Joker (Rock) - Ankara

slm
sizin için iyi die bahsetti bikaç ark da
düzenli çalıştığınız yerlerin programın bilsdirebilirseniz Endorphine grubu olarak gelip izlemek, tanışmak hoşumuza gider
görüşmek dileğiyle
bye...

sizin için iyi die bahsetti bikaç ark da
düzenli çalıştığınız yerlerin programın bilsdirebilirseniz Endorphine grubu olarak gelip izlemek, tanışmak hoşumuza gider

Sevgili crizzy,
Eksik olmasın o arkadaşların..
Şu an her Cuma 21:30 Yolcu'dayız. ( tek grup) Bekleriz. Tanışalım..
:LOL:
Arkadaşlara selamlar...

Grubu,Yolcu da programin sonuna kadar seyrettim.Performanslari oldukca iyi ve parca secimleri gayet basarili.Belli ki repertuvar uzerinde oldukça fazla düşünülmüş ve ortaya iyi bir bütün çıkmış.İnişli cıkışlı bir heyecan tablolari var.Seyirci tepki vermediginde küsüyorlar ama makina gibi çalmamalari bir arti bence.İyi şanslar Joker...Önünüz açık ola.

Selamlar herkese...grup elemanlari nerde yav? nicin birsey yazmiyolar sadece İbrhm yazio?Lutfn onlarda yazsinlar İbrhm sole arkadaslara...cunku harikasiniz ve bence bunu onlarin da bilmesi gerekiyo.Sensation denen arkadasin solediklerine ekliyecegim 1 sey var ki o da grup icinde grup olmanizdir.Bazi gruplar var ki,gurultu yaparak birbirlerinin ayibini örtüyorlar.Fakat Joker tek tek dinlenebiliyor ve her enstrumanda farkli bir guzellik var.Ya davulcunuza yazik yav adamcagiz sıkışmış orda biraz rahat ettirin onu.Şaka bir yana ellerinize sağlık.Kulaklarımın pası silindi :)) Teşekkürler Joker..

WE WILL WE WILL ROCK YOU !!!
:twisted:

80 - 90'ların gençliği için mükemmel.90 - 00' gençliği için ilginç.Mtv jenerasyonu içinse sıkıcı...Tek tük yeni parçalar var repertuvarda ama helal olsun şarklılar arasındaki 20 senelik farkı (sanırım çok çalışıyorlar) kolayca gizleyebiliyorlar.Ses düzeni oldukça eski ve davulcu arkadaşın oturduğu yer içler acısı vahh vahh vahh.Allah kolaylık versin davulcu kardeş.
(Joker in çaldığı Yolcu denilen amade bar pek bir salaş ve duman altı)...Gitmek görmek lazımdır.Böyle abilerimizi seyretmek lazım ölmeden. :p

Herkeslere Selamlar saygilar :)

Öncelikle alesis'e teşekkürler bu başlığı yarattığı için ve yorum yazan diğer tüm arkadaşlara.

Önceleri foruma pek göz atmıyordum ama şu son 2 mesajdan bahsedince Ibrhm ben de girip bir bakayım dedim.Sensation ve chupdeir isimli arkadaşlara beni düşündükleri (en azindan halimden anladıkları) için teşekkürler.Maalesef bu konuda yapabileceğim birşey yok ve inanın bu durum beni de çok rahatsız etmekte.Ayrıca performansımın en az yarısını alıp goturmektedir. :roll:

Orada sadece davul çalmıyorum.Zil ayağı düşecek mi 8O ,kafamı tavana çarpacakmıyım 8O ,baget havalandırmaya girer mi 8O gibi birçok absürd şeyi birarada düşünüyorum ve bir yandan gruba ayak uydurmaya çalışıyorum. :cry:

Bu kadar şikayet yeter sanırım. ;)

Gelelim repertuvar la ilgili olan konu ya.Evet oldukça eskilerden çalıyoruz ve bu bizi daha iyi hissettiriyor çünkü aşina oldugumuz bir dönem ve hayranı olduğumuz birçok isim var repertuvarımızda. :metalhead

Yeni şarkılar eklenmekte ve repertuvar bundan 1 ay önceden başlanmak üzere güncellenmektedir.

chupadei'nin söylediği gibi şarkılar arası jenerasyon farkını gizlemek için özel bir çaba sarfetmiyoruz.Joker'e özgü bir çalış biçimimiz ve bunun getirdiği bir çok avantaja sahibiz desek daha doğru olur. :kicsalla

Benden bu kadar.
Yerimizde durmuyoruz bu yüzden sizi her programımıza bekliyoruz. !!! :)

Saygılar.

