Jackson DK2 Dinky L ve Ibanez RG1570 L

abi dk2 al bencede ibanezin o modeli bi arkadasımda var kendiside aldıgına pişman oldu yine deneyerek haraket et şahsi fikrim dk2 den yana daha once kullandım bu aleti ama solağını trde zor bulursun usa dan getirt en iyisi

ben de şu an 96 yapım rg550 kullanıyorum.Ama her metalcinin kalbinde bi jackson yatar diyerekten dk2 ye gönlüm kaymaya başladı :)
japon jackson tonlarını dinledim biraz DaveMustaine_64 ün gitarlarından,tatmin edici gibiydiler :)
ancak sap konusunda çekiniyorum.Ibanez kadar ince bi sapı olmadığını biliyorum ve onu da aramıyorum ama rahatlığı konusunda fikir beyan etcek arkadaşları dinliyorum :)

kullanm rapatlıgı acısından bı dk2 sahibi olarak yardımcı olabilirim. sımdı ibanezlerin ekstra ince saplara sahip olduğu düşünülürse dk2 nin sapı belki kalın görünebilir etli butlu ama emin ola bu fark seni en fazla 15 dakika düşündürür. ki dk2 den sonra hellraiser c7 calmıs bi kişi olarak söylüyorum adaptasyon süresi 15 dakikayı gecmez ve emin ol bi ibanez den cok daha tatmin edici sert karakterli tonlar alabilirsin.

Geri