DredNat(Alternatif rock)-Ankara

arkadaşlar gerçekten kötü olmuş ama neyse ben inanıorum ilerde hepinizi ayrı ayrı güzel projelerin içinde göreceğizz hayatta başarılar..

ya bende yaziim bari biz hala arkadaşız hala beraberiz... Bundan sonra da bazı konularda birbirimizin görüşlerini alıcaz...Sadece bazı anlaşmazlıklar oldu we birbirimizi kırmadan bu işi bitirdik... bizi sewen dinleyen herkese çok teşekkürler...artık başka yerlerde başka projelerle karsınızda olcaz(ayrı ayrı)....

(bu arada bu kullanıcı ismini kullanmaya dewam etcem şimdiden akın çagdaş we kuzi bilsinler)

bizi destekleyen herkese tekrar tekrar sonsuz teşekkürler....

HADE EYWALLAH!!!

ben basçı kendi üyeliğimi açmaya çok üşendim ve hali hazırda mertin üyeliini bulmuşken bişiler yazasım geldi bende grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim birlikte iyi işler yaptık hiç değilse birbirimizi eğitip tecrübe sahibi olduk iyi kötü bişiler paylaştık (yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlıklarımızda hiç bi durum yok sadece iş ilişkimiz bitmiştir) umarım hayırlara vesile olur bize emeği geçen herkese teşekkür ederim

(kuzi)E.Anıl ERGERLDİ

Drednat_Dawul demiş ki:
ben basçı kendi üyeliğimi açmaya çok üşendim ve hali hazırda mertin üyeliini bulmuşken bişiler yazasım geldi bende grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim birlikte iyi işler yaptık hiç değilse birbirimizi eğitip tecrübe sahibi olduk iyi kötü bişiler paylaştık (yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlıklarımızda hiç bi durum yok sadece iş ilişkimiz bitmiştir) umarım hayırlara vesile olur bize emeği geçen herkese teşekkür ederim

(kuzi)E.Anıl ERGERLDİ

halk arasında soyadını doğru yazamayan mal basscı olarak geçer kendileri. Doğru adı : E. Anıl ERGELDİ 'dir.

:D

SLM DREDNAT.........arkadslar marb nasıl gıdıo calışmalrınız sımdı sızın sarkıyı dınlıom ulan bı msj atıyım dedım gercı bıraz banel oldu ama neyse cagdaş kardesım özledım senı ıyı bakın kendınıze yakında ...DIKKAT BOZUKLUGU ....OLARAK TEKRAR SAHNELERDEYIZZ... yenı projelerde goruşmek uzere ..............BASARILAR DILIORUZ ARKADSLAR........

............................HERSEY ICIN BIRAZ ......(SABIR:)

twist_off demiş ki:
SLM DREDNAT.........arkadslar marb nasıl gıdıo calışmalrınız sımdı sızın sarkıyı dınlıom ulan bı msj atıyım dedım gercı bıraz banel oldu ama neyse cagdaş kardesım özledım senı ıyı bakın kendınıze yakında ...DIKKAT BOZUKLUGU ....OLARAK TEKRAR SAHNELERDEYIZZ... yenı projelerde goruşmek uzere ..............BASARILAR DILIORUZ ARKADSLAR........

............................HERSEY ICIN BIRAZ ......(SABIR:)

haha grubu dağıttık abi biz. yeni projelerle ayrı ayrı gelicez :)

Uzun zamandır görü$müyorduk... Birgün bir araya geldik ve Drednat'ı yeniden kurmaya karar verdik... Bir aile olduğumuzu ve asla birbirimizden kopamayacağımızı öğrenmi$ olduk... İ$in aslı biz Niğde'ye giderken , Kral TV'ye çulsuz çıkarken ve bir çok konseri kıt kanaat verebilirken bunu anlamı$tık ama... Ne demi$ atalarımız : " bir müsibet bin nasihattan iyidir"... [ müsibet falan ya$amadık.. özlemi$iz be birader birbirimizi ]

Belki çok benzer olacak , hatta belki kli$e olacak ama Nerde Kalmı$tık ?

En yakın zamanda yeniden toplanma konserinde görü$mek üzere...

DREDNAT

dip not : bu imzayı atmayı özlemi$im...

Ozaman ilk olarak ben yorum yazayim'de sonra Drednat'daki dostlarim demesinler Tansiyon 12.8 le baglarımız bukadarmış diye.

Sevgili dostalar herzaman kişisel olarak ve Tansiyon 12.8 olarak destekcinizdik , destekciniz olmaya devam edecegiz.Su günlerde cevremize bakdıgımızda her grup birbirinin kuyusun kazıyor , birbirine camur atıyor.Bu güne kadar biz sizle hicbir zaman yüz yüze gelmedik geldigmiz noktalarda bile birbirimizi net'ce anladık.

Size desteklerimiz sonuszdur , Bizi unutmayin.

Selamlar olsun.

Tansiyon12-8 demiş ki:
Ozaman ilk olarak ben yorum yazayim'de sonra Drednat'daki dostlarim demesinler Tansiyon 12.8 le baglarımız bukadarmış diye.

Sevgili dostalar herzaman kişisel olarak ve Tansiyon 12.8 olarak destekcinizdik , destekciniz olmaya devam edecegiz.Su günlerde cevremize bakdıgımızda her grup birbirinin kuyusun kazıyor , birbirine camur atıyor.Bu güne kadar biz sizle hicbir zaman yüz yüze gelmedik geldigmiz noktalarda bile birbirimizi net'ce anladık.

Size desteklerimiz sonuszdur , Bizi unutmayin.

Selamlar olsun.

eyv fatih.. bizlerde her türlü yanınızdayız :)

Çok teşekkürler arkadaşlar...Bu olay bazı şeyleri daha net anlamamızı sağladı(mesela ayrılamayacağımızı) bizi sevenlerin, destekleyenlerin yazdıklarını görünce çok duygulandım ve bu grup dağılmamalıymış zaten dedim.(Bunu hep düşündüm aslında) Ama iyi oldu artık hepimiz daha hırslı daha azimliyiz... En yakın zamanda bi geri dönüş konseriyle karsınıza cıkıp hem sizinle olan hem de birbirimizle olan özlemimizi gidericez...Hepinize tekrar çok teşekkürler...

Geri