HayaleTTreN

MaraJade demiş ki:
OnurMutlu demiş ki:
sevgili marajede

biz konser iptal oldu gibi bir ibarede bulunmadık sadece biz çıkamıyoruz yazdık. ayrıca bizim keyfi aldığımız bir karar olmadığını da basçımızla yaşadığımız bir problem yüzünden çıkamadığımızı da ekledik! senin de takdir edeceğin gibi basçı olmadan bir konsere çıkmak pek mümkün olmuyor. ayrıca daha dün öğrendiğimiz basçıdan gelen haberi daha önceden kimseye haber veremezdik çünkü biz de dün öğrendik! ayrıca konseri düzenliyen arkadaşımıza da dün gece haber verdik! yani tekrar söylüyorum bizim elimizde olmayan nedenlerden dolayı çıkamıyoruz bu konsereve bu sorunu çözmek için ne kadar çalıştığımızı da etrafımızdakilere bir sorarsanız anlarsınız!! yani kafa yapısıyla falan alakası yok bunun!! kimseye karşı alınmış kasıtlı bir karar falan da değildir. umarım açıklayıcı olmuştur yazdıklarım herkes için!! eğer olmadıysa da eklersen beni msn den konuşabiliriz. egemende var msn im!! görüşmek üzere!! kendinize iyi bakın! daha önce de yazdığımız gibi kusura bakmayın!!
durumun gerçekten sadece bassçıdan kaynaklandığının doğru olduğuna inanarak bu durumda olayı daha fazla uzatmaya ben gerek görmüyorum.üsluptan dolayı da teşekkür ediyorum en azından kavga dövüş olmadan saygılı bir şekilde halledildi olay.
yanlız tek bir rica/tavsiye(m) var:grup elemanlarından biriyle sorun yaşarken konser planı yapılmamalı ve bu tür acil durumlarda gerekli şahıslar telefonla aranarak haber verilmeli!
saygılar..kolay gelsin.

ya zaten kavga dövüşlük bi olay da değil bu! sizinde anlayışınızdan dolayı teşekkür bizden de size! öncesinde de dediim gibi elimizde olmayan sebeplerden ötürüydü!! umarım konser iyi geçer!! herkese ii eelenceler konserdeee!! görüşmek üzereee!! bu arada önceki mesajı yanlışlıkla onurun nickinden atmışım! kusura bakma onurcum :)

Slmlar beyler öncelikle adınızı degistirmeniz cok ii olmus bunu belirtmek istedim piyasada gercekten öyle sayı içerikli cok grup var. böyle güzel sarkılarla ayrıcalıklı olmak lagzım. suan sarkılarınızı kendi playlistime koydum ve dinliorum gercekten güzel buarada pazar günü aynı sahnedeyiz galiba.umarım iki grup içinde güzel bi gün olur.başarılar arkadaşlar...

yahu konser var diye kalktım geldim adapazarından...bide ne göreyim..ben ilk konseri kacırıcam galiba...neyse artık..
sonunda grubun ismini degiştirtmeyi de basardınız...neyse abi hayırlı ugurlu olsun ..yalnız anlam olarak ne oluyo onu çözemedim:) eee abi yeni basscı bellimi???

hard9rock demiş ki:
yahu konser var diye kalktım geldim adapazarından...bide ne göreyim..ben ilk konseri kacırıcam galiba...neyse artık..
sonunda grubun ismini degiştirtmeyi de basardınız...neyse abi hayırlı ugurlu olsun ..yalnız anlam olarak ne oluyo onu çözemedim:) eee abi yeni basscı bellimi???

BUKA anlamını boşver be koç işte isim bi tane:)ha BUKA ha '96
neyse konser yakınd aolur umarız eğer basçı sorunu hallolursaa

hard9rock demiş ki:

Arkadaşlar konsere çıkamayacağınızdan dolayı üzüldüm. Basçı ile problemi hallettiniz galiba ( bir yolla ) yeni konserlerden bahsediyorsunuz. Umarım başka zaman aynı sahnede oluruz. Sizlere başarılar... Grup ismi değiştirme kararınız bence iyi olmuş ama grubun yeni adı pek hoşuma gitmedi benim ( tamamen şahsi fikir )( kulağıma hoş gelmedi sadece ). Başarılar arkadaşlar... Kolay gelsin...

basçı sorunun halledemedik ilan bile verdik türkrocka hatta buraya bakan olursada özel msj yoluyla benimle irtibata geçebilir
yeni konser fikri tabiki var ama bizde basçı olmadıı için malesef şimdilik bekliyoruz birisini bulmak için
sizede konserde bol şans arkadaşlar umarım güzel geçer eğlence dolu

