a/b box yada y splitter

Gitarı girip kalite düşmeden 2 aynı sinyal elde etmek istiyorum. türkiyede pek alternatif bulamadım boss linesplitter denedim gürültülü açınca. behringerinkide onun klonuymuş daha iyi olacagını zannetmiorum. Bana şoyle basit ama bu kadar anormal fiata sahip olmayan bir şey acil lazım. yada mixer dışı alternatifler üretebilecek , hatta yapabilecek olanların fikirlerine ihtiyacım var teşekkürler. http://www.palmergear.com/pga03.shtml . Adet yerini bUlsun bu a/b boxar nedir iyimidir kötümüdür die tartışarakta başlığın içini doldurabiliriz devamında :)

Boss Linesplitter dediğin Boss LS-2 (Line Selector) mi? Zamanın varsa biraz yorum yapar mısın? (Send-return seçenekleri sebebiyle) Almayı düşündüğüm bir pedaldı... Ayrıca onun klonu dediğin Behringer modeli aynı fonksiyonlara sahip değil...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bahsettiğim splitter evet ls-2 . kendi setup ımda cuvalladı. sesi kanırtınca hem renk katıyor hemde sinyal kaybı duyuyorum gürültüyle.abartı değil ama beni rahatsız edecek kadar. sen genede kendin bir dene. behringer evet klonu değil ama aynı sinyal yükseltmek mantığıyla çalışıyorlar. ls 2 bana lazım olmayan cok dağıtım alternatifiyle geliyor. morley içinde kötünün iyisi lafları okudum ama bulursam denemek isterim. ankarada görmedim. nerden bulabilirim türkiye içinde fikrin varsa.? bana acil lazım oldugundan burda bakiyorum zamanım olsa linkini verdiğim aleti zaten sipariş edeceğim kasmadan.

kıvılcımdan tekniker bir arkadaşla 3 deneme yaptık ilk 2 denemede fena cuvalladık ses boğuldu. ama son denemede baya gürültüsüz ve orjinaline yakın bir tona yaklaştık. biraz daha araştırıp tekrar deneyeceğiz. eger tutarsa buradan haber vereceğim.

evet yanlış anlaşılmaya müsait yazmışım. hayır sıfırdan bir dağıtıcı yapmaya çalışıyoruz prototip olarak

Geri