Joker (Rock) - Ankara

Joker abiler dün geldim yine dinledim yine çok iyiydiniz. Pamela da süperdi bu arada. Yarın çalıyormuşsunuz Overall'da, kutlarım. Kesin oradayız bizim kızlarla yarın.

Joker cok guzel gruptur, gitaristleri cok karizmadir, kendisi eski hocamdir :) Murat abi sana buradan selamlar.. Ankaraya gelir gelmez, konserinize gelmek isterim. Hepinizi kendinize iyi bakin, konserde gorusmek uzere! Sevgiler, saygilar...

Foruma katılmış birçok gurup ve onlardada eminim ders veren arkadaşlarımız var mutlaka herhangi bi yanlışım olsun istemem AMA
JOKER i böylesine ayrı tutmamın nedeni repertuar çok iyi tümüyle özenli bazılarını öylesine çalıyorsunuzki nasıl denir, muhteşemsiniz sizi ayrıcalıklı yapan sahne gurup uyumunuzdan da herhalde. Vokalist'de çokkkk iyi.Özellikle Piece of my heart. jj. gibi parçalarda hepinizi ayıklayarak da dinleme şansımız olur diye düşündüm. ÖNERİ. yazın açığız demişsiniz ya.Rock your bady Jus.Tim. Road to hell
C Rea EFE yi daha net dinleyebilmek için Round about Yes .Aslında bu parça hepinizin tek tek solosu olur bizlerde BENDE ayrıcalığınızdan haklı olarak bahsederiz dimi. EFE Dream Tone albümü hep dinlerdim ordaki EFE olduğunu öğrenince sana diyebileceğim tek şey HARİKASIN... JOKERMG hocam olurmusunuz derken soloda ayrı iyisiniz çalarken hissettiğiniz anlaşılıyor ve hocam olabileceğinizi öğrenmek çok güzel akşam görüşürüz ozaman. EFE HARİKASIN.......N Ayrıca arkadaşınız saçtan anlamıyor.

8O Amma da artissiniz yahu, havalarınızı yiyim, :kaydim ne reklam, tamam gelicez, dinlicez iste, gorelim bakalim silinecekmi kulagimizin pasi pusu :twisted:

ben herkesi çokkkkkkkkkk seviyorum keşke her çaldığınızda gelip dinleyebilsem!!!!!!!!! yasemin ablanın sesi çok muhteşem canım hocam ve diğer herkes süper çalıyooooooooooor

Tarzini sevdim abicim, mutevazi birisin, cok da iyi caldigini duydum, :metalhead , belki ben yanlis anladim, kusura bakma, ama diger eleman , ibrahim galiba o biraz havali bir tip gibi geldi bana ya ,zaten o yuzden yazma ihtiyaci hissettim, iyi tanimadan yargilamak hata olur tabii, :?: basarilar diliyorum size, :LOL: mutlaka gelicezzzzzzz...... :metal

Geçen çarşamba Overall'da seyrettik, yine çok iyiydiniz. Bu arada oranın ses düzeni çok daha iyi. Herkese tavsiyem sizi bir de orada dinlesinler. Bu akşam da Yolcudayız kısmetse. :)

Yine mükemmeli sunmayı başardınız.REP. ÇOK İYİYDİ. BEN benim kadar zevkle izleyen/dinleyenler adına TEŞEKKÜRLER diyorum.MG/İBR uyumu gerçekten az bulunur,diğer arkadaşlarla zaten gurup ruhunun sesli halisiniz.TANIMAYAN/DİNLEMEMİŞ olanlar için SİZ birşeyler yapın, varlığınız benim gibi düşünen arkadaşlara ayrı haz veriyor.ALLAH NELER YARATABİLİYOR dedirtiyorsunuz.
EFE;bu ÖNERİ,belki zaten biliyorsundur.Çalış stilin farklı diyorum ya WHO-John Entwistle'nin,Pete Townshend'la çaldığı Live in Leeds canlı performansını bulup seyredersen ne demek istediğimi anlarsın sanıyorum.Biliyorsundur ama,Quadrophenia-My Generation'da onun ağırlığının olduğu albümler ama Cousın Kavin-My Flea-Boris the Spider onun parçaları dinle istersen .
EN LER tabi benim için: Chris Squire, LARRY Graham, Marcus MİLLER, Stanley Clarke, Flea,EFE.
Yeni ALBÜMü dinledim artık parça parça değil,BÜTÜNÜNE 'HAYRANIM'
JOKER ARKADAŞLAR, Lütfen EFE'nin bu mesajdan haberi olsun EMİ. LÜTFEDERSE birde O'nun mesajını okuyalım. MI!

Selamlar Joker!

öncelikle belirtmek isterim GRUP ROULETTE BAŞARILAR DILER!
Murat abicm mehmetali uzun süredir gidelim deyip duruyordu fakat bir türlü nasip olmadı okul nedeniyle..ancak haftaya tatile giriyoruz 1 hafta. Çarşamba günü OverAll da görüşmek dileği ile... Sayın Özgürün de canlı performansını izlemiş oluruz... ;)

sevgiler...