OnurMutlu demiş ki:
hard9rock demiş ki:

bu ne lem bööle gizemli hava yaratıonusss

neysemm
sigorta+yemek+yol+maaş+prim ben bass çalarım size
:p

Eyvallah liadon cum gel çal:) bu arada halen bulamadık basçı buradan da duyurulur hala yok yani özel mesajla haberleşebiliriz, şarkıların 5 tanesi için www.doksanalti.com sitesine uğrayın, BUKA çok özel bir anlamı var onuda söylemek istemiyoruım ben ama sanırım bu ismide değiştiricez :)

Liadon demiş ki:
açıklarım burda anlamını görürsün
neyse deiştirin cnm
:p

Abicim valla isim konusu vesaire fazla dert değil şu an için en önemli sorun bass gitarist olmaması ki bir sürü konser kaçıuyor bir yandan çıkabileceğimiz yani zor duruma düştük bizde:(
neyse belki buluruzda çalarız artık konserler festivaller album vs. vs.
yoksa 2 gitar akustikmi yapsak :) yok yok
hadi hoşçakalın sevgiler

arkadaşlar tekrar merabalaaar!!

bilindii gibi ismimizi Buka olarak değiştirmiştik! ancak buka isminin isim babası olan arkadaşımız ismi kullanmamızdan duyduğu rahatsızlığı dile getirdiğinden ismimizi tekrar ve sooooon kez değiştirme kararı aldık!! !

kumkum_96 demiş ki:
arkadaşlar tekrar merabalaaar!!

bilindii gibi ismimizi Buka olarak değiştirmiştik! ancak buka isminin isim babası olan arkadaşımız ismi kullanmamızdan duyduğu rahatsızlığı dile getirdiğinden ismimizi tekrar ve sooooon kez değiştirme kararı aldık!! ve artık nihai ismimiz "Sessiz Sakin" oldu!! yeni ve nihai ismimiz hayırlı olsun hepimize yeni basçımız ve davulcumuzla yakında konserlerde görüşmek üzereeee!!!

Arkadaslar Gruba İsim Koyma Konusunda Acayip Kararsız Kaldık kısaca özetlemek gerekirse ilk Olarak PARK koyduk sonra böyle bir grup çıkınca '96-Doksanaltı yaptık ve çok uzun süre böyle kaldık ve en nihayetinde BUKA koyduk ancak bu sadece bize anlamlı olan isim de bize veren tarafından istenmemesi üzerine Sessiz Sakin mi koysak dedik ama bunuda açıkcası çok beğenmedik en Yakın zamanda ismimizi oturtacağız
şimdilik (ex-'96-Doksanaltı) şeklinde devam edelim
görüşmek üzere....

Bir Ay Sonunda Su An İtibariyle 2000 in Üstünde Download Edlimiş Şarkılarımız Toplamda 3000 İn Üstünde ve Teşekkür Etmek Gerek Gerçekten İlgilenip de Dinleyen Herkeze, Bunun Yanında Kafasın da Hiç Bir Sorun Yaratmadan İçinden Geldiğince Yorumlarını Yazanda Herkeze Teşekkürler,
Bizde Sahneye Çıkıp Şarkılarımızı Çalacağımız Gün İçin Sabırsızlanıyoruz Bass Gitarist Problemi Biter Bitmez Görüşeceğiz..
Sevgiler Herkeze

'96- Kurulduğundan beri hep beraber müzik yaptığımız Met Hamut askerliğini yapmak üzere bugün aramızdan ayrılmıştır, bolu jandarma merkez, kolaylıklar diliyorum Mertciğime Hayırlı Tezkereler Koç hemen yapda gel

Mertin yokluğunda Ara vermeyeceğiz aynen devam sadce bir bassçı sorunu halen yaşanmaktadır o kadar o da hallolunca görüşürüzzz
saygılar ...

ben şahsen şarkıları sevdim ama vokal "sound" u bozuyo.
üzgünüm ama soylemem gerek vokalinizin biras daha iyi olması gerekir bence :)
görüşrüz

burren demiş ki:
ben şahsen şarkıları sevdim ama vokal "sound" u bozuyo.
üzgünüm ama soylemem gerek vokalinizin biras daha iyi olması gerekir bence :)
görüşrüz

eyvallah burren sağol yorumun için,
lütfen biraz daha bütün olarak bakalım , vokal-gitar-bass-davul ayırd etmeden yada ederek böyle devam ...

www.doksanalti.com guncellenmektedir yarın yeni içeriğimizle, yeni fotograflarla kısaca yepyeni bir site hizmete girecektir,
yeni şarkılarımızıda çok yakında sitemizden dinleyebilceksiniz, şimdilik demodaki 5 şarkımız halen bulunmaktadır
sevgiler

Geri