Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Çok acil bir board yaptırmam lazım.

Dosyalar

• WP_20171109_20_03_58_Pro[1].jpg
    WP_20171109_20_03_58_Pro[1].jpg
    285.8 KB · Gösterim: 395
Gitarin sahibi ben degilim ama tahmin edecek olursam gitar Honey Blonde renginde bir Fender American Highway One stratocaster. 2006 model olabilir.

Hocam ampli Th30 herhalde :). Strat ile nasıl bir soundu oluyor, memnun musunuz?
Evet th 30. Yani simdi zevk renk meselesi olsada bu, ben kendi acimdan memnunum. Genelde insanlarin cift kanalli amfilerde ki arayislari, fender vari cleanler , marshall vari drivelar. Evde sesi cok acmadan calinabilecek tonlar yakalamak hepimizin ortak dertlerinden biri.Ee bu iki tarafada gelen, sesi cok acmadanda guzel high gain tonlar, tertemiz clean tonlar almasi mumkun olan bir amfi. Yani ben evde 30 watta kullaniyorum. Normal calismalarim sirasinda gayet tatminkar tonlar yakaliyorum. Cift kanal olmasina ragmen, pedal kullanimindada sikinti yasamadim clean kanalinda. Yani pek send return kullanma ihtiyaci hissetmedim. Tabi amfinin kendi drive katini kullanacaksam eger, send returnden girmek gerekiyor. Haliyle delay falan cosuyor :) Stratla kullanimi konusunda ise gayet memnunum. kullanimi basit , pratik.. Drive kanali biraz sert gibi dursada, uzerindeki shape potundan gayet genis bir yalpazede ton yakalamak mumkun.. Birde beni en cok korkutan kismi su idi alirken.. Drive kanalinda hic bir eq parametresinin bulunmamasi.. Yani sesi actigimda baslar cosabilir ,tizler yirtilabilir diye dusundum. Ama ne hikmetse alet sanki icinde bir compressor pedali barindiriyormus gibi , frekanslari dengeliyor. Clean katinda kirilma ancak volum 7 ,8 de falan iken basliyor. Ki zaten o volumlere ulasmak icin stadyum konserlerine falan cikmak lazim :) Ben sahsen kullanim kolayligi, evde alcak seste kullanabilme, bir cok pedal ile guzel anlasbilmesi bakimindan memnum. Tek sikinti 9 lamba var yani adamin ocagina incir agaci dikebilir lamba yenileme sirasinda :)

Geri