HayaleTTreN

evet dostlar öncelikle bundan sonrası için başarılar diliyorum.
girişi (geç de olsa) yapabildiniz...
kayıt ve sound hakkında konuşmak gerekirse gitarlar biraz daha guclu olabilirdi sanki gibi geldi bana.onun dışında kayıt iyi latency yok (ne kadar uurastınız bilmem) :)
bir de gitar ve bass partisyonları dışında -ki onları beğendim - vokaller de (öykcüğüm bu sana) biraz daha melodik olabilirmiş..

neyse lan varsa sorcaaanız gelip sorun be :p

Liadon demiş ki:
evet dostlar öncelikle bundan sonrası için başarılar diliyorum.
girişi (geç de olsa) yapabildiniz...
kayıt ve sound hakkında konuşmak gerekirse gitarlar biraz daha guclu olabilirdi sanki gibi geldi bana.onun dışında kayıt iyi latency yok (ne kadar uurastınız bilmem) :)
bir de gitar ve bass partisyonları dışında -ki onları beğendim - vokaller de (öykcüğüm bu sana) biraz daha melodik olabilirmiş..

neyse lan varsa sorcaaanız gelip sorun be :p
Evet haklısın valla geç oldu ama güzel oldu sanırım kim olduğunu çıkaramasamda bu arada ehe:) evet gitarlar için pre-amfi kullandık o yüzden sanırım baya bir etkiledi tonu, yani artık o kadar çok uğraşmışlığımız varki evde bilgisayarla kayıt olayına bu kayıt için fazla uğraşmadık açıkcası,ama tüm aranjeler gene bize ait tabi. son olarakda öyküm eleştrilere kendi cevap versin ona karışmıyım:)

SONUNDAAAAAaaa

Slm herkese,
Bu gunleri de gorduk :LOL:
Valla sizin bu isi nasil yaptiginizi bildigim icin ...baya zor olmustu kac kere bilgisayar coktu ve terslikler ust ustte geldi o yuzden bence su anki kayitlar super.

Sahne performanslari da baya iyidir arkadaslarin.....Studyo gibi dar bir alanda iyi performans sergileyebildiklerine gore ;)

:arrow: Bu arada sallamayin yeni kayitlar yapmaya devam edin...Neyse gorusmek uzere...

Sevgiler

Re: SONUNDAAAAAaaa

Buka demiş ki:
Slm herkese,
Valla sizin bu isi nasil yaptiginizi bildigim icin ...baya zor olmustu kac kere bilgisayar coktu ve terslikler ust ustte geldi o yuzden bence su anki kayitlar super.

Sahne performanslari da baya iyidir arkadaslarin.....Studyo gibi dar bir alanda iyi performans sergileyebildiklerine gore ;)

:arrow: Bu arada sallamayin yeni kayitlar yapmaya devam edin...Neyse gorusmek uzere...

Sevgiler

evet zor oldu evde zaten ne kadar başarılı olabilirdikki kayıt için anca bu kadar herhalde:) teşekkürler kayıtları beğenmene, bu arada studyo çok da dar değil yahu :D emre okur ayıp olur sonra ona ehuhe neyse şaka bir yana işte devam edicez kayıtlara tabiki ve canlıda artık heryerde çıkabiliriz karşınıza hazır olun, hoşçakalın sevgiler

walla genchler iisiniz daaa ne diim size...
hayırlısı.bi de en cok takdir ettiiim taraf booole ucuza kacıp ankarada kotu sakarya ortamında calmıosunuz devam edin derim.
öperim cierler.

