the Question (thrash death ) - Ankara

grubunuzun kuruculunu üstlenen vatandaş insanlara buraya kendisi hakkında iyi yorumlar yapılması için dayatmalar uyguluyor! muhahah bnde dürüstlüğümün önüne geçemedim bunları siz grup arkadaşlarıyla paylaşmak istedim nası bi insan öğrenin artık ona göre dawranın.

lan nası farkettiniz okadarda farkedilmesin die uraştım ama olmadı :LOL:
nese bitaki girişimlere artık :p
logomuz büük ölçüde beğenildi buraya yazan yazmayan herkese teşşekürler..ufak tefek oynamalr yapıldıktan sona üstünde her konser de yeni logomuzu görceksiniz işalah isteyen tişörtüne bastırır... ;)
alpe tekrar teşekür..
stay heavy..............stk............................

stargazers demiş ki:
grubunuzun kuruculunu üstlenen vatandaş insanlara buraya kendisi hakkında iyi yorumlar yapılması için dayatmalar uyguluyor! muhahah bnde dürüstlüğümün önüne geçemedim bunları siz grup arkadaşlarıyla paylaşmak istedim nası bi insan öğrenin artık ona göre dawranın.

uheuh amma kasmışsın yaw,yeni hesap felan...

bu arada hiç iyi yorum yok kimse hakkında,adam bilerek yazmış ha,diretmelere rağmen hiç bi iyi yorum yok :LOL:

logo super olmus ama az once logomuzu gosterdiim densiz bi arkadasım'bu ne la siz topmusunuz?...'adlı super yorumu yaptı.herneyse ben cok beendim grubun şirini falan deil en sert götik metalci sakat adamıyım uleeen

tarık ın yönlendirmesiyle!! logoyu az önce gördüm ve üstüne alp in elinden çıkmış olduğunu öğrendiğimde ortaya çıkan güzel çalışma anlam kazandı :) gruba hayırlı olsun,alp in de ellerine sağlık...

odyssey demiş ki:
stargazers demiş ki:

bu arada hiç iyi yorum yok kimse hakkında,adam bilerek yazmış ha,diretmelere rağmen hiç bi iyi yorum yok :LOL:
yahu tetiğin yaptığı bşy yok oda sahiplenmiş hemen maş.! bn başka bi adama msj gönderiyim dedim mesajın ne çok taliplisi çıktı hayret yani!

stargazers demiş ki:
odyssey demiş ki:
stargazers demiş ki:

yahu tetiğin yaptığı bşy yok oda sahiplenmiş hemen maş.! bn başka bi adama msj gönderiyim dedim mesajın ne çok taliplisi çıktı hayret yani!

küçükken arkadaşların oyunlarına almamış olmalılar seni :)

odyssey demiş ki:
stargazers demiş ki:
odyssey demiş ki:
stargazers demiş ki:

küçükken arkadaşların oyunlarına almamış olmalılar seni :)
ya asıl mesajı göndermek istediğim kişiye msj gitmedi onun dışında herkes maş. pek ilgili 8O ayrıca mesajı gönderdiğim kişiyle çok seweris birbirimizi muhtemelen senide tanıyorum ama nie böle bi yorum yaptın anlayamadım?

lan adam inan dio nedion :LOL:
yaw iki gün nete gelmedik forumu karıştırmışsınız.. ayıp ayıp..
nese herkese saygılar sewgiler
stay heavy............... :twisted: :metalhead :seytan :kaydim

Geri