Joker (Rock) - Ankara

Selamlar hepinize. Dün akşam overall'daydım. Süperdiniz. Sizi Bir kez daha takdir ettim. Oranın ses düzeni hakkaten çok iyi. İçerisi de fena değildi, kızlar mızlar :) Artık çarşamba gecelerinin mekanı belli oldu. Her hafta geleceğiz artık. Görüşürüz.

Not: Bu arada hakikaten sizin davulcu, klavyeci ve solistin hiç sesi soluğu çıkmıyor. Onlarda takılsın buralara. Duygularımızı ifade edebilelim onlara da.

Ağzına sağlık genç :) Ben diyorum anlamıyorlar, biraz siz de baskı yapın da katılımda bulunsun bizimkiler.
Biz de çok keyif aldık dün. İlk defa ses sistemiyle problem yaşamadan çalıyoruz, o açıdan mutluyuz.
Kızlara gelince, çalarken gözümüz birşey görmüyor ama haklısın dün oldukça şirin arkadaşlar vardı ortamda. Kısmetse onları da arkadaş grubumuza dahil edeceğiz ;) Ama biz biraz utangacız galiba :) Bize biraz daha yakın dururlarsa yakından ilgilenebiliriz kendileriyle :)
Şaka bir yana herkesi kucaklıyoruz sevgiyle

;) Jokermg yani hocam, inşallah.Geldim :elsallaa ilk dakka sizinkilerden biri yüzünden hala döşemede yapışık halde :zombi birinin beni fark edip kazımasını bekliyorum.'çok kötü farkındayım' Neyse,1.50 nin baya üzerinden bakıyoruz.
Gene :cry: GELEMEDİM, yeni int. olduğum için nöbetleri atlatma şansım pek olmuyor.UMARIM böyle devam etmezde bende kahrolmam,UMARIM.Benim için doping gibisiniz.Gelemediğim günlerde benim için de ZOMBİE'yi çaldığınızı UMACAÐIM.
EFE .odtü'ye mutlaka geleceğim,UMARIM jokermg'nin dediği gibi olmazda beni fark edersin. :elsalla

Herkese selamlar, sonunda başardim foruma katilmayı, mutluyum, gururluyum, öncelikle bizi destekleyen herkese çoooooook teşekkürler, sağolun varolun,:utandim :D, bu arada ibrahimcciim sağol su için :zipla , kendim içinse namerdim bak ;) grup için çalişiyorum, güzel güzel bağırıp çağırıyım diye, :kaydim yardimlarinin devamini bekliyorum. :twisted:
Bir de dün özgürle konuştum, Faruk abimizin "Gösteri devam etmeli "adlı eseri hususunda pes etmişsin doğrumudur diye , yok öyle birşey dedi, yani benden yana hala haberin olsun :twisted: , :kafaat biralari unutun canim....Saygilar

Henüz site hazırlık aşamasında ancak yakın zamanda faaliyete geçireceğiz. Buradan tabii ki zevkle duyuracağız :p Şu logo yada resim ekleme olayını öğrendiğimde emin ol sana da anlatırım. Hele bir çözsem :cry:

Uzun süredir forumlarda geziniyordum ama sonunda size birşeyler yazayım dedim. Geçen seneden beri fırsat buldukça Yolcuda sizi dinliyorum. Yeni mekan da varmış, öğrendiğime sevindim. Artık çarşambaları da oraya geliriz artık.

To-do-List.jpg

:LOL: Nasıl ama :LOL:

Selamlar, 8) evet oldukça iyidiniz, gitar soloların beni mest etti, :twisted: eline sağlık, overall beğendiğimiz mekanlardan biri, ses duzeni çok iyi,orda çalmanız bizim açımızdan güzel, repertuarı beğendiğimiz için daha yumuşak olması bizi bozmaz, vokalin hoş bir ses rengi var ne soylese yakişir, ilk fırsatta geleceğiz :!:

:) Ağzımız kulaklarımıza vardı sayende, teşekkür. Elimizden geleni yapacağız daha iyi olabilmek için. Özel istek olursa parça vs. değerlendirmek isteriz. Görüşürüz :)

pitch-dark demiş ki:
Bu gece 1 saat dinleme imkanım oldu.Solistinizin ses rengi muhteşem.Coşkulu bi sahneniz var.Tebrik ettim.Başarılar..

Sağolasın pitch-dark...Valla.. şu anda sabah 04:44 Bayağı keyif alarak çaldığım bir programdan geliyoruz. Bizim yaso yine coştu. O coşunca bişz de coşuyıruz tabi ! Şu anda hem yorgunum .. ! :uyku hem de biraz çakır keyifim.. :kaydim :beer İltifat olarak kabul ediyorum.. Teşekkürler.. layıkl olmaya çalışıyoruz.

BU salı KARGO'dan önce sahne alacağız. Overall-(Güvenlikl caddesi).
TüM jOKER severlere İYİ SABAHLAR :!:
To-do-List.jpg

Dün akşam harbiden çok keyifliydi. Hepimiz coştuk. Karakedi'den Asena ve Mete ve dahası Rock Station ekibi, Hicri Abi ve arkadaşları da oradaydı. Çok eğlendik. Hepsine çok teşekkür. Bizi izlemeye devam edin :)

Selamlar :) yolcu'da cuma akşamı yine süperdiniz.
Kısmetse çarşamba yine geliyoruz Overall'a. Yalnız bizim bazı arkadaşlar damsız almıyorlar diye duymuşlar, doğru mudur? Biz geçen kız arkadaşlarla geldiğimiz için fark etmedik. Giremezlerse üzülür çocuklar

Sanırım doğru duymuşlar. Aslına bakarsan işletme kendine böyle bir çizgi uygun görmüş, saygı göstermek lazım. Geçen çarşamba çok cici bayanlar vardı, onlar gibi arkadaşların rahatça eğlenebilmesi için belki böylesi daha iyidir.
Hem tek düşüncesi bayanlar olmayıp müzik dinlemek isteyenler için cuma akşamları Yolcu oldukça uygun. Orada öyle bir problem yok. Overall'a ise gelirken en azından yanlarında bir iki bayan olursa sanırım problem yaşamazlar :)

Cuma biz de çok eğlendik :)

:) Böyle düşündüğünüze sevindim arkadaşlar. Her zaman bekliyoruz. Ne kadar kalabalık olursa biz de o kadar coşuyoruz fark etmişsinizdir :)

Siz cümbür cemaat gelin biz de performansı tavana vurduralım, hep beraber eğlenelim, coşalım :)

Unutmayın:

Cuma 22:00 Yolcu
Ç.şamba 23:00 Overall

Bir de bu c.tesi sanırım Bilkent Uptown'da olacağız 21:30 gibi.

Oraya da bekleriz gelebilenleri.
(Kampüs içinde olduğu için gelebilenleri diyorum)

Geri