Buka demiş ki:
Slm herkese,

Sevgiler

çok saol bukaaa !! ama biliosun senin bize olan daimi nancın olmasıydı belkide şu an burda diildik! di mi onur? ;) haydin en kısa zamanda görüşmek ğüzeree!! arkadaşlar daha fazla katılım ve yorumlarınızı beklemekteyiz hala!! teşekkürleeer!!

merhabalar

arkadaşlar demolarınızı dinledim iyi çalıyorsunuz. bence şöyle sorunlar var şarkı sözleri daha özenli olabilirdi yada daha özenli söylenebilirdi. şarkılara pek oturmamış sarkı sözleri. sizleri kırmak veya incitmek istemem ama düşüncelerini sizelere iletmek ve sizleri bilgilendirmek istedim.
diğer arkadaşların söylediği şeyleri okudum grubun ismi bence o kadar önemli değil yapılan müziğe insanlar değer veriyor gerisi boş.
umarım herşey sizin adınıza iyi gelişir iyi gider. sevgiler..

teşekkürler larien eleştirilerin için ve rahat olabilirsin biz herzaman açıız her türlü eleştiriye ki o yüzden bu forumu açtık ve demolarımızı dağıttık insanlara! yani ne kadar çok kişinin fikrini alırsak o kadar iyi bizim için! sen de bikaç kere daha dinle belki alışırsın sözlere :) ! çok teşekkürler yorum için tekrar! görüşürüzzz!!

kumkum_96 demiş ki:
Buka demiş ki:
Slm herkese,

Sevgiler

çok saol bukaaa !! ama biliosun senin bize olan daimi nancın olmasıydı belkide şu an burda diildik! di mi onur? ;) haydin en kısa zamanda görüşmek ğüzeree!! arkadaşlar daha fazla katılım ve yorumlarınızı beklemekteyiz hala!! teşekkürleeer!!

Bize olan inancı hiç eksilmeyen ve daima beni ateşliyen ,düştüğüm zaman elini uzatan,durduğum zaman arkamdan iten,güvenimi sürekli güçlü tutan BUKA sen olmasan kesinlikle burda olmazdık,

:ask

herkezin yorumlarını bekliyoruz bu bizim için çok önemli arkadaşlar,daha iyi şeyler üretmemiz için..

dka demiş ki:
başarılar dilerim.kolay gelsin....gökhan

eyvallah gökhancım!! yardımların için çok teşekkürler!! sana da istanbulda çoook başarılar!! şarkılar hakkında yorum da beklioruz!! gerçi biliosun bi kaçını ama yinede bekleriz yorumları!!

arkadaşlar hala yorumlarınız beklenmektedir!! olmumlu ya da olumsuz!! görüşmek üzereee!!

Selam,

Ya sizin şu demoyu nedjima'da ve orta dünya'da da dinledim :) görünüşe göre ankarada'ki mekan sahipleri de beğenmiş görünüyor, her yer 96 oldu be :)

Ama burda bu kadar az yorum olması çok ilginç hakkaten, belki anket filan düzenlemeniz lazım ön sayfaya?

kümküm

Kümkümcüm! Ne guzel olmus! Ellerinize,yureginize saglık!Sessiz sakin'e bayıldım! 'huuu' kısmına en cok ta Albumunuzu en kısa zamanda bekliyorum! Owllamp'le album yapamadık ama cok keyifli muzik yaptık birlikte! Cok yetenekli bir muzisyen ve cok tatlı bi insan oldugunu soylememe gerek yok sanırım! Zaten puding kıvamında ve bulgur pilavı tadındaki tarhana corbamı ses cıkarmadan icerek(yiyerek desek daha dooru)ne kadar sabırlı bir dost oldugunu gosterdin! Seni cok seviyorum canım arkadasım ve size bol sans diliyorum!!

xx,sevhan

ps:Ahtapot gozu,çığlık yastığı

Umut_GOGETAP demiş ki:
Selam,

Ya sizin şu demoyu nedjima'da ve orta dünya'da da dinledim :) görünüşe göre ankarada'ki mekan sahipleri de beğenmiş görünüyor, her yer 96 oldu be :)

Ama burda bu kadar az yorum olması çok ilginç hakkaten, belki anket filan düzenlemeniz lazım ön sayfaya?

