HayaleTTreN

Arkadaşlar '96-Doksanaltı ilk Ankara konseri, herkezi beklerizz

rimpact29oo.jpg
[/URL]
[/img]

OnurMutlu demiş ki:
hard9rock demiş ki:
ya bu isim konusuna niye bu kadar takılıyo insanlar anlamıyorum...arkadaslar bence ilk olarak yapılan müzik baz alınmalı değil mi??? yapılan müzikte zaten ortada :) ben parlak bi gelecek görüyorum ve umut ediyorum arkadaslar :)
duygularıma lisan olmuşssun be hardrock valla isim konusunda:)
tesekkurler
walla arkadaşlar şahsen benim açımdan da muzik isimden once gelir.ama sonucta birşeyler uretmeye ve hitap etmeye çalıştığınız kitle bir populer kultur grubudur ki bunlar da once ambalaja,görnüşebakar ve sizin tarzınızda muzik yapan arkadaşların da ilk etkiyi isimleriile verdiklerini düşünmek yanlış olmaz.
mesela demonuz eline hiç geçmemiş sizi duymamış dinlememiş biri konser afişinizi görüp "abi bu ne ya 96 ,84 gibi 110 gibi peh!!!" gibi yorumlarda bulunabilir (siz daha once bu ismi kullanmaya başlamış olsanız dahi) bu da müziğinize darbe vuracak bir onyargı bence.
walla sizi sevmesem bu kadar da uzun yazmazdım :p
ps: eski isminiz daha iyiydi (bilenler bilir galbe...)

acan demiş ki:
Evet evet demo super daha önce neden hiç duymadım acaba :) beyler biraz daha reklam yapsanız aslında herkese ulaşsa sarkılar

Daha önce duymamanın sebebi sahne almamamız mekanlarda ve çok da fazla ağzımızın çalışmaması, demoyu ankarada ücretsiz olarak şubat sonunda dağıttık sanırım 500 tane falan dağıtıldı ve internet sitemizden de download edilebiliyor, bundan sonrada sanırım bir çok organişzasyonda sahne alıcağız festivallerde özellikle, beğenizini dile getirdiğiniz için teşekkürler, sevgiler...

Liadon demiş ki:
kumkum_96 demiş ki:
arkadaşlar hepinizin güzel yorumları için teşekkürler!! konserde 2 nisan da hep beraber söölemek üzere şarkıları!!!!

şarkıları ezberleyin de gelin mi diosun yane :LOL:
beynime kazındı leyn zaten 8O

E tabi olm gelipde söylememezlilk yapmazssın artık madem kafana kazındı şarkılar :D gözüm üstünde olacak konserde ona göre:)
2 Nisan da Glge Pub da saat 7-8 arası sahneye çıkacağız konser 5:30 da başlayacak herkezi beklerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

OnurMutlu demiş ki:
Liadon demiş ki:
kumkum_96 demiş ki:
arkadaşlar hepinizin güzel yorumları için teşekkürler!! konserde 2 nisan da hep beraber söölemek üzere şarkıları!!!!

şarkıları ezberleyin de gelin mi diosun yane :LOL:
beynime kazındı leyn zaten 8O

E tabi olm gelipde söylememezlilk yapmazssın artık madem kafana kazındı şarkılar :D gözüm üstünde olacak konserde ona göre:)
2 Nisan da Glge Pub da saat 7-8 arası sahneye çıkacağız konser 5:30 da başlayacak herkezi beklerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

walla onurcum gelmeyi çok istiorm da ogun akşam çalışacam heralde.. ama burcuyu gönderecem o sööler benim yerime hehhee. hayır gelip orda sölesem oyk kıskanır beni kadaife sesimden dolayı :p

Geri