Þizofrengi ( Rock ) - Ankara

Pazar günü İstanbul'da olcm.Konserinize gelemycm. Umarım İstanbul geziside konseriniz kadar zevkli olur. BUONAFESTA :!:

Arkadaşlar uzun zamandır haber alamıyoruz sizden.en son if'te eğlenmiştik beraber.yeni projelerden haberdar ederseniz sevinirim.sevgiler.. 8)

walla çok eğlenmiştik if'te hatta ben bayaa kudurmuştum da,yarım kaldı be abi:) süpersiniz çocuklar ve baaayaann güliz:D devamını bekliorum eğlencenin,ama bu sefer de derbi gününe denk gelsin iyice stres atalım:)

teşekkürler arkadaşlar, malum bizim okul biraz yoğun gidiyor...vizeler finaller felan..büyük çoğumuz da klinikte olduğumuz için zaman bulamıyoruz çalışmaya...ama 2. dönem şubattan itibaren çalışmalara başlayacağız, yeni parçalar da eklemeyi düşünüyoruz...umarım en kısa zamanda tekrar buluşup güzelce bir eğleniriz... müzikle kalın.. ;)

arkadaşlar konser istiyoruzz konseeer..şubat dediniz geldi geçti şubat özledik sizi..dönün artık sahnelere... :D

herkese merhabalaar.uzun zamandır takip ediyorum forumu hiçbir yeni haber yok..grubun bestesi var mı onu merak ettim eğer varsa ona nereden ulaşabiliriz? Hepinize yürekten başarılar..en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.. 8)

selam arkadaşlar...uzunca bir aradan sonra çalışmalara başladık...umarım en kısa zamanda bir konserde görüşeceğiz...

beste olayına gelirsek...daha önceden hazırladığımız ama sonradan üzerinde biraz daha çalışmaya karar verdiğimiz bir bestemiz var...az kaldı, yakında buradan ulaşma imkanınız olacak...

bunların yanısıra, 23 Şubat 2007 Cuma günü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji yemekhanesinde parti var...Red Handed ve Kaçak Hat'ın sahne alacağı partiye giriş 5YTL olacak...Anesteziyoloji'den değerli meslektaşımız ve abimiz Enver Özgencil'in de sahne alacağı bu gecede birlikte olmak dileğiyle...

Kapı açılış : 18.00

arkadaşlar ne oldu size yaa? ses soluk çıkmıyor..sordum soruşturdum dağıldığınızı söyleyenler bile var..sağlık problemleri varmış gitarist arkadaşın..kocaman geçmiş olsun...dönün sahnelere lütfeen..özledik çok tanışamadan kayboldunuz ortadan..ayrıntılı bi cvp bekliyorum sizden..hepimiz merakla bekliyoruz...nightwish'e ağırlık verin..besteleri de dinlemek istiyoruz..sevgiler...

Geri