Abicim demo yu zaten ankarada oldukca fazla sayıda dağıttık ücretsiz olarak ve oldukça iyi tepkiler aldık ve dinleyen bir daha dinlemek istedi gibi bir durum:) işte kıtırdan başlıyıp nedjimaya kadar ve tabiki ortadünya da dahil bir çok yerde playlistde yer buluyor ve gayetde hoş tepkiler alıyor. Heryer daha tam '96 olmadı ama az kaldı olucak bakalım:)
yorum bekliyoruz ama yorum bile yapılmaycak kaar güzel yapmışız herhalde ehuhe yok şaka bir yana bilmiyorum yorum niye yok tabii... haydinnn sevgilerle arkadaşlar

Elinize sağlık. Kayıtların evde yaptınız galiba. Çok güzel olmuş. Bi de gitarların tonu biraz daha derli toplu olsaymış mükemmel olcakmış, özellikle distler. Kayıdın gerisi çok iyi. Parçalardan ise Sessiz sakin i baya bi sevdim. Tarzınız baya bi sku ya kaçıyo galiba, ben pek anlamıyom, ondan olsa gerek vokali çoğu yerde athena vokaline benzettim. Vokal melodileri için söylenenlere ben de katılıyorum.
Elinize emeğinize sağlık.

Bir de bir soru sorayım. Evde davulları nası kaydettiniz. Canlı değil mi? :) Mert e de selamlar bu arada ben Çağrı....

Başarılar

Cag_eklips demiş ki:
Elinize sağlık. Kayıtların evde yaptınız galiba. Çok güzel olmuş. Bi de gitarların tonu biraz daha derli toplu olsaymış mükemmel olcakmış, özellikle distler. Kayıdın gerisi çok iyi. Parçalardan ise Sessiz sakin i baya bi sevdim. Tarzınız baya bi sku ya kaçıyo galiba, ben pek anlamıyom, ondan olsa gerek vokali çoğu yerde athena vokaline benzettim. Vokal melodileri için söylenenlere ben de katılıyorum.
Elinize emeğinize sağlık.

Bir de bir soru sorayım. Evde davulları nası kaydettiniz. Canlı değil mi? :) Mert e de selamlar bu arada ben Çağrı....

Başarılar

Kayıtların tamamı evde yapıldı, ekipmanı yazarsam daha iyi anlaşılır umarım, fender strat. mexico, fender 35w champion anfi, m-audio audiophil ses kartı, sure sm 58 dynamic mik., ibanez ts-9,boss ch1-boss compressor, cubase sx 3 ve reason da davullar için, mert reaon konusunda başarılı oldukça hızlı bir şekilde halletti aslında toplamda tüm altyapılar 1-2 günde bitti denebilir, vokal herkezin bildiği üzere evde gerçekten zor oluyo baya birzor ama 3 aşağı 5 yukarı hallettik gibi onuda, gitarın dağılması güçssüz olması da pre amfi kullandık gitar için behringerin ama malesef istediğimiz olmadı hatta tamtersi oldu ama onusuzda olmuyor:)
tarz için birşey yazmasak daha iyi aslında çünkü gayet karışlık içimizden ne geliyosa onu yapyıyoruz biraz tango biraz ska biraz punkrock herşey var gibi:)
Mert önümüzdeki tertipde asker oluyor bu arada selamını iletirim ben:) hoşçakal teşekkürler

valla ne diyim bilemiyorum...
sarkilariniz çok begendim tabi, 96 hayraniyim zaten :D
o kadar mutluyum ki sizin için, ne kadar ugrastiginizi da biliyorum ve sonuç çok basarili bence.
koçlarim benim 8) sizinle gurur duyuyorum!
bütün sarkilar güzel bence, gitar tonlari da çok güzel, davul falan hersey super !
en sevdigim sarki "hain" yine de, böyle sarkilar yapmaya devam edin!
web sitesi de fena degil bu arada :LOL:

umarim yakkinda sizi konserde görürüm...stüdyodaki performansiniz gördükten sonra konseri görmek daha da çok istiyorum.
bize düs kurdurdugunuz için tesekkürler...

Geri