Çıkmazda Kaldım Yardım Edin

evet hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim son bi sorum var.. ben bu gitarı bakıma vericem ve gitarı adam edicem tamam.. ama elimdeki parayla bi manyetikmi alayım yoksa bi prosesor pedal falanmı?

gitarı götüreceksen kenan ustaya götürebilirsin.izmir 2 de köprünün yanındaki pasajda alt katta.tel değişim entonasyon sap ayarı vs. 50 tl gibi bir fiyata yapıyor ancak işini hakkını vererek yapıyor.

2 yıldr birşey yaptırmadım diyorsun.bu süre içinde kendin hiç sap entonasyon vs. birşey yapmadınmı?eğer yapmadıysan sorunun büyük bir kısmı bundan kaynaklanıyor olabilir.götürdüğün zaman durumu anlatırsın.elbet bir hal çaresine bakılır.

sorun halledilsin. dene gitarı. hala tonları istediğin gibi değilse o zaman farklı bir araştırma yaparsın. ama sen sorunlu bir gitarın, sorunu halledilmiş halini çalmadan yorum yapıyosun. bakımı yaptırdıktan sonra çal gitarı, tonlar hala istediğin gibi değilse bakarsın manyetik. bakımı yaptırman tonu etkiler tabii ki...

Sahip olduğun amfinin üzerinde zaten klasik bir prosesörün özellikleri var neden bu ihtiyacı duyuyorsun anlamadım. Heleki o jc clean kanalı mükemmel bir olay :) Alacağın prosesör de en fazla zaten elinde mevcut effektlerin farklı versiyonları olacak.

Ya ama boss me 25 i denedim loop olsun presetleri olsun ses kartı özrlliği olsun freeze olsun heleki solo butonuylo super stack özelliği gerçekten çok güzel tonlar alınabiliyo

Haklısınız ama diyorum ya bilgisayaradabağladım aynı sorun ordada olduğu gain kayboluy üst tellerde kesiliyo falan amfimde sorun yok kafamı bozan prosesörü alınca yine aynı sorun olması :S

Geri