HaraptaR

falla bizde düzelir diye umut ediyorz insallah düzelir de adam olur :D :D :D :D :D :D

bu arada sayfaya hiç bakmio baksa bayaa bi küfür eder herhal :D :D :D :D :D

STAY HAWAI :D :D :D :D :D

ya ben cemili çooook az tanıyan bi insan olarak bile burda hatemate bassçınız çok durgun,bassçınız çok şööle dedikçe aşırı eğleniyorum cemilin yüz ifadesini aklıma getirip.getirin adamı foruma da biraz eğlence çıksın bize...
:LOL:(beni hatırlamayacak ümidiyle böyle deli cesareti bişiler karaladım işte buraya) -PINAR-(wallahi söz bu aldığım son account olucak :) :twisted: )bundan sonra budur!

abi okadar üstüne gitmeyin len adamın sonuçta bu grubun basçısı dimi içim acıdı üzüldüm :D ben onun titrediği zamanları bilirim(alanyada):) ona iki kadeh rakı içirip çıkartsaydık tir tir titrerdi sahnede :D :D öle durgun flan gbi yorumlar yalan olurdu yani:) ahahaha!!!!! nese iyidir cemil sağlam basçıdır yani sonuçta haraptarın basçısı ezmeyin!!!...:) heyecanlı çocuk naapsın unuttu mikrofonunu ama ben ona hediye ettim zten bi mikrofon ona söyledi konser gecesi 8) :D :D :D :D bidaha asla unutmaz eminim!!!! :)o geceyide mikrofonuda!!!!!!!!puaaaaaaaaa

puahuahauhauahu ne biliym abi kötü geldi bana. tabiki sizin basçınızdır beğendiğiniz için grupta tutuyorsunuzdur:)yoksa bulamadığınızdan mı? ama bulursunuz heralde... mikrofon olayına yorum yapamayacağım.:):)

yoksa yoksaa........hatemate cemilin eski bir kız arkadaşı mı :LOL: ne biliyim tanımadığın bir insandan bu kadar da nefret edilmez ki 8O :p tamam ben çözdüm sorunu..bu arada mesaj tamamen şakadan ibarettir ciddiye alınmasın.

faLLa mikrofon oLayını beNde gördüm iQrenç bi sahNeydi aMa kubi hakLı oLdu yani ööLe bi oLay :LOL: :LOL: :LOL:

bu arada yeni hesabım bu

ben cemilin eski bir kız arkadşı değil direk cemilim. kendime o gün için çok kızıyorum. başkasının hesabından girerek hakkımda konuşulan şeyleri öğrenmek istedim. paranoyağım.:)

ben cemili iyi tanıyorum. pek yakın arkadaşıyım. o gün olanlara çok üzüldüm... cemili sahnede o halde görmek beni ve diğer arkadaşlarımı çok çok üzdü... birz yaardımcı olmayaq çalışıorm cemile abi...
yada ben kubiyim geyik yapıyorum... korayda olabilirm fuat belki.. bilmemki hangisi?

walla kimsin bilmem ama tek bir kişiliğe sahip olmadığın belli :LOL:.. neyse ben konu dışında kalıp kendimi sağlama alma kararı verdim sizlere kolay gelsin 8)
şimdiiii, konser zamanları felan belli oldu mu biraz bunlardan bahsedin sevgili haraptar olmuyor böyle ;)

arkadaşlar ben Haraptar grubunun bascısı cemil.. aslında buraya sizlere cevap niteliğinde nişey yazmayacaktım dışardan izlemek daha keyifli oluyodu ama gördüğüm kadarıyla olayı fazlaca abartmışsınız...
Yani bu hatemate nicli, fırat olcay isimli, domates suratlı, sırık boylu, koca kafalı, komik gözlüklü şahsın başlatmış olduğu sirke bizim gruptaki evcil hayvanların(bir adet iyi oynayan ayımız ve rasta yaptırmak için iki yıldan beri babasından izin almaya çalışan şebeğimiz vardır) da katılması beni eğlendirdi ama hadi fıratın zekası belli size ne oluyo demeden de edemedim... bu arada korkma pınar seni tanıyorum volkan sünepesi sayesinde tanışmıştık sanırım:)) ayrıca beni foruma isteyen hayal gücü geniş arakadaş da bi daha ki konserimize gelirse hayal etmesine gerek kalmadan beni görebilir...
Şimdi bunları geçelim de bizim bu forumdaki amacımız insanlar bizim müziğimiz hakkında yorum ve eleştiri yapsın biz de yeni konser ve demoları burdan haber verelim diye olduğunu düşünüyorum.. bi ezik fırat kuyuya taş attı diye millet peşinden gitmesin yani.. bundan sonra beni tanıyan arakadaşlar bişey söylemek isterseniz bana gelin burda boş yere gereksiz fikirlerinizle yer kaplamayın(fırat evlerimizin arası 5 dakka mesafede unutma.. ulan ne ezik adammışsın böyle gizli gizli farklı nicklerle falan ben seni daha zeki bilirdim en azından biraz yani:)
Neyse söylediğim gibi arakadaşlar bi işe yarıyacağını düşündüğünüz şeyleri yazın.. yazdıklarınıza alındığım için söylemiyorum ama burası yeri değil bilmem anlatabildim mi....
E hadi konuştum galiba eyvallah...

adam destan yazmış abi kendini aşmış :LOL: olum bu adam hayatında bu kadar uzun yazmamışdır :LOL: :LOL:

bu arada h.ü. rock senlikleri secmelerine katılıoz kısmetse orda bi görüncez...

Geri