Cuma oldukça iyiydiniz, 8) açikçasi gelmeye niyetimiz yoktu,son dakka kararı , neymiş bir bakalimedasiyla geldik, :!: beklediğimden daha iyiydi doğrusunu söylemek gerekirse, :twisted: vokalin güçlü sesi, ictenliği dikkatimi çekti, samimi buldum, hissettiklerini çekinmeden gösteriyor sahnede, kendinden geçtiği, kaptırıp gittiği zamanlar oluyor , grupça yaşadığınız duygu fırtınaları hissediliyor, güçlü bir enerji yayiyorsunuz, aranızdaki iletişim süper, :twisted: açıkçası uzun zamandır bu kadar iyi bir program izlemediğimi itiraf ediyorum :roll: neden adinizi bu kadar geç duyuyoruz, hani nerdeydiniz bu saate kadar, onu çözemedim, başarilar diliyorum, tekrar geleceğizdir. :metalhead

Vayyy...y roundaboud'ın yerine ulaştığına sevindim. Sana , Chris Squire'ında etkin çalışması 1975 Fish Out Of Water orj. LP. ini vermek istiyorum,çiçek yerine,umarım hoşuna gider.Nasıl dinlersin, için değil,bulunsun hoş oluyor. ROUNDABOUD'u sevdiğine sevindim.Kuple de olsa sevindim.'JOKER'de kuple olmaz' nasıl olsa diyor,çalacağınız günü bekliyorum. Çaldığınız ortama ağırmı kaçar ki demiştim ama bekliyorum.Yarın overall'a gelmeyi çok istemekle beraber, nöbetimi ayarlayamazsam gene gelemeyip kahrolacağım.Bende ZOMBIE'yi çok severim, gelemesemde/gelsemde 'şahane olur' SANAböylesine hayran,JOKER'İ bukadar sevene çalarsınız DIR MI ???

:) Jokermg,yani umarım HOCAM. 'Zamanı ayarlayabildiğimde'.NELER DE 8O bil mi yoruz hocam,bakın şimdi biraz :? buruldum.Ben JOKER'i ayrıcalıklı grup olarak nitelendiriyorsam çaldığınız parçaların orj.lerinide iyi bildiğimden DİR.
;) Ayrıca SİZİN sololarınızı dinlerken Fender yada Mc Phee dinlercesine zevkle dinlediğimi söylersem hata mı olur.Abartmıyorum ÇOK iyisiniz,onlar benim EN lerimden,herkezin vardır ya.
:cry: YANİ,bildiklerimi bilmeseydim sizi bukadar sevemezdim,ayrıcalığınızı fark edemediğim gibi şov kimde renkli orda konuşlanırdık dimi.
İzin verirseniz size de 1978 Dire Straits The Bell's Of Desert yada 1977 Queen LP'i vermeyi çok isterim,çiçek yerine.Dedim ya çalamayabilirsiniz ama bulunsun iyi oluyor. :cry: Zaten bende gitar çalamıyorum ama var bulunduruyorum. :roll: Zannediyorum ki LP.lerle yaşıtsınız.Ayrıca bunları herkeze de vermiyorum yani( çünkü bende tek ) SİZ ve EFE nedenli özelsiniz anlayın diye.Diğer arkadaşlar bağışlasınlar beni, MÜZİÐİNİZLE ilişkin değil durum, :oops: :oops: ÖZEL RUH hali :oops: . HEPİNİZ, AYRI AYRI VE HEPBERABER, MUHTEŞEMŞİNİZ.Sadece ben değil, dinleyen herkezin ortak fikri. Umarım yarın overall'a gelebilirim.

Valla sayın grup üyeleri...
Freddy amacmın yani diğer ismi ile Faruk Ağabeyimzin "Gösteri devam etmeli" adlı eserinde trafikte yaşanan karışıklığı kendisinden tekrar dinlenilmesiyle öyle olmadığı anlaşılmıştır.
Yüksel ile oturup bir kasa güzel soğuk bira bizi bekliyor maalsef. Zannımca iddia kaybedilmiştir. Destekleyenleri davulcumuz Özgür'ü desteklemeye davet ediyorum. Çocuk Yüksel ile 1 kasasına iddiya bile girdi yahu... 8O .

Neyse.. Yükselim klavyecim :p ile içerken hatırlayıp hatırlayıp güleceğiz .. bak dediğini bile duyuyorum sanki.

Yahu ibo! Olcek işmi allasen?... ;)

Hayırlısı diyelim. Zaten önemli olan şarkıyı doğru çalmak değil mi... Ben zaten diyetteyim, az içmem lazım yaza kadar :) Size afiyet şeker olsun.
Yeter ki şov devam etsin. Akşam için duyuru çalışmalarını da ihmal etmemekte fayda görüyorum.
23'te Overall'da olduğumuzu duymayan kalmasın :)

Geri