the Question (thrash death ) - Ankara

İlk önce tebrik ederim,sonrada teşekkür:p
Gerçekten çok eğlendikk o gün.. Herşeye rağmen iyiydiniz...
Bu arada kendi bestenizde güseldi gerçekten, ona biz söz katıverin:p

Angie_ demiş ki:
İlk önce tebrik ederim,sonrada teşekkür:p
Gerçekten o gün çok eğlendikk o gün.. Herşeye rağmen iyiydiniz...
Bu arada kendi bestenizde güseldi gerçekten, ona biz söz katıverin:p

nedemk görewimiz hem eğlenmek hemde eğlendirmek zaten... 8)
saolun saolun saolun...
ee beste olayıan gelince ogün çaldığımız enstrümantal parca üzerinde buhafta çalışmalara başlıjaz güzel ve değişik bi düzenlemeyle karşınısa cıkacağız
umut ediyorumki bidahaki konserde çalarıs...
konser demişken :LOL: yakın zamnda bekleyin haberler burdan yayılır zaten :p
stay heavy arkadaşlar...

saygıdeger inan sewer arkadaşlar..:pdaafzla inan resmi istiyorsanız maıl atın ama bence bunlar yeter fazlası zarar....19 mart konser resimlerinn yerini çok yakında yenileri alacaktır zaten merak etmeyin...:))
stay heavy..

uranyum238 demiş ki:
İnan !! bi gitar daha varmış aynısından.Abi ne bu para akışı anlamadım . Con con mu oldun noldun sen :D
şimdi allaha çok şükür kumarım yok sigaram yok kötü alışkanlıklarım yok karı yok kız yok hayatımda para harcıyacağım bi yer var o da gıtarlarım ne yapıyım hacı, bende aldık bikere şimdi kopamıyorumm abi gitarlar aynı değil bide farklı diğer konsere çıkarım diğeriyle kesin umudun isidir bu soylentıler....

bn bi inan sever olarak konserinize geldim. Bu müzikten de pek anlamam ama verilen emek için bide yaw hakkaten sewiosunuz siz bu işi! bu da yeterde artar başarılarınız için! hepinizi biraz geçde olsa tebrik ediorum çok da fazla sewiorum :D

SolidSnake demiş ki:
uranyum238 demiş ki:
İnan !! bi gitar daha varmış aynısından.Abi ne bu para akışı anlamadım . Con con mu oldun noldun sen :D
şimdi allaha çok şükür kumarım yok sigaram yok kötü alışkanlıklarım yok karı yok kız yok hayatımda para harcıyacağım bi yer var o da gıtarlarım ne yapıyım hacı, bende aldık bikere şimdi kopamıyorumm abi gitarlar aynı değil bide farklı diğer konsere çıkarım diğeriyle kesin umudun isidir bu soylentıler....

inan lütfen forumu böle kendini önplana cıkarmak için kullanma bi sendemi yok??!! hiçbirimizde yok :LOL: lan grubun isminimi deiştirsek
5saplar die... :p yada boyband'amı dönsek :?

thetick demiş ki:
SolidSnake demiş ki:
uranyum238 demiş ki:

inan lütfen forumu böle kendini önplana cıkarmak için kullanma bi sendemi yok??!! hiçbirimizde yok :LOL: lan grubun isminimi deiştirsek
5saplar die... :p yada boyband'amı dönsek :?
tarık bu meseleleri burdan konusmak
doru degıl grub özel hayatı grubta kalır sap sak da sapız hacı bu isler kader kısmet işleri ne olacağı belli olmaz... ;)

SolidSnake demiş ki:
şimdi allaha çok şükür kumarım yok sigaram yok kötü alışkanlıklarım yok karı yok[[[ kız yok]]] hayatımda para harcıyacağım bi yer var o da gıtarlarım ne yapıyım hacı, bende aldık bikere şimdi kopamıyorumm abi gitarlar aynı değil bide farklı diğer konsere çıkarım diğeriyle kesin umudun isidir bu soylentıler....
olmaz inan daha olmaz bu gidişle :D
:arrow:

nightwishfan demiş ki:
bn bi inan sever olarak konserinize geldim. Bu müzikten de pek anlamam ama verilen emek için bide yaw hakkaten sewiosunuz siz bu işi! bu da yeterde artar başarılarınız için! hepinizi biraz geçde olsa tebrik ediorum çok da fazla sewiorum :D

güzel dileklerin için saol...müzik dostluk kardeşlilktir :p bizleri herkesin dinlemesini isteriz...sadece inanı sewme bizleride sew isteriz :LOL: eheeh
cok saol tekrar her konsere bekliorum ona göre...

yolcuaf2yeni9rj.jpg

Herkes Davetlidir... ;)

:metalhead

Gruplara Başarılar Diliyorum

eet herkes dawetlidir

sanırm afiş değişcek tam bilgim yok ama siz yine burdan olayı takip edin "the Question" sewerler :LOL:
sırlamada nerde oldugumuzu saati burdan bakın ...ama siz gelin kapı açılşla eglenin kafa sallamaya baslayın ısının :twisted:
stay heavy gençlik

Geri