Selam gençler. Ben Joker'den Murat. Her türlü yorumlarınızı çok dikkat ve özenle değerlendirdiğimizi söylemek isterim. Fikirlerinizi bizimle paylaşmaya devam edin. Saygılar

Selam tüm Joker severler. Bu akşam 14 şubat p.tesi Pamela Spence'in alt grubu olarak Overall'dayız. Hepinizi bekleriz. Güvenlik cad. saat 21. 8)

Selam arkadaşlar..
Overall 'da "sevişkenler" günü :LOL: biz de Pamela Spence'in altında sahnedeyiz.Murat'ın davetine kulak verin !

Murat ben akşam 7 gibi oradayım. Siz de 8'i pek geçirmemeye dikkat edin. Yüksel ve Özgür orada oluruz biz. Sound check vs. vs..

kucukknurcan demiş ki:
Ankara'nın eniyisi demek diğer arkadaşları üzebilir diyor, ÇOK İYİSİNİZ, BUNUN FARKINDALIÐINI HEP HİSSETTİRİN, BEN SİZİ BÖYLE DİNLİYORUM

Övgülü sözler için yazanlara teşekkürler.. Tabii herkese de yar olmak zor .. Tarz, mekan, performans. vs. vs. buna biranın fiyatı bile dahildir ki bunun gibi bir çok etken bunun nedeni...

Küçüknurcan teşekkürler. Layıkıyla inşallah..

Murat !,
Pamela abla 7'den sonra yapacak sound checki... Aradılar biz 6 da oradayız. Ne yap yap gel!!! Yoksa geç kalırız...
(Yasemin'inki en sona kalsın. Möhim deel...)

Merhaba arkadaşlar,
Dün Overall'da sahne aldık.Gereksiz gün münasebetiyle diyeceğim artık kimse kusura bakmasın. :twisted: Çivisini çıkardılar :evil: ... yok o gün yok bu gün...
neyse... :idea: :!:

Bir kere çok yeni ve sıkı bir mekan. Ciks demek yanlış olur Sadece daha bakımlı ve yeni bir yer.Ses" düzeni mükemmel. Gayet iyi. Overall'dan Taylan kardeş bu işi biliyor. Dün o kadar stres altında bizle de bayağı ilgilendi. sağolsun. Ona buradan joker adına çok teşekkürler. Tabii Savaş bey de var. Beşiktaş Kültür Merkezi'ni de unutmamak lazım. Onlar da vesile oldular çalmamıza dün...

....

Soundcheck'e zaten çok geç başlayabildik. Bu tür olaylar hep oluyor zati... Pamela'nın müzisyen arkadaşlarının bir kurban oldumun Wembley Stadyumunda bir ses düzeni ayarlama edaları , çabaları, vs.'leri bizleri tabii pek sevindiridi. :kemancı mayın.:LOL: "Neyse arkadaşlar işlerini yapıyor" diyerek elbette nezaketen bir şey demeden bekledik.

Yeni bir yerde çalmanın da heyecanıyla biz tabii döktürdük.Kalsa geceyi bitiririrdik valla alim allah ama neyse..

Zira yerçekimine yenik düşmeyi istemeyiz.. :LOL:
....hehehehehe ;)

Her çarşamba Overall'dayız! Bekliyoruz.

Hem seyircilerle hem de pamela ve müzisyenleriyle dalga geçiyosun gibi geldi bana. Yanılıyosam pardon ama yanılmıyosam hiç hoş bi davranışşş diil bence hıı?

Zip_zip demiş ki:
Hem seyircilerle hem de pamela ve müzisyenleriyle dalga geçiyosun gibi geldi bana. Yanılıyosam pardon ama yanılmıyosam hiç hoş bi davranışşş diil bence hıı?

bad girl !Hoş geldin öncelikle foruma. Bir de ilk mesajını bize olmuş.. Ona da tekrar sağol.. Ama zannettiğin gibi değil .. Niye mi.. ;) Zira gördğümü yazdım ben.. Katmadım ki? :LOL: Hem çok eğlendik dün gece...Sen de mi oradaydın ?

Dün gece sizi birkez daha izledim ve hayranlığım biraz daha arttı.
Muhteşemdiniz! Sizden sonra çıkanlar da iyiydi ama siz başkasınız.
Basçıları da iyiydi ancak Efe'nin yerini tutmaz. Efe'ye özel selam :p

Zip zip kardeş haklısın. Belki İbo biraz abartmıştır ancak profesyonellerin amatör gruplara yaklaşımları bizi üzdüğü için bir tepki gösterdik sanırım. Gerçi Pamela orada yoktu ona lafımız yok zaten.
Yine de özür, kimseye dil uzatmak haddimize değil. Kendine iyi bak. Ankara'ya gelirsen bekleriz.
Küçük Nurcan'a da selemlar sevgiler :D

Ayrıca yarın akşam 23 sularında Overall'da sahne alacağız, tüm sevenlere duyurulur.
Overall: Güvenlik caddesinde yukarı çıkarken PTT'yi geçince solda.
Bekliyoruz 8)

Geri