronik pianomuz. Ağırlığı nedeniyle isim koyalım dedik. Tolga abi sağolsun Mustafa dedi bi ara, öyle kaldı..

Çelik"Enstrümanlara isim veriyosak hepsinin olmalı" furyasının son ürünleri Doğuş'un trampeti ve zili oldu. Trampet çelik kasalı.. Daha fazla açıklama yersiz gibi :)..

VezirDoğuşun Hi-Hat takımının adı Vezir.. Üstünde yazıyo valla.. İmzalı bee.. Üfff..

Ben Mustafayla tanıştım..:)unutulacak gibi deil,sahnede pedallarımı bağlamaya çalışırken bir anda mustafa bi kafa attı bana ve "çekil lan ayak altından" dedi resmen.. :D gece boyunca mustafa çıkmadı hiç aklımdan, kafamdan silinemdi bi türlü,öyle etkilendim ki baş ağrısı yaptı bende..görürsün mustafa bi dahaki konsere sesini iice bi kısiimde gör bak sen!!! :twisted:
ama sağlam sesler çıkıyo be mustafadan..

arkadaşlar sizi ilk defa izledim bugün ve çok beğendim... böyle bir grup daha önce nerelerdeymiş dedim. gerçekten çok kaliteli şeyler çalıyosunuz, dinlerken çok eğlendim. sizin gibi gençleri şenliklerde görmek isteriz biz... :D umarım cümbür cemaat çalarız şenliklerde beraber... :)

ha, bi de mustafa da dedikleri kadar varmış :D

Dün dinledim sizi ilk defa ve tam anlamıyla kendine has,çok iyi bir grupsunuz.. Biraz geç geldim ve 1-2 şarkıdan sonra neden daha erken gelmedim ki diye kızdım kendime :?
Tebrikler,başarılar...

Geri